Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. március 13.

Súlytalan érzetű, 24 órán át friss megjelenést biztosító folyékony alapozó.

26 árnyalatban kapható

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation 140 Golden beige
Ár: 3500 , Eladó: Lalage
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Ráckeve, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Ráckevén vagy Kiskunlacházán lehetséges.
Ár: 3500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
marcsi1233

2019. július 1.

Sikerült beszereznem külhonban, otthon semelyik szín se passzolt hozzám, pedig nem vagyok hófehérke: Vagy talán mégis: Ivory árnyalat olyannyira passzol, hogy a barátom is megjegyezte, hogy végre nem veszi észre az alapozót :D Az elején húzódó érzésem volt, miután felkentem, de egy héten keresztül használva ez elmúlt, nem tudom, minek köszönhetően. Szép a finishe, bár kicsit lehetne dewy-sabb, rajtam túl matt. közepesnél talán kicsit erősebb fedésű, lehet rétegezni, és ami a legfontosabb: nem okozott pattanást vagy gyulladást.
Ha esetleg Magyarországon is árulnának világosabb színeket a népszerű drogériákban, annak nagyon örülnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

random

2019. június 30.

Sikerült hozzájutnom egy 20 ivory árnyalathoz. Hát... A színmélység majdnem jó, az árnyalat viszont sajnos egy kicsit off. Épp csak egy kicsit ugyan, de narancsos lesz az eldolgozás után rajtam. Persze tudom javítani zöld korrektorral, de megint macera...
Amúgy ez egy ilyen gyors alapozó. Pikk-pakk eldolgozható (egyelőre flat-top ecsettel és kézzel próbáltam, mindkettővel működik), le is szárad, a finise szép természetes, ha kell akkor építhető is, ebben nagyon hasonlít a p2 city shieldre, ami nagy kedvencem, de ez folyékonyabb. Ha fényvédőre viszem fel, akkor viszont nem tartós, ha hozzáérek letörlődik. De ha meg lepúderezem, akkor a szám fölött nagyon becsomósodik sajnos (ott sajnos hajlamos vagyok izzadni ebben a melegben). Szóval maradok a p2nél (az applikátoros kiszerelés ellenére is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

Judiit

2019. június 20.

Update:
Maradna csak az egyik, a 25-ös rose ivory, a 20-as úgy nézem mégsem lett az én színem. Valakit, érdekel ott lesz a piactéren.

Az alapozóval már egész jól kijövünk a tuti felviteli mód nálam a duo fiber ecset lett. Folyamatosan viseltem és nem okozott semmi gondot. Semmi pattanás, semmi irritáció.

2019. május 1
Nos.... használom már lassan egy hónapja, de annyira nem vagyok elájulva tőle. Fedése okés, két rétegben sem durva maszkhatású. Nagyon híg az állaga, ami gyorsan is szárad. Még nem találtam meg a tökéletes felviteli módot, mert mindig találok valami kifogást ecset, blender ... stb után is. Tartóssága okés, de egy idő után eléggé elkezdi kiemelni a pórusokat. Átfényesedés nálam minimális, simán orvosolható egy zsepivel való leitatással. Jah.... a ráncok is hajlamosak előjönni az alapozó segítségével pár óra után, eléggé felerősíti azokat. Összességében nem rossz, de a nagy hype miatt többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Update:

2019. május 1

BlackTulip

2019. május 11.

Szerintem nem túl jó a fedése, világos a bőröm, nem igazán találok megfelelő színt sem.
Nem a legrosszabb , amit használtam, féláron vettem, de számomra így se ér meg ennyit , elhasználom majd a nyáron, persze csak ha tudom, mivel másnapra csúnyán kipattogott tőle homlokom. True match sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

macooka

2019. május 4.

