L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 14.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Súlytalan, bársonyos textúra, vibráló pigmentek és akár 12 órás hidratálás.

Sheer és Bold finish-sel, 9 árnyalatban kapható.

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oréal Paris Infallible Sexy Balm Bold 203 Yala Yolo árnyalatban
Ár: 1000 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
L'Oréal Paris Infallible Sexy Balm 1200Ft
Ár: 1200Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Odri

2019. április 10.

Nem vagyok nagy rúzsos, van egy csomó amit soha nem használok. Rájöttem, hogy idegesít, mikor rajtam van. Valamiért ezt a terméket most mégis elővettem, a 106-os pink árnyalat van meg nekem. Hirtelen felindulásból kipróbáltam pirosítóként, és tök jól működik. Az én bőrszínemhez tökéletes, szép természetes hatást kelt. Picit rakok a szemhéjamra is, mintha egy báziskrém lenne, jól fixálja a szemfestéket és ad neki egy kis plusz árnyalatot. Néha rakok a számra is, akkor az összhatás tök harmonikus és természetes. Szóval használom mindenhogy, csak rendeltetésszerűen nem, de nekem így kó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Mesike91

2018. június 20.

Sheer-ből a képen látható baloldali van meg. 700 valahány forintért jó volt. Egyébként sima ajakápoló kinézet, és íz. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Kitty9526

2018. június 12.

Mióta bejött a jó idő és napsütés ezen a Go pretty or go home és a Color Riche Shine magas fényű rúzs Only in Paris árnyalatain kívül semmi mást nem használok. Régebben alig vettem L'Oreal termékeket, most pedig az egész mindennapi sminkem szinte csak az ő termékeikből áll. Végre úgy érzem megérik az árukat. :)
Amúgy.. :) nem matt, nem tartós, de gyönyörű és megéri néha újrakenni. Egyébként ad egy alap színt az ajkaknak, szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

aukszflora

2018. május 24.

Nekem is az As if árnyalat van meg. Hétköznapi, csak feldobom és mehetek is szín. :) Nagyon szeretem a formuláját, tényleg ápol, olyan színezett ajakbalzsam érzete van, de teltebb a színe. Az ára szerintem is elég borsos, de féláron szuper kis hétköznapi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

detti23

2018. március 10.

A 202 adventure árnyalata van meg. Kicsit kirívó, de gondoltam kell egy ilyen is. Nagyon jól pigmentált, a tartóssága sem rossz és szeretem az illatát is. Nagyon szépen fel lehet vinni az ajkakra, egyáltalán nem ül bele a redőkbe, de hajlamos túl lággyá válni és kicsit kenődni. A fogaimat is néha összekeni sajnos. Féláron vettem, így nagyon megérte. Teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Csutak

2018. január 4.

Itt vásároltam a sajátomat (bold finisű, az árnyalat neve Never stop) egy nagyon kedves lánytól. És elég erősen meg voltam lepődve, milyen élénk a színe...azon meg még jobban, hogy mennyire szeretem viselni ennek ellenére. Tegnap pedig munkában is ez volt rajtam és imádtam. Alá kell azért hidratálni és enni/inni nem nagyon szabad, de egyébként csodaszép. Megérdemli az öt csillagot. (El kell mennem még rossmannba vagy dm-be és beszerezni belőle...) UPDATE: Ráleltem egy sheer finisű szerelemre is, ismét itt a krémmánián és ebben sem kellett csalódnom. Szép a színe, nem szárítja a számat, viszonylag sokáig bírja, ha nem nagyon eszek közben, tehát a tartóssága nem a legjobb, de így sem vonok le csillagot tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

florcsiii

2017. szeptember 14.

A hozzám közeli DM-ben kiárusították, ezért 1100 forint volt az összes árnyalat. A 202 Adventure árnyalatra esett a választásom. Nekem nagyon tetszik a csomagolása, az illata és a tartóssága is. Nem használom mindennap, mert jobban szeretem a matt rúzsokat, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Viszont eredeti áron soha nem vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

kremes98

2017. június 28.

A Joy-napok alkalmával szereztem be akciósan, de nagyon megbántam.. számomra kellemetlen érzetet nyújt az ajkakon, valamint a színe (As if) sem igazán tetszik. A csomagolása sem jött be, mert a kupak sokszor lefaragott egy kis részt belőle, amikor visszatettem rá. Elhasználom, de újravenni nem fogom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

nemethanna196

2017. április 16.

Imádom az ilyen praktikus, multifunkcionális termékeket. Ez esetben különösen megtetszett a koncepció, ami egyszerre ígér intenzív hidratálást és pigmentált színt. Kettő árnyalatot használok, az egyik a 203-as Yala Yolo, ami egy bold típusú feltűnő, élénk, cseresznye beütésű dögös-vörös; a másik pedig a sheer család tagja, a 103-as As If, ami egy lágy, fényes finisű rózsaszínes-barnás nude. Mindkét termék színével maximálisan meg vagyok elégedve, hihetetlenül szépen mutatnak és baromi tartósak. Szerencsére minőségileg is szinte tökéletesek, ugyan egész napos hidratáltságot nem biztosítanak, viseletként kifejezetten komfortosak, nem ragadnak, nem maszálódnak és ami a legfontosabb, egyáltalán nem szárítják az ajkakat. Mindenképp szeretnék egy harmadik tesót is beszerezni nekik, a pinkes Go Pretty Or Go Home nevű árnyalatot néztem ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

dorkaww

2017. április 13.

Glamour napokon kettő db-ot is vettem belőle annyira megtetszettek. A 111 erős lilás go pretty or go home és a 203-as tipikus vörös yala yolo-t. A vörösnek már egy húzásra is nagyon intenzív színe van a lilással picit rá kell menni 2-3szor hogy azzal is a megfelelő színt kapjuk meg. Az illatuk nagyon kellemes, ajkaimat nem nehezíti el, cserepesíti ki. Igazi vagány szájfények de nem abból a borzasztó ragacsos fajtából. Tartóssága meglepő módon nagyon jól teljesített, ahhoz képest hogy szájfényekről(!) beszélünk. Nyilván evést nem bírnak, de ivás esetén nem kell minden hörpintésnél újra kennünk. Eredeti ára picit borsos 27-2800 körül van de így 50 %-kal nagyon megérik az áruk. Szerintem újra fogom venni őket ha elfogynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.