L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. március 13.

Súlytalan érzetű, 24 órán át friss megjelenést biztosító folyékony alapozó.

26 árnyalatban kapható

CSERE is - L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation / Minta (Választható ajándék)
Ár: 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
L'Oreal alapozók 🌸
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Anna-

2020. november 30.

Nem annyira használok drogériás termékeket, de ezt az alapozót nagyon szeretem!! Az itthoni kínálat árnyalatok szempontjából nyilván vicc... A majdnem Hófehérke, de erősen sárgás tónusú bőrömre egy középsötét színt tudtam megvenni, nyáron jól jött amikor önbarnítottam... de Londonban beszereztem egy kifejezetten világos árnyalatot, így vagy azt magában, vagy a 2-t keverve tudom használni. Nagyon szép a finishe szerintem, inkább természetesnek mondanám, szerintem megvan benne az a "healthy glow" ami mostanában divatos. Nem tart ki 16 órán keresztül, főleg nem 24, de mindennapos alapozónak szerintem tökéletes. Újra vevős lenne, ha lenne belőle normális szín választék itthon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

mlexa

2020. október 26.

Drogériás alapozóhoz képest nagyon jó. Nem akartam mindennap a DW alapozóm használni, mert azért arra nagyon drága. Így egy olcsóbb, de azért jó alapozót kerestem. Nekem munkábajárós alapozónak tökéletesen megfelel. A szín kicsit tényleg oxidálódik, de még számomra nem zavaróan. Szép, közepes a fedése. A ráncokba nem ült be nekem, illetve a pórusaim sem emelte ki. Igazából ezért az árért tényleg jó, pedig eddig csak rossz alapozókat próbáltam a drogériákból. Zsíros bőröm van, rajtam kibír kb 8 órát. Irritációt nem okozott. Biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

sznoemi1297

2020. október 26.

Szeretem, egy kicsit sötétebb árnyalatban van meg, így nyáron használom (ritkán), illetve a többi évszak alatt általában más alapozóval keverem össze, hogy adjon egy kis színt neki. Nem szoktam az egész fejemet teljesen lealapozózni, így arról nem tudok nyilatkozni, de kis mennyiségben, szivaccsal eloszlatva szerintem teljesen jól működik. Újravenni nem fogom, mert ki szeretnék próbálni mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Queen16

2020. október 26.

Nos itthon kipróbálva jöttem rá hogy a vanili 110 es árnyalat nem az én árnyalatom ugyanis vagy 2 árnyalatal sötétebb mint a böröm, a drogériában ez tűnt a legvilágosabbnak de úgy tűnik mégsem, nos az ára túl van árazva! Ahoz képest hogy sokan azt mondják mintha photshopolva lenenék nekem nem ez a tapasztalatom ugyanis a pattanásokat epiteni kell az alapozot, valóban jobban fed mint a legtöbb drogériás alapozó de erős tulzás amiket mondanak róla, de elhasználom de szerintem nem veszem újra, illetve gyorsan szárad a bőrön... ami szintén nem egy kényelmes dolog maszkos hatast könnyű vele erlérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

bugeyes

2020. október 23.

Húha... magamon, és barátnőimen, akiken kipróbáltam ezt az alapozót, minden csak nem súlytalan. Szerintem borzasztó csúnyán kiemeli a pórusokat és bármilyen bőrhibát. Vékonyan próbáltam minden alkalommal felvinni, de maszkhatása van sajnos. Egyszerűen nem szép, pedig én magam nagyon figyelek a bőr hidratálására. Az itthon elérhető színskálát meg hagyjuk inkább. Nekem sajnos nem jött be. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Geszk

2020. október 12.

Használom már egy ideje, de nem igazán tudom, hogy hányadán állunk... tetszik, hogy elég sok árnyalat közül lehet választani, viszont az már kevésbé, ahogy a bőröm oxidálódik, és sötétté válik. Nem jöttem még rá, hogy mivel kellene eldolgozni, ecsettel szivaccsal, vagy essek-e neki kézzel:D nekem a mikroráncokba sajnos beleül, de ez lehet, hogy inkább a felvitel miatt van.... szóval még barátkozunk, de én ennél azért többet vártam volna ettől az alapozótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

tellmeastory95

2020. szeptember 27.

