Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. április 12.

Teljes fedést, ugyanakkor könnyed viseletet és természetes végeredményt biztosító alapozó, mely akár 24 órán át tart.

Ár: 2000 , Eladó: laura2694
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000ft , Eladó: BDominika25
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel és posta is lehetséges
Cora0205

2019. június 25.

Erős fedésű alapozót kerestem, így vásároltam meg ezt a terméket. Nincsenek komoly, látványos bőrhibáim, de nagyon sötétek a szemem alatti karikák és az erre kitalált termékek nem igazán váltak be, így gondoltam, teszek egy próbát ezzel.
Ha másnak is ilyen problémája van, abszolút ajánlom!
Sajnos alapozóként már nem merném ugyanezt állítani. Nagyon sűrű krém, nem könnyű szépen eldolgozni, ráadásul a száraz foltokat csúnyán kiemeli.
Összességében nem rossz, az erős és tartós fedést, amit a leírásban ígér, teljesíti, viszont talán kissé zsírosabb bőrön jobban működik, amin nincsenek száraz foltok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Ha másnak is ilyen problémája van, abszolút ajánlom!

zsofi02

2019. február 18.

Katasztrófa! Próbáltam mindenhogy, de mindig foltos/darabos lett az eredmény, pedig tapasztalatlannak sem mondanám magam... Az Infallible Matte testvérét nagyon szeretem, de ez...el fogom ajándékozni vagy kidobni, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

pMichelle

2018. június 22.

Ò jaj. Őt még akkor szereztem be mikor kijött... megszállottja vagyok a tökéletes hibátlan bőrnek (talán pont azért mert az én bőröm mindig is távolt állt tőle..) De azóta is megvan mivel félre tettem.

Sűrű krém amit szépen el lehet oszlatni. Fedése 70-80%-os. Építeni nem lehet. Fixálni kötelező. De...
Kicsivel több mint egy hónap használat után hihetetlenül nagy gyulladt bőr alatti csomókat okozott. Közepesen érzékeny bőrre SE ajánlom, talán csak alkalmi használatra megfelelő vagy pedig nem "problémás bőr" hanem inkább szeplők eltakarása tudom elképzelni... szóval eme elmélet alapján 1 csillag helyett kettőt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Dea

2018. február 8.

Update2: Nem tudom azért, mert régi, vagy alapból ilyen, de nagyon csúnyán ül a bőrön, és szetrepedezik a nap végére...

Update: Nagyon szeretem, bár nem alapozóként, hanem inkább korrektorként használom, szemem alá,illetve bőrhibákra viszem fel, mivel jól fed, és tartós is, ha cf lenne, erre lehet újravenném, de így nem hiszem ,hogy fogom.

Világos bőrüként ilyet még nem éltem,hogy végre egy alapozó,ami pontosan passzol a bőrszínemhez mindenféle vilagosítás nélkül (10 porcelain árnyalat) itt krémmánián vettem, mert nagyon kíváncsi voltam arra az alapozóra,amiről a youtuberek is jó véleménnyel voltak. Nagyon sűrű alapozóról van szó, ami tényleg biztosítja, az erős fedést, viszont,aki ecsettel szeret sminkelni azt el kell, hogy keserítsem,mert ezt ecsettel nem lehet szépen felvinni. Mivel elég sűrű ecsettel csak kened össze-vissza, szerintem legjobban talán blenderrel lehetne felvinni, ennek hiányában én kézzel próbálkoztam, így sikerült számomra megfelelő eredményt elérni. Tartóssága púderezéssel nekem megfelel. Szerintem nem rossz alapozóról van, szó, de amiatt,hogy ecsettel nem lehet felvinni én biztosan nem venném újra, bár nálam még tesztelésre szorul mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

kvitta.girl

2018. január 18.

