L'Oreal Paris Huile Extraordinaire Lait-en-Huile Démaquillant Olajos Sminklemosó

L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maow, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A L'Oréal Paris Laboratóriumok létrehozták az Extraordinary Oilt, a L'Oréal Paris első sminklemosó termékcsaládját értékes olajok hatékonyságával a szennyeződések és a smink eltávolításáért és a selymesen ragyogó bőrért. Sminklemosó, tápláló tej az olajban. Tápláló tulajdonságaikról ismert Értékes Olajokkal gazdagítva: rózsaolaj és golgotavirág-olaj. Krémes textúrája azonnali komfortérzetet és kíméletes sminkeltávolítást biztosít. A puha és ragyogó arcbőrért. A bőr kíméletesen megtisztul és puha tapintású. Rendszeres használat mellett napról napra bőre szebb és ragyogóbb.

FrostJaina

2017. november 5.

Szerettem, jól leszedi a sminket, hidratál, nincs mű illata. Egy jó ideje nem látom a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Bellz95

2017. november 5.

Nem lettünk barátok. Nagyon nehezen birkózik meg egy egyszerű szempillaspirállal is, muszáj micellás vizet használnom utána, mert önmagában nálam nem teljesít. Minél előbb el szeretném használni, de talán az egyetlen pozitívuma, hogy az istenért sem akar elfogyni, ez pedig sminklemosóknál ritka számba megy. :D Egy sima arctisztítónak elmegy, a sminklemosó erős túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Guppi

2017. október 3.

Akciósan szereztem be, gondoltam ennyièrt egy próbát megèr. Gyengèden tisztít, nem kell dörzsölni, leszed majdnem mindent. Egyedül a szemöldököm amivel picit nehezebben boldogul (vax+por).
Nem szárít. Hagy maga után egy rèteget a bőrön, de nem fullasztó ès nem ül be a pólusokba, inkább hidratáltnak èrzem utána az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Nymphea

2017. július 15.

Kedvezmenyesen jutottam hozza, nagyon meg vagyok vele elegedve, micellas vizet is hasznalok utana, de ilyen aron teljesen rendben van, es meglepoen lassan fogy. Ujravevos, ha addig ki nem vonjak a forgalombol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

hajas0711

2017. április 22.

Mielott vasarolok mindig megnezem az itteni velemenyeket, ami errol a termekrol nem tul fenyes, de fel aron volt a tescoban gondoltam egy probat meger 😊 nem csalodtam! A pupas vizallo szempillaspiralom tokeletesen eltavolitja ahogy a keves alapozot is amit hasznalok, az illata pedig vmi csodalatos 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

kdorci

2017. február 23.

Nem igazán szerettem meg ezt a sminklemosót. A szememhez ha sokat teszek belőle elkezdi csípni és az arcom többi részén meg olyan nehéz a vattakoronggal végigmennem, hogy szavakba se tudom önteni. Nagyon sűrű az állaga szerintem, tényleg olyan mintha testápolót kennék rá...Rengeteg korongot használok el, de az arcmosás és tonizálás nem maradhat el utána és még azok is hoznak le festéket.... 1000x is inkább micellás víz párti maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Lina14

2016. október 3.

Nekem nem igazán jött be, nem akarta szépen leszedni a szempillaspirált és a rúzst, ugyan az arcsminkkel elég jól elbánt. Sajnos az én bőrömnek túl olajos, olyan, mintha testápolóval akarnék arcot tisztítani. Muszáj utána micellázni, mert diszkomfortos a réteg, amit hátrahagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

senskin

2016. augusztus 11.

Nem irritálta a szemem. Selymes, gyengéd lemosó. Illata is megfelelő, kellemes. Jól eltávolítja a sminket. Utána mindig micellázok mindegyiknél. Nem kell sok belőle, nagyon lágyan eloszlik és hidratál is, úgy vettem észre. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

maow

2016. július 2.

Bár kombinált bőröm van, jobban szeretem a száraz bőrűeknek való, krémesebb lemosókat, mert azok nem szárítanak annyira. A kedvenc arclemosómat kivonták Magyarországról (Revlon 24 Hours Gentle Cleansing Milk), ezért egy alternatívát kerestem helyette. Szerencsére ez sem szárít, kíméletes, de sajnos a tartósabb sminkkel és a fizikai fényvédővel meggyűlik a baja, kétszer szoktam átmosni az arcomat, hogy teljesen lejöjjön minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.