L'Oreal Paris

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 21.

Ár:   $10

A makulátlan bőrszínért. Minden egyenetlenséget, pirosságot vagy bőrelszíneződést elrejthetünk a segítségével.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zafina

2019. október 27.

Nekem nem igazán vált be...a zöld részét használtam eddig a piros folt eltűntetésére...kicsit halványította, de csak ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

nicolpiper

2019. július 21.

Csak az itt talalhato velemenyek alapjan vettem meg, mert nagyon vacilaltam a NYX meg a loreal kozott. Sajnalom hogy vegul kidobtam ra a penzt, mert nekem nagyon szaritja a borom, hiaba csak minimalisat teszek belole fel, rettenetesen nez ki a korrector felette (NARS).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

anaa

2018. június 6.

Nagyon szeretem, tökéletesen fed, elég kevés is belőle. Szépen lehet vele dolgozni nagyon. Az ára az nem stimmel itt az oldalon, ha jól emlékszem, 5-6.000 forintért vettem itthon drogeriaban, kicsit sokalltam is, de megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Kedi81

2017. május 25.

Szinte teljesen láthatatlanná lehet tenni vele az apró hibákat,egyenetlenséget és a pirosságot az arcon,finom krémes,könnyű eloszlatni a bőröm,és kevés is elég belőle,nagyon jól fed.
Ennyi pénzért mondjuk egy ecsetet vagy tükröt tehettek volna bele,ha nagyon kötözködni akarnék :-)
Viszont meglepően jó kis termék,szemem alá azonban nem elég a fedése,karikákat nem tünteti el olyan jól,ezért oda más terméket kell használnom,ezért csak 4 csillag,akinek nincs ilyen gondja annak ez tökéletes lehet :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

inimini

2017. május 5.

Tegnap sikerült beszereznem, eddig csak a zöld és lila részét használtam és elég jónak tűnnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

raczjulia

2017. április 15.

Én a zöldet és az egyik bőrszínűt szoktam használni. Szépen elfedi a pirosságot, viszont sajnos kicsit elkenődik miután felviszem az alapozót. De összességében jó kis korrektor paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Kaolin 0 0

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.