Kuponnapokon vettem annyit megért, teljes árát nem.
Ezt annak tudom elképzelni akinek tocsog a zsír az arcán, és pici apró pattanásai vannak mert hogy egy minimális szárazabb rész van a bőrödön, zoomként kiemeli, rettentő világos valóban, én vettem egy olcsó miss sportyt keverő alapozónak mert túl világos lett, így legalább a szárazabb részeket se emeli ki.
Ha elkapartad a pattanást pl se ajánlott használni mert igen rondán néz ki seben.
Tehát nekem keverve egy folyékony alapozóval bevált, önmagában nem. Még olyat is tapasztaltam pedig eldolgoztam rendesen hogy 1-2 óra múlva ha nem fixáltam púderrel, szemöldökömnél csíkokba jelent meg,elmászkált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Kuponnapokon vettem annyit megért, teljes árát nem.

cornidesara

2017. november 21.

Kuponos napokon szereztem be 2500Ft-ért. Az érzelmeim vegyesek. Ami pozitív : világos a bőröm így bőven tudtam válogatni az árnyalatok közül és elég jól fed. Ami negatív : a legapróbb bőrhámlások is meglátszanak illetve szárítja a bőrt. Megfelelő bőrradírral és bázissal ennyiért csillagos ötös. Teljes áron viszont egy icipicit savanyú lenne a szájízem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

kdorci

2017. november 9.

Vegyesek az érzelmeim :/ Nagyon jól fed, az már tuti. Nekem elég maszkos hatása lesz a végén, amit ki szeret, ki nem. Nekem régebben nem volt bajom az ilyen finihsel, de mostanában nem szeretem. Nekem a t-vonalban zsírosodik nagyon a bőröm és ott ez át is üt egy idő után az alapozón és olyan bőrfelszínt eredményez, mintha úgy minibe hámlanék (nem tudom rá rendesen a kifejezést :D). Szóval ilyen szempontból nem mondanám hosszan tartónak. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

anami91

2017. október 16.

Az állaga és a fedése jó lenne , de 2-3 óra elteltével beleül a pórusokba, és foltos lesz az arcom ... Többet vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

danna113

2017. április 14.

A megjelenésekor kinéztem ezt az alapozót és az azóta eltelt időben talán egy picit túl is hypeoltam, mert mikor kipróbáltam elsőre nem is tetszett annyira. A színskála nagyon más, mint amit eddig alkalmaztak. A világos bőrűeknek maga a Kánaán, de számomra borzasztóan nehéz volt választani, nem vagyok hó fehér, de nem is szoktam elhozni a harmadik legvilágosabb színt semmiből, főleg úgy hogy utána azt gondoljam, hogy valahogy túl szürkés lett a végeredmény. Oxidálódik némileg (jobban mint más L'Oreal alapozók), de ez sem segít igazán rajta. Az állaga sűrű, inkább mousse mint folyékony. Egyáltalán nem teljes a fedése, sőt! Nem is lehet addig felhozni, mert egy idő után túl nehéz lesz, de egy olyan masszív közepest/közepes magast el lehet vele érni. Főként színkorrekcióra meg kiegyenlítésre jó, mert a bőr textúráját nagyon kiemeli, bármi kiemelkedést, egyenetlenséget, ráncot száraz foltot, viszont némi odafigyeléssel ezen lehet javítani. A finise elvileg matt, de én ilyen matt-szatén átmenetet mondanék, természetes hat. A tartóssága nem rossz, nálam nem bír ki egy napot egy kis csúszkálás nélkül, de én nappalra is sokat hidratálok és használok arcolajat is, szóval nem én vagyok erre a tökéletes teszt alany. Pattanásokat nem okozott, szárítani se szárított, nem irritált. Összességében nem szeretem annyira, mint az abszolút kedvencemet a pro matte-t, de látok benne potenciált, szóval ha jobban összeszokunk talán megszeretem jobban. Az ára persze ennek is elég magas, de normál kiszerelés, kevés is elég belőle, és kuponos napokon megérhet egy próbát, ha valakinek izgatja a fantáziáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.