L'Oreal Paris

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lolitatucsi, az összetevőket feltöltötte: alisa211991, Módosítva: 2017. március 7.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Rossmann, DM

Igézően dús, azonnali hosszabbító, vastagító és ívelő hatással érhet el drámai, műszempillaszerű hatást a szempillák tövétől a végéig. A csavart és egyben hajlított aszimmetrikus kefetechnológia ultra-precíz felvitelt tesz lehetővé. Az intenzív, mélyfekete pigmentek könnyed festékréteget vonnak az egyes pillákra exkluzív, elegáns megjelenést előidézve.

Tvylvis

2020. március 30.

Lehet, hogy egy régebbi darabot fogtam ki, de nagyon gyorsan elkezdett potyogni. Egyébként jó a keféje, szép pillákat lehet vele csinálni, de pár óra után nagyon erősen potyog. Lemosni is viszonylag nehézkes volt. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Évekig csak ezt használtam, azután váltottam, de mivel nem találtam jobbat, így visszatértem hozzá, de még mindig keresem a tökéletes spirált. Egészen szép pillákat csinál és szerencsére nem pereg, de kicsit darabos, és friss állapotában hajlamos összetapasztani a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

VanitySmurf

2019. március 14.

Az első réteg felkenése után azt gondoltam, hogy már megint egy beszáradt tubus landolt nálam, ugyanis mindössze annyit csinált, hogy szétválasztotta a pilláimat. Miután vártam egy picit és még egy rétegben felvittem már sokkal jobb volt a hatás. A pilláim hosszabbak lettek és nagyon szép természetes hatása van. Több rétegben sem csomósodik. Szerintem jó barátok leszünk. Nagyon valósznű, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

umpalumpa

2019. január 16.

18.10.26.:
Szuperül építhető (ahogy a nevében is utalnak rá) anyag van a tubusban. A kefe nem vastag, szépen a pillák tövéhez tudom vinni, ha ügyes vagyok nem kenem össze a szemhéjamat sem. Egész nap pergés nélkül fent maradt, egyszer túlélt egy rövidebb sírást is. Szép fekete a festék, száradás után meglepően ívelt marad a pillám.
Nem a legolcsóbb drogériás szempillafesték, de ha így teljesít, akkor azt hiszem jóban leszünk :)
19.01.16.:
Hát, végül is nem volt rossz, de viszonylag hamar kezdett száradni a festéke. Mindössze heti 1-2x használtam, de minden nyitásnál egyre szárazabb lett, egyre nehezebben vittem fel a sűrű kencét, mindig fésülgetni kellett egy kis tiszta spirállal. A 3. hónapban már nem volt kedvem előszedni, aztán mikor mégis ránéztem, már szemcseppel sem lehetett életet lehelni belé. Potyogott fél óra után és ez már kuka-kategória :(. Ehhez nem volt elég olcsó. Eleinte nagyon tetszett és boldoggá tett, ezért csak 1 csillagot veszek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

18.10.26.:
19.01.16.:

Livi87

2019. január 10.

Mikor először vásároltam ezt a szempillaspirált oda voltam érte.Dúsította,hosszabbított a pilláim,egyszerűen tökéletes volt.Aztán idén Glamour napon is beszereztem egyet,bár állt pár hónapot bontatlanul,nem tudom hogy emiatt-de de nagyon nagyon hamar elkezdett beszáradni,illetve potyogni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

DNM

2018. november 19.

Nekem nagyon bejött, Lancome Grandiose-t fogom erre lecserélni, 1/3 áron sokkal látványosabb pillákat csinál.

Update: kb a 3. héten elkezdett potyogni, majd kiszáradt. Sajnos így ráfizetés. Visszatérek a Lancomehoz..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

szonjecska

2018. június 10.

Ez egy katasztrófa! Nagy elvárásokkal vettem meg, eddig mindig olcsóbbakat használtam, gondoltam, kirúgok a hámból. De a festék már a kefén darabos, a pilláimra így göbök formájában sikerül felvinnem, kenődik (volt, hogy miután a munkahelyemre beértem, szóltak, h igazítsam meg a sminkem, mert elkenődött a szempillaspirál), és pár óra után pereg. És igen, már a megvétele másnapján tapasztaltam mindezt. Termékre még nem haragudtam ennyire. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Erina

2018. február 1.

A legjobb! Egész napot bír, szépen ível, hosszabbít, dúsít, a színe csodásan fekete. Előfordult már, hogy megkérdezték, igaziak-e a szempilláim, amikor ezt a spirált használtam. Ez szerintem mindent elmond. Lemosni is nagyon könnyű, a csomagolása is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

kitti002

2017. október 31.

Még csak pár napja használom, de megelőlegezem neki az 5 csillagot. Nagyon szép mély fekete színe van, nem tapaszt, szépen lehet vele dolgozni, nem pereg. Remélem továbbra is ilyen jól fog viselkedni.

Update: Sajnos el kell vegyek a csillagokból. Rövid idő után megváltozott az állaga, besűrűsödött, tapaszt, lepereg. Mivel nem egy olcsó spirál, többet bírhatna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Judy101

2017. szeptember 3.

Az ötből csak azért vonok le egy csillagot, mert az állaga nekem pivit darabos, olyan mintha kezdene kiszáradni (már az első használattól). Ezt leszámítva nagyon jó szempillaspirál, könnyű vele dolgozni, és estig fent marad, nem pereg le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Palm Oil
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 18965
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kozmetikai szinezék Acid sárga