L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kata11, az összetevőket feltöltötte: Lunuska, Módosítva: 2016. január 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Több millió hidratáló molekula ereje egy tégelyben.

1. Hidratálás: Több millió hidratáló molekulával gazdagítva a bőr intenzív hidratálásáért akár 24 órán át.
  2. Védelem: E-vitaminnal és UV-szűrővel gazdagított ápoló összetétele segít megvédeni a bőrt a szabadgyököktől és a nap káros hatásaitól.
  3. Felfrissült arcszín: B5-vitaminnal és Ceramiddal gazdagított összetétele segít védeni a bőrt a káros külső hatásoktól. Használata után a bőr ragyogóbbnak, frissebbnek látszik.

A bőr azonnal hidratáltnak, lágyabbnak és kellemesebbnek érződik. Mindennapi használatával a bőr ragyogóbbá válhat.

Ár: 900Ft , Eladó: Babuus
Állapot: A képen látható, párszor használt. , Helyszín: Budapest 14.ker. , fizetés: Foxpost előre utalással/ személyes átvétel
Betty05

2020. január 29.

Nem igazán győzött meg! Nekem olyan nehéz, zsíros állaga van ami érdekes és többször tapasztaltam, hogy morzsálva lejött az arcomról a krém. Rosszat nem tett a bőrömmel, de jót se!! Nem hogy nem venném újra, még az se fogyott el ami van benne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

vivalaeri

2019. november 23.

Nem igazán tudom hova tenni. Használom, de még nem győzött meg. Nem ront az arcomon, valamennyit hidratál is, de valahogy nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Az amúgy is macerás bőrömet még jobban hazavágta. Amit nehéz munkával rendbe hoztunk, azt ez a krém szinte semmivé tette néhány hét alatt. Jónak ígérkezett, az első napokban kifejezetten tetszett. Mivel semmi más új terméket nem használtam, csak erre tudok gondolni, hogy ő a felelős az arcbőröm állapotromlásáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

ifju15

2019. október 25.

Az elején nem is volt rossz, de mialatt használtam olyan pattanások lettek az arcomon, mint még előtte sohasem. Abba hagytam a használatát és elmúltak, és nem is lettek durva pattanásaim. Ezek után 100%, hogy a krém miatt. Nálam ez egy nagy nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Nagyon sok arckrémet kihasznaltam, de egyik sem jött be ennyire. Nem lesz zsíros tőle a bőröm, tökéletesen hidratál, nem ragad, szépen beszívja a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

kissedina08

2019. május 22.

Néha kipróbálok másikat, de aztán mindig visszatérek hozzá, mert kombinált bőrre nekem ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

GabAndrea

2019. április 27.

Több arckrémet kipróbáltam már, de eddig ez volt az amivel teljes mértékben meg voltam elégedve. Ez a termék frissé és üdévé varázsolja az arcom egész nap. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

tunderelefant

2019. április 18.

Kicsit zsíros, de télen jó lehet. Nekem sajnos nagyon apró pattanásaim lettek tőle egy idő után, úgyhogy leváltottam. Most kézkrémnek hazsnálom, annak viszont nagyon jó. Rögtön rendbe rakta a kiszáradt kezeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

miuka

2019. április 7.

Két napja használom a krémet és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Az én arcom T vonalban zsírosodik,arcom többi része pedig állandóan ki van száradva. Egész nap babapopsi sima az arcom és nem csillog tőle a homlokom. Az illata szerintem kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Dianaponi

2019. február 8.

Tul zsiros meg akkor is ha eppen sikerult belole a megfelelo mennyiseget kiszedned inkabb hasznalom az oriflame teafaolajos kremjet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.