Több mint 1 éve használom már és abszolút bevált nekem ez az alapozó. Nekem főleg száraz bőröm van, egyedül az állam környéke lesz nap végére olajosabb. Ennek ellenére egész napos fedést biztosít, nem fénylik át az államon nap végére, máshol pedig nem szárítja a bőröm. Jól fed, akár vékonyabb, akár vastagabb rétegben viszem fel, épp amit szeretnék, ugyanúgy tartós és nem maszk hatású. Én általában lazább napokon 2-3 pumpát szoktam elhasználni a teljes arcfedéshez. Az arcom könnyen kipirosodik, így ez a mennyiség ad annyi fedést, hogy még természetes hatással üt át az arcom pirossága, legalább nem kell pirosító. Érzékeny bőröm van, pattanásos is szoktam lenni, de maga az alapozó nem okoz semmilyen negatív hatást. Ezek miatt nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

maow

2020. szeptember 12.

Egy kis mintám volt belőle még egy újságból valami borzasztóan sötét szoliszínben, és már majdnem el is ajándékoztam, amikor beütött a karantén és a home office, gondoltam, úgyis itthon vagyok, kipróbálom. Milyen jól tettem, meg is lepődtem, mennyire jó ez az alapozó! Egyrészt könnyen el lehetett dolgozni, másrészt annyira könnyed a formulája, hogy szinte nem is érzem, hogy rajtam van, harmadrészt pedig púderrel egész nap tart. Annyira megtetszett, hogy megvettem a saját árnyalatomban. Pozitívum, hogy egész világos színekben is kapható, drogériás viszonylathoz képest egész széles a színskála. A fedése erős közepes-gyenge erős, de rétegezhető, a finise pedig természetes, matt, de nem az a csontszáraz matt, mert marad egy kis fénye a bőrnek. A L'Oréal hajlamos illatosítani a sminkjeit, ennek is van illata, de nem olyan erős, és gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Maja92

2020. augusztus 25.

UPDATE:
Jöttem felpontozni! Kiderült, hogy nem ez okozta a pattanásokat. Nagyon megszerettem, a fedésével és tartósságával is elégedett vagyok. nincs maszk hatása, nagyon szépen mutat a bőrön.

-Egyelőre 3 csillagot adok neki, még tesztelem. Mióta használom pattanásos lettem, de nem vagyok benne biztos, hogy ettől a terméktől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

UPDATE:

betty23

2020. augusztus 22.

Életemben először találtam egy alapozót, aminek pont jó a színe. Aránylag világos bőröm van, sárgás-olivás zöld beütéssel. Sajnos nehéz ehhez megfelelő színt a drogériákban találni, mert általában vagy narancs, vagy rózsaszín az összes alapozó. 30 percig tesztelgettem az alapozókat, mire a "100 Linen" árnyalatot kiválasztottam. Ez volt a második legvilágosabb szín, ami elég meglepő, mert éppen csak nem sötét a picit lebarnult arcomhoz, pedig amúgy sem az a falfehér fajta vagyok. Először nem is akartam elhinni, hogy ilyen "világos" színt hozok el, úgy fest a nálam fehérebbekre senki nem gondol. :'D A fedése azért egész erős RT ecsettel felvíve, de szerintem vizes szivaccsal lehet gyengébb fedés produkálni. A bőröm kombinált-olajos, szóval az is fontos, hogy ne olvadjon le a fejemről, egyelőre ebben is jónak tűnik. A finish-e matt, de nem az a naaaaagyon száraz hatású, inkább olyan egészséges matt, de azért kell alá hidratálni rendesen. Én mindenképpen zsírosodára hajlamosabb bőrre ajánlanám, szárazra semmiképpen sem. Amikor hozzáérek az arcomhoz, nem hagy nyomot a kezemen, nem maszatolódik. Érzetre azért lehet érzékelni, hogy van rajtam alapozó, de nem vészes, nem olyan kényelmetlen. Nekem most ez a favorit, előtte a Bourjois HM alapozóját használtam, annak a színe sem jött be végül (túl narancsosak), evvel viszont most meg vagyok elégedve. :) Az ára drogériás viszonylatban húzós, de összességében nem olyan sok, ha pl. high-en alapozók árához hasonlítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Részletesebb információ a smartskincare-en.