L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: farkas_eva, Módosítva: 2017. április 28.

A tartós, krémesből púderessé váló formula egyetlen vonással felvihető és könnyen eldolgozható.

3 árnyalatban kapható

2300 ft - L'Oreal Paris Infallible Blush Paint
Ár: 2300 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

manna14

2019. december 14.

Bár már korábban szerettem volna krémes pirosító és sokáig szemeztem ezzel, végül leakciózva vettem, a Fuchsia fame árnyalatot. Én nagyon kedvelem, friss, élénk, de természetes eredményt lehet elérni vele. Még úgy is, hogy az arcom bal oldalán mindig erősebben sikerül a felvitel, könnyen ki lehet egyenlíteni, szerintem sokáig meg is marad, nem tűnik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Guppi

2019. augusztus 8.

Pinkabilly árnyalatban vettem meg, leakciózva. Meglepően tartós, rajtam 6-7 órát kibír, könnyű eloszlatni ès rendkívül pigmentált, szóval sok nem kell belőle. Az egyik korábbi vèlemènyező hozzászólásán felbuzdulva kipróbáltam szájra ès szemre is. Szemen nekem nem tetszik magamon, ajkakon meg rajtam sajnos nem működik, beleül az apró ráncocskákba/redőkbe, de mivel ez elsősorban egy arcra való termèk, ezèrt emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

ecet

2019. április 20.

Ajándékba kaptam, így elég hanyatt estem az árától, ennyit nem költenék rá, még ha elég jó sem. A színe szép (Rosy Nude), az nagyon betalált, az állaga valóban furcsa, krémes de az arcomon valahogy mégis poros, meg lehet szokni. (Gyanús hogy ezért lehet ilyen szépen eldolgozni) Nap végére sajnos eléggé eltűnik, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

mafalda

2018. június 1.

Imádom, ez egy csoda. Szuper pirosító!!! Kevés kell belőle, de nagyon intenzív színe van. Egy álom használni! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

aukszflora

2018. május 24.

Nagyon kevés kell belőle,és jól eldolgozva természetes eredmény érhető el vele. Szerintem "beautyblenderrel" a legjobb beledolgozni az alapozóba. Én használtam már a számon is, sőt a szemhéjamon is, és ott sem okozott csalódást. Szájon kevésbé, de szemhéjon jó alappal egész tartós. :) Az ára tényleg elég húzós, így szerintem is csak féláron éri meg, főleg mert szerintem nem egy mindennapi használatra alkalmas termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Tanja88

2017. április 9.

Nagyon furcsának találtam ezt a terméket, mikor láttam youtubereknél és most a Dm polcain. Nagyon kevés kell belőle, mert hihetetlenül pigmentált, így ha valaki kevesli a mennyiséget amit a tubusban talál nem aggódjon (szerintem mindennapos használattal is elég egy életre). Az állaga sem szokványos, de
egy - két használat után abszolút megszokható. A tartóssága....hát közepes/tartós. Ha rendesen alá van építve egy jó kis ragadós primeres, alapozós réteg akkor tartós, de ezek nélkül is kibír egy olyan 4-5 órát.
A 3 árnyalat közül mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt,de csak óvatosan, mert tényleg csak egy leheletnyi kell!
Az ára az egyetlen hátul ütő, mert igaz, hogy nagyon sokáig elég, de senki nem ad ki ennyit szívesen egy pirosítóért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

laracroft

2017. április 9.

Update: Az "Infallible" jelző itt sem állja meg a helyét, a nap végére eltűnik az orcáról. Rúzsként viszont egész jól funkcionál, ha nincs alatta más, akkor van egy gyönyörű színű, közepesen tartós rúzsom.

Nem tudtam ellenállni a Pinkabilly cukorkaszínének. :)
Aranyos, könnyen használható, szép a színe is. Erősen pigmentált, vigyázni kell vele, könnyű túladagolni. Egész tartósnak mondható, arcon legalábbis, én ugyanis megpróbáltam nem-rendeltetésszerűen rúzsként is használni, úgy csak egy közepes tartósságot produkált (aláhidratálva pedig nullát). Pedig iszonyat jó színe van az ajkakon is, és kopni is szépen, egyenletesen kopik, szóval szerintem simán 2in1 rúzs és pirosító. :)
Egyébként nagyon túl van árazva, csak így kuponos napokon érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Nem tudtam ellenállni a Pinkabilly cukorkaszínének. :)
Egyébként nagyon túl van árazva, csak így kuponos napokon érdemes megvenni.

Flami

2017. március 30.

Egyelőre teszterből próbálgattam a Fuchsia színt, ami gyönyörű.
Élénknek tűnik, de kicsit eldolgozva szép pírt lehet csalni az orcákra.
Még ellenállok neki, mert azért elég drága és a hatást szinte ugyanúgy elérem, ha szájrúzzsal pirosítok.
Mert így szoktam, nem vagyok profi sminkes, összekötöm a kellemest a hasznossal. :-)
De azért sokat szoktam rá gondolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 30.

Egyelőre teszterből próbálgattam a Fuchsia színt, ami gyönyörű.
Élénknek tűnik, de kicsit eldolgozva szép pírt lehet csalni az orcákra.
De azért sokat szoktam rá gondolni...

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.