L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Hajápolók

A frizurának dússágot és tömöttséget ad és megemeli a hajat a hajtövektől a dús hatásért.

senskin

2016. október 31.

Jó balzsam, de kifejezetten a vékonyszálú semmilyen hajat veszi ápolásba. Mindig visszatérek rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

cathie94

2016. augusztus 31.

Az illata jó, puhít, átlagos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Az illata jó, puhít, átlagos. :)

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Nagyon jó! Az illata is finom, nem csak hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Nagyon jó! Az illata is finom, nem csak hatásos.

Muriel

2013. augusztus 16.

Imádom!! :) Vékonyszálú hajam van, és szépen dús lesz tőle. Könnyen fésülhetővé és fényessé válik tőle a hajam és az illata is finom :) Én nagyon szeretem .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

didus

2013. április 14.

Szerintem jó. Nem dúsítja a hajam, de nagyon szép lesz a tartása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Szerintem jó. Nem dúsítja a hajam, de nagyon szép lesz a tartása.

zazi

2012. december 1.

a samponjával együtt használtam, kellemesen puhává varázsolta az amúgy gubancolódásra hajlamos hajamat, és az illata is finom volt, de ugyanolyan gyorsan zsírosodott ettől is a hajam, mint minden mástól..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Evie

2012. április 2.

Majdnem 1 éve használom, felváltva egy másik sampon+balzsam kombinációval.
Ez az egyik legjobb balzsam,amit valaha használtam, nagyon jó az illata, 2-3nappal hajmosás után én is érzem még magamon, de a munkahelyemen is megjegyzik, hogy mennyire jó illatú a hajam :)

A másik samponom után 3-4nappal már erősen esedékes az új hajmosás, ezzel bőven elég a heti 1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Majdnem 1 éve használom, felváltva egy másik sampon+balzsam kombinációval.

maaya83

2012. március 8.

Nem rossz szép selymes lett tőle a hajam én merem ajánlani:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Nem rossz szép selymes lett tőle a hajam én merem ajánlani:)

nagyevus

2012. február 22.

Szeretem nagyon a samponját és a balzsamot is, nekem bejött! Vékony szálú sok hajam van. Kellemes a textúrája és az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

JJ

2012. február 21.

Nekem nagyon tetszik, alapvetően nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, és nem nehezíti el, amit ígér az valóban úgy is van, láthatóan jól dúsít, pedig én a tövemre nem is használom, csak a hosszára. Iszonyat jól oszlik, könnyen szétterül, kevéske elég az én 70 centis hajamra! Csodaszernek azért nem csodaszer, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Hidratálók: Soluble Collagen

Tartósítószer.