Sajnálatos, hogy itthon 4-5 színben kapható, mivel egyik sem megfelelő nekem, kénytelen voltam külföldről beszerezni a Rose Ivory árnyalatot.
Jól fed, szépen eldolgozható, sem nem dewy, sem nem matt a finise, valahol középúton van. Nem fényesedik át olyan gyorsan, mint más alapozók, kb 6-7 órát simán kibír. Ha nem piszkálom az arcomat, akkor fent is marad szépen. Egyetlen hátránya, hogy ecsettel eldolgozva olyan sok marad a bőrömön, hogy teljesen beleül a homlokomon és a szám körül lévő mosolyráncaimba. Szivaccsal eldolgozva ez a probléma nagyjából kiküszöbölhető.
Valószínűleg szívesen újravenném, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Valószínűleg szívesen újravenném, ha elfogy.

Moni1980

2019. április 30.

Kár, hogy ennyire silány a színválaszték, mert szerintem ez egy nagyon jó alapozó. Külföldön szereztem be a számomra megfelelő árnyalatot (egyébként ott is gyatra volt a színválaszték, csak más árnyalatok). Könnyed állagú, szépen eldolgozható kézzel is és ecsettel is. Jól fed, de nem lesz maszkhatása, nem szárad mattra, ad egy szép fényt a arcnak. Az én bőröm hajlamos a zsírosodásra, de ettől az alapozótól nem lett semmi problémám, pedig fényvédőt is tettem alá. Csak a színválaszték miatt 4 csillag, egyébként szuper!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

sztike

2019. április 24.

Használtam az előző verzióját is, nagyon tetszett, ezért a Glamour-kupont erre használtam fel. Valóban más, mint a régi, de először érzem azt, hogy az újítás jót tett. Sokkal folyékonyabb az előző formulához képest, a fedése viszont még jobb is, amit nem tudom, hogy értek el, de ennek hála sokkal természetesebb hatást ad, mint a korábbi.Egyetlen vékony réteg szinte teljes fedést ad, mégis teljesen természetes hatást kelt, nem mattítja élettelenre az arcot, mégsem kopik. Az illata picit más lett, szerintem az alkohol is több lett benne, de semmilyen negatív hatást nem gyakorolt a bőrömre, szóval maradéktalanul elégedett vagyok vele. A színe szerintem nem lett pontosan olyan, mint az előzőnek, picit sötétebbnek látom (120 Vanilla), viszont nem is olyan barackos - kissé rózsaszínes, sokkal szebben hozza a meleg bőrtónust (végre!!!). Örülök, hogy végre van drogériás viszonylatban is világos, sárgás alapozó, az viszont bosszantó, hogy a téli színhez jobban passzolót (Linen) csak netről tudom majd beszerezni.. (Egyébként nagyon vicces, amikor a lakosság nagyobb részét adó rózsaszínes bőrtónusú hölgyek vérig sértődnek, ha egy alapozó meleg, sárgás altónusú :D Hát igen, ilyen érzés nekünk, szegény elhanyagoltaknak a hazai drogériás kínálat 90%-a... ) Összességében én nagyon elégedett vagyok vele, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Detti90

2019. április 15.

Abszolút pozitív csalódás. Gyönyörűen terül, és a fedése is nagyon jó, nincs maszk hatás. Elég folyós állaga van, ezért nagyon jól eldolgozható és rétegezni is lehet. Nekem tartós is, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 15.

Niki03

2019. április 13.

Minden hype-ot megérdemel. Gyönyörű a fedése, nem vakolat, szép bőr szerű, tartós, abszolút befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

linszu

2019. március 12.

Egy videós vélemény keltette fel a figyelmemet erre az alapozóra, aztán jobban beleásva magam a termékbe rengeteg pozitív visszajelzésre leltem, szóval a drogériában kiválasztva a színt megrendeltem Linen árnyalatban. Nagyon-nagyon örülök, hogy megvettem, mert remek alapozó. Féltem tőle, hogy szárítani fog vagy maszk hatást kelt majd, de nem! Ultra könnyű, egyszerű a felvitele, szép a fedése, olyan mintha nem lenne az arcomon semmi, iszonyú természetes és a nap végére is jól néz ki. A bőröm alapvetően száraz, az államon és a homlomon szokott zsírosodni kicsit, ami engem nem zavar, mert nem feltűnő. Megéri az árát, csodás alapozó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.