L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tökéletesen illeszkedik a bőr színéhez és textúrájához.

MsKors

2017. január 22.

Poros hatású, még a páromnak is feltűnt, hogy mi a frász van a fejemen... Nem venném újra. Csak azért két csillag, mert a L'Oreal termékekkel egyébként jóban vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

alinn

2016. március 25.

Kamaszként nem sűrűn sminkeltem, de elfogyasztottam ebből a púderből 2 tégellyel, imádtam, nekem úgy minden helyett volt ez akkor, szépen fedett, nem lett tőle maszkos hatású az arcom a szivacs pedig szuper hozzá azokat azóta is használom. Újra kell majd venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

xxEDITxx

2015. június 4.

Matt,de annyira, h maszk hatást kelt, de csak iszonyatos sok kenegetés után, mert nagyon dörzsölni kell a szivacsot, h egy kicsi is ráragadjon, ecsettel , pedig felesleges próbálkozni .. a benne lévő szivacs viszont iszonyatosan puha, imádom, megtartottam.( :) Tükör is van benne az alján külön borítóval, ami viszont nem bírja a mindennapos táskában hordást, nekem letört ez az alsó-,és a felső fedél is. :S
Még van belőle, de ha használom a barátom mindig kiszúrja, mert látszódik a púder. Egy jó púdernek pedig nem kellene látszania. Főleg meg nem ennyire, h egy férfi rögtön kiszúrja. Tehát megmaradt szem alatti karika eltüntetésére, amikor van időm 10x beledörzsölni a szivacsot a púderbe, ahhoz, h a 2 szem alatt (csak alatt!) ne legyen sötétebb a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Silene

2013. március 26.

Amikor ezt használtam, szerettem, jó kis púder, de semmi extra, ehhez képest pedig drága. Egy ideje rájöttem arra is, hogy a színtelen vagy áttetsző púderek is megfelelnek a célnak (= fixálás), sőt, ha jó az alapozó és a színe is jól illeszkedik, biztosan nem rontja ezt el, és ehhez képest elég jutányos áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

agica1989

2013. január 22.

Én egy megörökölt példányt használok, így nem fizettem érte. A szivacsával szoktam felvinni, aztán ecsettel lesöpröm a felesleget. Mattít és teljesen megfelel a célnak, bár néha kicsit soknak érzem a tükörbe nézve. Nem biztos, hogy megvásárolom, ha elfogyott. Inkább keresgélek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

diahlin

2013. január 20.

A fedése szinte nulla, ráadásul poros hatású. A csomagolása nagyon ügyes és praktikus, de ez az egyetlen pozitívuma. Ebben az árkategóriában inkább a bourjois bio détox a nyerő szerintem.

Update: megpróbáltam ecsettel felvinni, és úgy sokkal jobban működik. Továbbra sem ez lesz a kedvencem, de így már igazságtalan lenne ennyire lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

kitticat

2013. január 12.

Szerettem ezt a púdert, elég jól mattított, az alapozójával ellentétben természetesnek hatott rajtam. Álmaimban nem gondoltam volna, hogy a 600ft-os cadea vera púder jobb lesz, mint ez :D Ennek tudatában viszont erősen túlárazottnak tartom a terméket, ezért 4-es, csodaszernek nem tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

devcat

2012. november 12.

Nagyon szeretem, önmagában, és alapozó fölé is megállja a helyét, nagyon szép, egységes felületet mutat az arcon. Használat után nagyon sima, selymes tapintású a bőrön. Meg vagyok vele elégedve, ugyan nem olcsó, de sokáig elég, így ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

CatLynn

2012. szeptember 18.

Nagyon szeretem ezt a púdert. Hihetetlenül egyenletesen fed, jól mattít, tartós, sokáig elegendő. Nekem ez az abszolút kedvenc púder. Bár nem olcsó, de megéri az árát. Sokkal kísérleteztem már elsősorban azért, mert valami kedvezőbb árfekvésűt kerestem, de végül mégis ennél kötöttem ki, mert ez volt a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

ernestina

2012. szeptember 17.

Eddig 3 alkalommal vettem ezt a púdert. Csak krém állagú alapozó fölé használtam. A szivaccsal is szép hatás érhető el, de ecsettel sokkal finomabban adagolható. Ma már nem használom, csak elsősegélyként hordom magammal, smink korrigálására, ha úgy adódna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.