L'Oreal Paris

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Korpa elleni sampon zsíros fejbőrre 3 féle innovatív illóolajjal (bergamott, levendula,teafa) melyek megtisztítják a fejbőrt, emellett puhává és ragyogóvá varázsolják a hajat.

Chloeandhercat

2018. március 3.

Elég sok sampont kipróbáltam mindenféle árkategóriában, de eddig ez vált be a legjobban. Hajmosás után nagyon friss lesz a haj tőle, puha, nem száll. Az illata is szuper. Egyetlen hibája, hogy ezzel sem tudom jobban kitolni a hajmosások számát. Én csak Müllerben találtam meg eddig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Axelandra

2018. február 15.

Sajna nálam se működik.. illata fini, állaga jóó, közvetlen hajmosás után nagyon szép a hajam; de másnapra, mintha tarkón nyalt volna egy boci :/
Szárazsamponozok non-stop, de olyan jó lenne megtalálni a megváltó sampon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Szárazsamponozok non-stop, de olyan jó lenne megtalálni a megváltó sampon :D

-.Nikii.-

2018. január 17.

Hát én elhittem..Megpróbáltam.. De ez sem.. Hamarabb zsírosodik a hajam ettől, mint bármi mástól. Le van a töve lapulva már hajszárítás után, a hajam vége pedig száll, de elképesztően. Már másnap olyan érzésem van, mintha hajat kéne mosnom, pedig próbálom mindig kitolni szárazsamponnal, hogy ne mossam naponta.. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

missorsi

2017. december 14.

Nagyon jó sampon, nekem bevált a zsíros hajra való változata, könnyű és puha lesz tőle a hajam, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

hivettivy

2017. október 12.

Jó sampon, tisztít, mattabb tőle a hajam mint más cucctól. Szeretem, de a teafaolajos samponomtól később zsírosodik a hajam, ettől picit hamarabb. De még szeretném próbálgatni.
Müllerbe vettem, ezer forint körül volt.

Amit viszont nem értek, hogy az enyémre az van írva, hogy teafaolajjal, cédrusolajjal, borsmentaolajjal, ide meg az hogy levendula, bergamott, teafa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Müllerbe vettem, ezer forint körül volt.

blange

2017. augusztus 2.

Sokáig szenvedtem zsíros korpával (sok haj és a nagy meleg nem jó barátok), és számtalan dolgot próbáltam (pl. az Elséve korpásodás elleni samponját is, ami botrány), de az itt olvasható véleményeknek köszönhetően beszereztem ezt a Müllerben. Tökéletes! Jó illatú, eltünteti a korpát, a hajam könnyű utána, imádom! (Láttam, hogy van több verziója, majd azokkal is próbát teszek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Villango

2017. július 5.

Őt is Zürichben próbáltam ki, én is a Müllerben lőttem. :)
Imádom hogy szilikon mentes, lobogó könnyed frizurát varázsolok utána a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Őt is Zürichben próbáltam ki, én is a Müllerben lőttem. :)

Kremcica

2017. április 13.

Végre! Eddig még nem volt sampon ami a L'oreal-tól ami ne zsírosított volna. Ez viszont nagyon jó. Alaposan tisztít, az illata pedig mesés. Azt hittem gyógynövényes lesz de nem az. Nem kiabál ki a teafaolaj vagy a levendula sem. Állagában pedig zselés nem krémes, talán emiatt sem zsírosít. Nem mondom hogy kitolja a hajmosást nálam, de nem lesz csatakos a fejem már a hajmosást követő második nap. Pont ilyen sampont kerestem, semmi sallang csak tisztít és még szilikonmentes is. Az ápolást majd a balzsam és esetenként hajpakolás elvégzi. 5*
Egyenlőre csak a Müllerben találtam, ott mind a három fajta kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Egyenlőre csak a Müllerben találtam, ott mind a három fajta kapható.

Monchochi

2017. február 23.

Nos...ő is egy nagyon jól sikerült termék. A vele való hajmosás felér egy aromaterápiával, nagyszerű illata van a benne lévő illóolajoknak köszönhetően. Nagyszerűen tisztít, és 3 napot simán kibírok a következő hajmosásig. Plusz pont, hogy szilikonmentes. Remélem a továbbiakban is jó barátok leszünk. Ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.