L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Tesco, Auchan, drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kathrine, Módosítva: 2016. július 8.

Lelőhely:   DM, Tesco, Auchan, drogéria
Kategória:   Hajápolók

Szakértő ápolás, amely harcol a károsodott haj 5 látható jele ellen - megvékonyodott, meggyengült, tartás nélküli, durva tapintású, fakó haj.

Az első termékcsalád a L'Oreal Paris-tól, amely SICAMIDE + PRO KERATIN-ban gazdag, ápoló komplexumot tartalmaz. SICAMIDE-dal és PRO KERATIN-nal dúsított ultra lágy állaga egyesül a haj szerkezetével a teljes erőért és tartós hatásért.

Andissz99

2020. január 4.

Nekem semmit nem hasznalt, ellenben a dream longgal. Ettol a total repair 5tol lett szornyen kezelhetetlen a hajam.. Allandoan kocos, ha nem lenne a glisskur spray akkor nemtudom hogyan szedtem volna szet a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

explicitcherry

2019. augusztus 6.

Jót tett a hajammal. Egyszerre használtam a termékcsalád többi tagjával, sokat segített a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Lichike

2019. május 26.

Nekem bevált. A termék család összes tagját egyszerre használtam, és így működött nekem. Puha lett tőle a hajam, és könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

shiningstar

2018. november 22.

A saját termékcsaládjával együtt és külön is használtam ezt a balzsamot és bátran mondhatom, hogy eddig ez a legeredményesebb balzsam amivel találkoztam. Azt teszi amit ígér és még az illata is kellemes. A hajam akkor is szépen és könnyen fésülhető, ha csak a sampont - akár ennek a családnak akár egy másik márka másik samponját -, is használom, szóval elhagyható lenne a pakolás, valakinek biztosan, akinek szelidíthető és könnyű, egyenes haja van.
Semmiképpen nem ajánlom, hogy a hajtöveknél feljebb kenjétek a hajatokra, mert nekem csak növelte a hajhullásomat a samponjával együtt.
Hozza amit kell, bizonyos kompromisszumok között.
Jól megfelelt termék amit ajánlanék, de nem valószínű, hogy én magam újra vennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Hozza amit kell, bizonyos kompromisszumok között.

AnnamariaGalik

2018. június 17.

Eleinte tetszett a hatása, de aztán egyre inkább zsírosodott tőle a hajam (próbáltam nagyon a végekre felvinni, messze a tőtől, már csak azért is, mert az összetevői nem túl barátságosak.) Nagyon puha, könnyen fésülhető marad tőle, bár engem kicsit zavart, hogy szinte minden egyes vékony szál külön szállt tőle. Fényes marad a használata után a hajam, ugyanakkor le is lapul kicsit. Összességében nem egy rossz balzsam, de nem azt az érzetet hagyja maga után, amit boldogan viselnék, ezért többször nem (az egyébként kedvező ára ellenére sem) veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Yavanna

2017. november 28.

A reménytelen, töredezett, vékonyszálú, fénytelen hajamra vettem, az itteni vélemények alapján. Nem gondoltam volna, hogy ennyire látható lesz a hatása, ráadásul jó áron vettem a Tescoban, akciósan 1000 Ft volt a nagy, 400 ml-es kiszerelést és már elég régóta használom, de még mindig sok van benne. Rajta szoktam hagyni a hajamon 2-3 percig, hadd szívódjon be és csak azután mosom ki. Akár 3 napig is puha marad a és a szárításkor sokkal jobban kezelhető, nem olyan szálas a végeredmény, mint régebben, és még egy kis fényt is ad a hajamnak. Talán lassabban is töredezik, bár őszintén szólva nem tudom, hogy ez ennek, vagy a hajolajamnak köszönhető (persze lehet, hogy mindkettőnek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Bocika

2017. szeptember 6.

A továbbfejlesztett változatát vettem meg 400ml-s kiszerelésben. Még csak egyszer használtam, de az eddigi legjobb balzsamnak tűnik. Jobb, mint a hajfestékekhez adott, spéci hajregenerálók. A festett, vékonyszálú, szakadozós, vattacukor-tapintású, mosás után kifésülhetetlen hajam fényes és ruganyos lett tőle. Tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

playgirl88

2017. augusztus 5.

Egyik legjobb hajápoló balzsam, samponjával együtt használom. Csodát nem tesz a hajammal, de sok drága termékkel ellentétben úgy érzem, puhább, kezelhetőbb a hajam, ha ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

zsoxcore

2017. június 7.

Nagyon sokan dicsérték ezt a balzsamot, így kipróbáltam én is. Tényleg jó volt, nem nehezítette el a hajamat, puha lett tőle a hajvégem, jó illatú volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

madaras

2017. május 8.

Nekem nagyon jót tett a kezelhetetlen hajamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Nekem nagyon jót tett a kezelhetetlen hajamnak.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).