L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mesi, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. június 19.

A krémesen lágy és a vonásokat is kihangsúlyozó arcpirosító tökéletesen illeszkedik az arcszínhez és az arcbőr textúrájához.

Joaninha

2016. december 14.

Nekem ez a termék egyáltalán nem volt tartós, napközben többször igazítanom kellett a sminkemen, mert lekopott a színe. Mindemellett nem is gazdaságos, mert nagyon hamar elfogyott. Az ecsete pedig semmire se való, túl pici, nem természetes szőrből készült, emiatt nehéz felszedni és felhelyezni a pirosítót és a kialakítása sem tetszik. Én nem vásároltam újra, inkább beruháztam egy Clinique pirosítóra, ami sokkal jobban bevált és jobban megéri az árát, mert több évig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

killerqueen

2014. október 6.

Jobban szerettem a regit ebbol is :-( A szogletes dobozost. Van ket szinem, elvileg ugyanazok mint a regibol de valahogy csillamosabbnak, fenyesebbnek latom oket es nehezebb eldolgozni is, de ha sikerul ez is tartos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

kiskozmi

2013. szeptember 21.

Jó kis pirosító,anyumtól szokatlan módon sikerült jól választania :D Szépen terül és elég tartós is,rendszeresen rájárok és mellőzöm a saját pirosítóimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Zsovi

2012. augusztus 26.

Teljesen elégedett vagyok vele. Gyönyörű színárnyalatai vannak, tartós. Röviden: megéri az árát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Lini

2012. július 17.

Az ecset elég pici, de szükség esetén, ha nincs más ecset kéznél, ez is jó. A pirosító jó minőségű. A színek szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 17.

pityepotya

2012. május 6.

nagyon praktikus a benne lévő ecset és a tükör miatt :)
szép színe van, nekem nem volt olyan tartós sajnos, csak pár óráig bírta ilyen melegebb időben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

nagyon praktikus a benne lévő ecset és a tükör miatt :)

Mesi

2012. március 30.

Nagyon szép, természetes színű pirosító, nekem nagyon tartós. Ha olcsóbb lenne, akkor lenne több árnyalatom is, nagyon szeretem. A doboz aljába rejtett ecsettel végszükség esetén lehet igazítani is, de a tökéletes eldolgozáshoz "rendes" ecsetet javaslok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.