Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2011. március 9.

Kategória:   Hajápolók

moniiiii

2018. január 2.

Mindig megveszem,mert rettenet kifésülni a hajam,de igazából a kád jobban csúszik utána mint a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Banszky

2016. december 31.

Nekem is ragacsos réteget hagy a hajamon és szárítás után mintha valami fehér kis darabkák is potyogtak volna belőle (nem korpa). Aztán rávasaltam és... uramisten! Kár volt hajat mosnom elötte. Olyan lett a hajam mintha zsíros lenne. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Ennie86

2016. április 27.

Sajnos én nem kötöttem jó barátságot vele. Az illata jó és kb ennyi.
Az én hajamon egy ragacsos réteget képezett és egyáltalán nem tudtam kifésülni.

Cserébe rájöttem hogy mitől csúszott annyira a csempe, hogy majd' kitörtem a nyakam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Sajnos én nem kötöttem jó barátságot vele. Az illata jó és kb ennyi.
Az én hajamon egy ragacsos réteget képezett és egyáltalán nem tudtam kifésülni.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Ez az a termékcsalád, amire kollégista éveim alatt lányok tucatjait beszéltem rá, annyira szeretem. Egész sokáig bírja egy flakon, kellemes tapintást ad a hajnak, ápolja, nem nehezíti el, természetesen segít a kifésülésben, szerintem a hajam is gyorsabban száradt tőle. Emellett ha ráfújtam a hajamra, az jobban kitartott az egyenessége mellett (értsd: tusolás után a kontyba felfogott egyébként önmagában egyenes hajam a párás levegő hatására megtörött ahol a hajgumi volt rajta, de egy egyszerű kifésülés után újra szögegyenes lett, ami más körülményekben bevizezést és újraszárítást követelt volna). Ezt a fajtát is szerettem, de igyekszem váltogatni őket, nehogy véletlen valamelyikhez hozzászokjon a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

gumicukorka

2015. július 19.

Tényleg könnyebben tudom kifésülni tőle a hajam. Ha a hajvégekre teszem minden rendben, szép puha lesz a hajam vége, viszont a tövekre, illetve feljebb nem érdemes fújni... Ragad, elnehezíti a hajat... Az illata viszont jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

Adrika

2015. május 17.

Lakótársam meggyőző szavai segítettek hozzá, hogy megvegyem ezt a terméket, ugyanis az ő hajára teljesen bevált. Így hát, gondoltam teszek egy próbát. Ma ki is próbáltam. Hajmosás után fújkáltam belőle a vizes hajamra. Eleinte kicsit kemény és ragadós lett tőle, de miután teljesen megszéradt, már csak a fényes és puha hajam maradt. :) Göndör hajam van, ezért nagyon oda kell figyelnem mit is használok, mert hajlamos a töredezésre. Eddig viszont tökéletes, a későbbiekben pedig majd kiderül. :)

máj.17.- Szegény sajos a kukában landolt ugyanis egyre kezelhetetlenebbé tette a hajam...ragadós lett és egyre szárazabbak lettek a hajvégeim. Pedig az elején úgy örültem neki. :/
A csúszós padló viszont tényleg garantált! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

A csúszós padló viszont tényleg garantált! :D

fayless

2014. március 10.

Vigyázni kell az adagolással, mert ezzel könnyen át lehet esni a ló túloldalára. Párszor már sikerült Steven Seagal fejet csinálnom a túlfújásával. Nekem nem annyira vált be, mert minimálisan hidratált. És igen..tényleg csúszik tőle a padló. :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

mrs.criss

2014. február 18.

ugyanannyira nem lehet kifésülni a hajat vele,mint nélküle.teljes pénzkidobás.viszont a csempe legalább csúúúúúúszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem ezt a terméket jól kifésülhetővé tette a hajam és nem is törött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem ezt a terméket jól kifésülhetővé tette a hajam és nem is törött :)

Adrienn88

2013. november 9.

Nem tudok egyebet leírni róla mint a Full Repair kifésülő balzsamról.Ez volt az első termék amit használtam az Elsevetől,nagyon jó áron hozzá jutottam ezért próbáltam ki,utána kezdtem kísérletezni a többi változattal is.Megszerettem ezt a fajtát is csak sajnos nagyon kevés helyen lehet hozzá jutni.A hajam a használatával sem törik kevésbé,de könnyen kifésülöm a hajam és szép a fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Stearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Quaternium-87, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Behentrimonium Chloride, Methylparaben, Cetrimonium Chloride

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.