L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: macooka, Módosítva: 2021. október 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Nappali arckrém 2 féle, magas koncentrációban jelenlévő hialuronsav erejével: nagy molekulasúlyú hialuronsav, hogy elősegítse a bőr hidratálását és a sima bőrfelületet. A kis molekulasúlyú hialuronsav behatol a bőrfelszínbe, hogy elősegítse nedvességgel való feltöltését.

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali és Éjszakai  Arckrém
Ár: 3500 + posta , Eladó: Livi98
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Foxpost, Posta, személyes átvétel Szombathelyen

MariannamariA

2021. augusztus 30.

Soha életemben nem találkoztam ilyen rossz minőségű krémmel még azt is jobban megértem ha egy krém irritációt okoz hisz na nem vagyunk egyformák.... De ez valami borzalom amint felkentem az arcomra alig tudta beszívni a bőröm ezt a ,, krémet" kezdtem masszírozni hogy ezzel is segítsem a beszívódást és meglepetésemre mint a ragasztó gumiszerű darabkákban potyogott, hámlott le az arcomrol mondanom se kell mehetett a kukába az egész idáig semmi jó tapasztalatom nincs a loreal arc ápoló termékeiről de jó hogy ilyen drágák...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Cintia04

2021. május 23.

Érzékeny bőröm van ami elég hamar ki tud száradni! Először mikor próbáltam kicsit égett az arcom tőle félre is tettem, gondoltam na ez is a kukába végzi majd! Majd ismét a kezem közé került gondoltam még egy esélyt kap! Már nem égett az arcom tőle inkább hűsítő érzést éreztem, nagyon puha, selymes a bőröm tőle! Kb 1 hét után néztem meg tüzetesebben az arcom és semmi változtatást nem láttam de gondoltam tovább használom ha már nem ront az összképen és még hidratál is! 2-3 hét múlva viszont azt tapasztaltam, hogy a pici kis ráncaimon ami főleg a kialvatlanság miatt alakult ki bizony egész szépen segített és az egész arcom simább, puhább és sokkal üdébbnek láttam, éreztem! Nagyon megvagyok elégedve vele annyira, hogy lassan el is fogy a tégely amit a termék család szemránc krémével használtam együtt! A parfüm kicsit erős benne de nem is kenem a szemem alá és még a tégelyen is írja, hogy azt ki kell kerülni felkenéskor, hát nem hiába! Viszont utána annyira finom, ápolt, illatos lesz az arcom tőle amit nagyon szeretek érezni! Úgyhogy sok nagyon márkás, nagyon drága gyógyszertári kence ficét megelőzött nálam! Azt hiszem maradok nála amíg nem találok valami kevésbé parfümöset😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

KisTigris

2021. május 19.

Május 19: Elhasználtam a felét. Az arcom ég, kivörösödik. Kuka.

Április 20: Akciósan vettem egy ezresért Annyira erős az illata, hogy a párom azt hitte kézkrém. Nem szívódik fel, zsíros krém. Télen jó lehet, most tavasszal csak éjszakára tudom elhasználni. Érzékeny bőrűek kerüljék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

Május 19: Elhasználtam a felét. Az arcom ég, kivörösödik. Kuka.

ficeglobog

2021. május 6.

Kifejezetten erős az illata, ezt abszolút nem kedvelem benne. Zsíros, de mégis könnyű, jól felszívódó formula, ilyet kerestem. Azonban önmagában nekem nagyon kevés. Ha nem koreai többlépcsős arcápolásom lenne, akkor egyszerűen nem tudnék vele mit kezdeni. Így azonban elhasználom, a rétegezős rutinomba belefér. Mint írtam gyorsan felszívódik, nincs zsíros érzet, rétegezhető, eddig semmivel nem veszett össze, azaz nem kukacosodik, aminek bizony örülök. Sminkelni is jó rá. Nem tudok 5 csillagot adni, hiszen zavar az illata, és engem közel sem hidratál megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 6.

Mercury91

2021. február 16.

Semmi különös, egy alapvetően jó hidratálókrém, nem tett se rosszat, se valami egetrengetően jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

estie2

2021. január 20.

Sajnos nekem nem vált be. Illata számomra nagyon erőteljesen mű, már már zavaró. Nem hidratálja a bőröm és piros foltok majd pattanások jelentek meg tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

LUNACICA

2020. december 28.

Kellemes krém,bár én éjszakára használom,mert elég masszív krém,nappalra nekem sok lenne,mert nem szívódik fel teljesen,hagy maga után egy réteget,ezért 4 csillag csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

TVeda

2020. november 10.

Kicsit szerintem zsírosabb, mint egy nappali krémnek illene, de meglepően puha lesz tőle a bőröm és finoman táplál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

buba83

2020. november 3.

Kifejezetten nem rajongok a L'oreal vállalat termékeiért, mégis adtam neki egy esélyt és nagyon örülök. együtt használom az éjszakai krémmel, így nem tudom melyik érdeme erősebb, netán a kettő együtt de 2-3 hét után érezhetően szebb a bőröm. Sokkal finomabba a tapintása, puha és látványosan csökkentek a ráncok is. A vízhiányos bőrömre ebben a hűvös, kiszárítós időben pont tökéletes. Imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

HelloSziaIvett

2020. augusztus 22.

Update: másfél tégely után elkezdte csípni picit az arcom, és az illatát már nem bírom elviselni (szörnyen erős). :/

Nagyon bevált! Akciósan vettem, és teljesen megérte az árát. Kombinált, t vonalban zsíros bőröm van, szörnyen tág pórusokkal. Sima szappanos tisztítás után használom reggel és este is a nappali változatot. Egy használat után is látványosan egységesebb volt a bőrképem, a pórusaim felére csökkentek (ezt eddig semmilyen pórusösszehúzó nem érte el nálam). Gyorsan beszívódik, nem ragad, matt hatás, és nem fénylik ki az arcom órák után sem. El sem hiszem :O
Sajnálom akiknek nem vált be, az én bőrömnek pont erre volt szüksége, az első termék amit biztos újraveszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.