L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: valaholmessze, Módosítva: 2012. július 10.

Kategória:   Hajápolók

Az Elséve Töredezés elleni balzsam a haj sérült területeit célozza meg, hogy feltöltse a sérüléseket, így teszi puhább és selymesebb érzetűvé azt. Segít a sérült haj javításában, összetétele a haj egyik természetes ceramidjának másolatával van gazdagítva.

Candy21

2019. augusztus 25.

Nekem nem igazán vált be nem csinált kB semmit a hajammal az illata sem tetszett. Talán könnyebben fésülhető volt utána a hajam de ennyi nem fogom többet újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

pzs14

2019. augusztus 25.

Amikor kb. 10 évvel ezelőttig olyan hosszú volt a hajam, hogy rá tudtam ülni (és olyan sok, hogy vállig való levágása után két lánynak lett belőle derékig érő haja...), rengeteget elhasználtam ebből a balzsamból. Ennél a hosszúságnál 4 hajmosásra volt elég 1 flakon.
Nem nehezítette el a hajat, de mégis szépen ápolta. Ha gubancosabb volt, akkor a jól bebalzsamozott hajamat bontottam ki - így sokkal könnyebben ment. Ez még dauerolt hajnál is működött (ami szárazon lehetetlen küldetés lett volna...).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

moniiiii

2018. január 2.

Kedvenc balzsamom.
Simább,testesebb lesz tőle a hajam,könnyebb kifésülni és az illatát is imádom. Sajnos sokszor nem kapni a környékünkön,nem tudom miért pont ezt nem rendelik már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Kedvenc balzsamom.

Brydzs

2017. június 6.

Az illatát nem szeretem, de puha lesz a hajam tőle, nem nehezíti el. Csak ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

selmecidalma

2016. szeptember 8.

Nagyon jó! A hajam selymes és csillogó lesz tőle,és lassabban zsírosodik! Kb 2hete használom és láthatóan jobb lett tőle a hajam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Demonshadow

2014. február 14.

Már mennyi mindent kipróbáltam a töredezett hajamra, és eddig semmi nem volt jó rá... Nem, ez nem egy sikertörténet kezdete lesz, bármennyire is megtévesztő a bevezető. Az illatát egyszerűen imádom, viszont semmilyen változást nem észleltem a hajamon, amióta használom. Nem érdemes újravenni egy terméket az illatanyaga miatt, így valószínűleg nem is fogom. Maradok a tejproteines pakolásnál, az legalább jó hatásúnak ígérkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

tofifi11

2013. december 14.

Amikor használtam nem vettem észre, hogy kiugróan segített volna a töredezett és száraz cirokseprűhöz hasonlító hajamon. De mindig újra vettem, mert magam se hittem, hogy az ollón kívül más segíthet a töredezett hajon, egynek meg jó volt az a balzsam. Mióta argán olajas, minőségi termékekkel kezelem a hajam, beláttam, hogy tévedtem: az csodákra képes. Viszont az illata az jó volt ennek a L'Oreal balzsamnak. Mai fejjel biztos nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

NClaudia

2013. szeptember 8.

Nem sok balzsamot, de körülbelül 4-5-t már kipróbáltam, és egy Gliss Kur-nál leragadtam, mondván milyen puha lesz a hajam. 2 hónapja, egy ismerősöméknél aludtam, és náluk mostam hajat, felajánlotta, hogy használjam az övét ha nem hoztam sajátot. Pont ezt a balzsamot használta, így gondoltam kipróbálom.. na ez az ami tényleg ilyen "hűhaaaa" eredményt csinált nálam, és nem csak hajmosás után, hanem 2-3 nappal utána is fényes, isteni illata marad, és nagyon puha a tapintása is a hajnak! :) Az ára picit necces, de nagyon nagyon megéri, főleg olyanoknak (mint én) aki sokszor, akár naponta vasalja a haját, vagy szárítgatja, mert nagyon jól helyrehozza. :)
Imádom, az összes többi balzsam "elbújhat" mögötte!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Imádom, az összes többi balzsam "elbújhat" mögötte!! :)

LovasBabi

2013. május 21.

Nagyon szép a hatása, sűrű állagú, beszívódik, kellemes "tiszta haj" illata. Csillogó, egészséges, puha haj az eredmény, egyszóval 5. Ára nekem necces...Így csak 4,5..

Lehet még kapni?:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Lehet még kapni?:(

suxxx94

2013. április 27.

Kedvenc balzsamom!Egyáltalán nem nehezíti el a hajamat,könnyű,puha lesz tőle,majdnem hogy hosszabbnak is látszik,rendesen kisimítja a hajszálakat.És nem kell sokáig rajta hagyni.Én úgy vettem észre hogy a töredezett végeken is segít,persze azért az ollót semmi nem helyettesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).