L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2014. május 1.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajpakolás száraz, sérült, töredezett hajra Omega6-al és Ceramid R-el

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

itsjucus

2019. november 12.

Nekem semmit nem csinált a hajammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Nekem semmit nem csinált a hajammal.

Panni21

2018. november 25.

Nagyon szeretem ezt a hajpakolást. Kellemes, fodrászszalon illata van, ami napokig megmarad. Könnyen eloszlatható, kiöblíthető, nem kell sokat felvinni belőle. Már öblítés közben szinte teljesen kibontja a hajam, megkönnyíti a fésülködést.
Extrém vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajam van (a fodrászom szerint sajnos már attól durván sérül, hogy hozzáér a pólómhoz és súrlódik, illetve a fésüléstől is, így nem nagyon tudok mit csinálni vele), de nagyon szépen rendben tartja két egészségügyi hajvágás (2-3 havonta esedékes) között.
Abszolút meg vagyok elégedve vele mind az árát, mind a teljesítményét tekintve, sokáig is kitart, pedig hosszú (többnyire derékig érő) hajam van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Lory

2014. október 26.

Régebben volt meg nekem,nem hagyott nagy nyomot bennem.Azt hozta mint bármelyik átlag balzsam,azt nem éreztem,hogy kifejezett sérült,töredezett hajra való pakolással ápolnám a hajam.A végeredmény egy kis puhaság,kifésülhetőség és itt vége is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

varaviri

2014. augusztus 2.

A samponját szerettem, de ezt a hajpakolást nem annyira. Puha lett tőle, de nagyon hamar bezsírosodott tőle a hajam. Mondjuk, sajnos alapból is zsírosodásra hajlamos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.