L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. március 13.

Súlytalan érzetű, 24 órán át friss megjelenést biztosító folyékony alapozó.

26 árnyalatban kapható

Ár: 3500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 3000 Ft +posta , Eladó: Judiit
Állapot: 3-4 alkalommal használt. , Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
brigi50c

2020. február 4.

Szerintem eddig az egyetlen alapozó, amire megadom az 5 csillagot 12 év sminkasználat után. Ki kellett találni, hogy hogy kell használni, de így már abszolút utánozhatatlan eredményt érek el vele.

Porcelain árnyalatban megfelelően világos (sőt! még kb bronzosítani kell), notinón, makeup.hu-n és egyebeken nem qrva drága és nem csak abban a négy szoliszökevény színben lehet kapni, mint amit a kiadáskor a drogériákban kiraktak. Fedése a közepesnél erősebb, púderrel matt a finish, de bőrszerű az összkép.

Csak úgy simán, kopasz bőrre, minden prep meg fixálás nélkül nem fog működni, nekem legalább is szétesik (főleg az orrom körül az olajtól) és sajnos nagyon nem transfer proof, ha törölgeted az orrod, vagy lesírod a sminked, az nagyon feltűnő lesz. VISZONT. Megfelelő aláhidratálással, megfelelő matt kőpúderrel, kókuszos arcpermettel (sima párszáz forintos Balea van szerintem) olyan kombót alkot, ami nemcsak tartós, hanem konkrétan reggel 7től este 10ig teljesen vállalható, és a kondi sem hozza le, sőt csak kölcsönöz egy kis természetes bőrfényt a felületnek. Most, hogy már nem annyira problémás a bőröm, nem érzem valószínűnek, hogy nyáron is ezt fogom tolni, inkább átváltok valami problémamentesebben beszerezhető, kicsit sötétebb cuccra, de simán felér a Catrice HD Liquid Coverage-hez, amit SOHA nem gondoltam volna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Maria9254

2020. január 19.

Én csak alkalmi smikviselő vagyok, de nagyon szeretem. Nekem a 100as Linen árnyalat van meg. Használtam már magában és keverve a True Match alapozóval is, mindkét alkalommal szép fedése volt. Természetes hatása van a bőrön, és hosszan tart. Ami pedig nekem nagyon tetszik, hogy nem emeli ki a száraz helyeket az arcomon. Ezzel sminkeltem karácsonyi munkabuliba, ahol végigtáncoltam az éjjelt és mikor hazaértem ugyanolyan volt mint frissen felkenve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Zsozsi21

2020. január 17.

Pár hónapja minden nap használatban van, és jó sok idő kellett, hogy rájöjjek, mennyire bevált számomra ez az alapozó. Nem matt, nem fényes, természetes hatást ígér, és ezt hozza is.
Catrice hd pipettást váltottam, mert nem akartam megint matt alapozót. Vannak időszakos bőrproblémáim, teljes fedést hétköznapra nem is szeretnék, ez az alapozó közepepes fedésű, de építhető, egy-két pumpával szép, egységes és természetes bőrképet eredményez. Primert, fixálót használok, szivaccsal szoktam eldolgozni, a nap végére nem csúszik el, szépen tart.
A színvalasztást elsőre bebuktam, kevés is van magyarországon, és drogériás fényben szinte lehetetlen dönteni... így egy 120-as vanilla eladásra vár, a 100-as színkódú is kicsit sötétebb, világosítani szoktam rajta korrektorral.
Többféle primerrel, korrektorral, fixspray-vel és púderrel is működik nálam. És nem fogja össze a ruháimat, kabátot, meg a sálamat, mint a korábbi alapozóim, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

PrincessMarshmallow

2020. január 14.

Nagyon bejött ez az alapozó.
Nem érzem nehéznek a bőrőn, könnyű eldolgozni, nem szárít és nem is zsírosít túlságosan. Nem kelt maszk hatást, szinte olyan, mintha a saját bőröm lenne szép.
A fedése ugyan közepes, de szerintem nem is kell több ennél, ha természetes végeredményt akarunk. Korrektorral és púderrel jól együttműködik. Kontúrozni és pirosítani is jól lehet rajta. Az illata semleges, talán egy nagyon picit lehet érezni felvitelnél, de szerintem egész kellemes.
Az árnyalat, amit választottam (linlinen) tökéletesen passzol a bőrömhöz. Pedig elég nehéz ilyesmi árnyalatot beszerezni. (enyhén sárgás tónusú, de világos)
Egyetlen negatívuma van: a nevető ráncaimba belül, de ez könnyen korrigálható a nap alatt.
Szerintem újra veszem.

EDIT:
Több hónap használat után sajnos rá kellett jönnöm, hogy ezt az alapozót nem tudom teljes mértékben szépen "beleépíteni" a bőrömbe. Napközben elmászkál és beleül a ráncaimba, amit már nem tudok elviselni. Néhol furcsán összegyűlik az arcon, hiába használtam primert. :(
De a linlinen árnyalat továbbra is a kedvencem, mert ritka ilyesmi sárgás tónusú alapozót találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Nagyon bejött ez az alapozó.
Szerintem újra veszem.

EDIT:

anitanpd

2020. január 11.

Csodaszernek nem mondanám, de egy jó, amolyan "semmi extra" alapozó számomra. Hétköznapokra jó, közepes fedése van, szerencsére az árnyalat is rendben van (és én nem vettem észre, hogy annyira oxidálódna).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

szucsnoem95

2020. január 9.

Hosszas tanakodás után végül megvettem, de annyira nem ájultam el tőle. Természetes hatása van, közepes fedéssel, viszont ennyi pénzért találni jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Shinylittlescalpel

2020. január 8.

Már egy pár hónapja használom és azt kell mondjam nagyon tetszik. Pont annyira fed, hogy a pattanások/hibák ne látszódjanak, de mégis természetes hatású. Nem is érezni a bőrön, nagyon kényelmes akár egész nap. Primerrel és púderrel nagyjából egy egész napot kibír. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Suerte5

2020. január 8.

Én eddig Lancome skin feels good alapozót használtam, mivel kifogyott és nagyon gyorsan kellett valami átmeneti megoldás, így erre esett a választásom... Nekem nagyon bevált... Szépen fed és nem érzem, hogy rajtam van...Mivel érzékeny bőröm van féltem, hogy kipattogok tőle de szerencsére semmi irritációt nem okozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

iifenopy

2020. január 8.

Szerintem a legjobb drogériás alapozó. Nem használom minden nap csak alkalmakra de nagyon szép és alig érezni. A fedése is jó, eltünteti a sötét szem alatti karikáimat is. Magyarországon borzasztóan kevés árnyalat kapható, külföldön láttam már vagy 2 félét is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

eviebeauty

2019. december 15.

Glamour napokon vettem. Az állaga jó, fedése jó, azonban nekem narancssárgára oxidálódik a nap közepére és hiába meleg árnyalatú a bőröm is meg az alapozó is, valamiért nálam nem működik tökéletesen. Glamour napokon vettem, fél áron megérte, de teljes áron nem, mert ha kicsit hozzáteszek egész jó alapozót veszek az árán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.