L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kata11, az összetevőket feltöltötte: Lunuska, Módosítva: 2016. január 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Több millió hidratáló molekula ereje egy tégelyben.

1. Hidratálás: Több millió hidratáló molekulával gazdagítva a bőr intenzív hidratálásáért akár 24 órán át.
  2. Védelem: E-vitaminnal és UV-szűrővel gazdagított ápoló összetétele segít megvédeni a bőrt a szabadgyököktől és a nap káros hatásaitól.
  3. Felfrissült arcszín: B5-vitaminnal és Ceramiddal gazdagított összetétele segít védeni a bőrt a káros külső hatásoktól. Használata után a bőr ragyogóbbnak, frissebbnek látszik.

A bőr azonnal hidratáltnak, lágyabbnak és kellemesebbnek érződik. Mindennapi használatával a bőr ragyogóbbá válhat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Giside

2021. augusztus 25.

A szilikon miatt tűnik hidratáltnak a krém, de egyébként nem jó. Odaadom a nagyinak, ő szereti a mű arckrémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

honeybooboo

2021. április 7.

Először csalódott voltam, amikor vásárlás után kipróbáltam. Túl zsírosnak éreztem, olyasmire vágytam, amit egyből beszív a bőröm. Az illata nekem egyáltalán nem erős, kifejezetten kellemes, de ez egyéni preferancia, szóval el tudom képzelni, hogy valakinek nem jön be, mint ahogy előttem írták is jópáran.
Azóta jobban beleástam magam a bőrápolás témakörébe, és a jó hidratálónak így kellene működnie:
> nem szívja be egyből a bőr, fél óra-1 óra krémtől függően, de a lényeg, hogy ne egyből, tehát erre negatív példa lehet a Neutrogena Hydro Boost
> de ha még egy óra múlva is tocsog az arcod a krémtől, vagy esetleg darabokban hámlik le a "hidratáló", az is kuka
Ilyen szempotból szerintem rendben van ez a krém, ja, egyébként nekem kombinált bőröm van.
Az igaz, hogy kicsit drágábban már vannak jobbak is, úgyhogy az nem biztos egyáltalán, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

tklau94

2021. április 7.

Kb 1 hónapja használom, összességében elégedett vagyok vele, mert egyértelműen puhábbnak és feszesebbnek érzem tőle az arcbőrömet és kicsit még halványabbnak látom az arcomon az amúgy is halvány elszíneződéseket. Így, hogy minden nap itthon vagyok, most jó. Viszont ha mennem kéne utána valahova, akkor nem biztos, hogy felkenném, mert nekem kicsit csillog utána a bőröm. Illetve 2-3 alkalommal sminkeltem rá, ami szintén nem volt túl jó párosítás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Bebera

Korcsoport: >54
2021. április 5.

Nagyon nem tetszik, talán lábápolásra elhasználom... Bőrre kenve valóban lepereg, sminkelni nem lehet rá, katasztrófális eredmény. Ezért csak 1 pontot adok rá, mert nekem csalódás, többet vártam ettől a termékcsaládtól!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 5.

jadegirl

2021. április 2.

Nappali verziot vasaroltam belole kb, 2 hónapja. Nagyon megszerettem. Sűrű, vastag krém és valóban hajlamos darabokban leperegni, ám ez elkerülhető úgy ha gyengéden, pár mozdulattal dolgozzuk be a bőrbe. Smink alá is kiváló.

Update: Hosszu ideig semmit nem hasznaltam az arcomra, hogy pihentessem. Mikor 1-2 alkalommal felkentem ezt a kremet kipattogtam egybol tobb helyen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Mercury91

2021. február 16.

Egyszerű, jól beszívódó hidratáló, semmi különös, de baj sincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Egyszerű, jól beszívódó hidratáló, semmi különös, de baj sincs vele.

Mandy89

2021. január 29.

Imádom!könnyen felszivódik,hidratál,feltölt ❤ nem kell belőle sokat felkenni,s így nem kukacosodik.
2.tégelyt használom el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

2.tégelyt használom el.

floracska6

2021. január 28.

Mostanában sok drága krém patikat okozott nálam mert nem szívódtak be normálisan így úgy voltam vele vissza a kezdetekhez! Ezt a krémet használtam ugyanis évekkel ezelőtt amikor még mit sem törődtem az arcápolással.
Meglepő a sok negaítív vélemény, nekem pikk-pakk beszívódik ez a krém és ahhoz képest, hogy 1500 Ft maximálisan feltölti az arcom. Nincs utána húzódás de zsíros érzet sem. Számomra nagyon jó kis krém, főleg ennyi pénzért.

Update: tényleg hámlik le alapozózáskor, eddig észre sem vettem csak most....így már nem annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Sterc

2020. október 17.

Nagy csalódás. Ugyan felkenés után úgy tűnik hogy jó és beszívódott, de órák után is, amikor sminkelni próbáltam rá, elkezdett felkukacosodni és ilyen undorító darabokban leválni az arcomról, ilyet még sose tapasztaltam arckrémmel. Amúgy maga a krém nem nehéz de e miatt egyszerűen használhatatlan. A legrosszabb része pedig az hogy rengeteg kinyomhatatlan, gyulladt pattanást okozott egyből. Sajnálom, de nem tudom elhasználni, max én is kézkrémnek. :(

Udpate: Kézkrémnek se tudom elhasználni, mert ugyanez történik, elkezd darabokban lejönni, botrány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Dorinaful13

2020. október 15.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Pattanásokat nekem nem okozott, de felkukacosodik az arcomon, sminkelni egyáltalán nem lehet rá. Éjszakára elhasználtam ugyan, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.