L'Oreal Paris

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Sáfrányszeklice-, kókuszdió- és szójaolaj kivonatot tartalmazó hajápoló krém száraz hajra, a haj mély ápolásáért és rugalmas kinézetéért, frisseségéért. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 800Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalás esetén/ személyes átvétel
BeesWorld

2019. március 22.

Valahogy ezek a termékek az én hajam nem hogy fényesebbé, pont hogy inkább szárazabbá varázsolják. Még mindig keresem az igazi balzsam/pakolás kombót, ami fényt ad a hajamnak. Semleges 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

FReka

2019. január 13.

Lányok,ez nem hajbalzsam,hanem nem kiöblítendő ápoló krém,azért ilyen pici. :) Féláron volt múltkor a rossmannban,megvettem,már annyira szállt a hajam hogy mindent felvásároltam,ami egy kicsit is jónak tűnt. Tényleg jó ez a kis krém,mosás után a már majdnem száraz hajamra szoktam tenni egy nagyobb borsónyit,óvatosan eloszlatva,így nem zsírosítja be a hajam. Szebb,puhább lesz a hajam ha használom,kevésbé száraz a vége. Az illata isteni gyógynövényes,mint a samponnak. Féláron megérte,egyébként nem nélkülözhetetlen termék,de nem bànom hogy megvettem,sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

kremes98

2018. január 31.

A legjobb balzsam amit valaha próbáltam! Amikor csak lehetett, ezt használtam, így elég hamar elfogyott.. Selymessé és puhává teszi a hajat, jól táplál, ahogy azt ígéri. Ezek mellett szilikont sem tartalmaz, ami még egy jó pont. Az ára kicsit magas, de ki lehet fogni akciósan, és akkor mindenképp megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Banszky

2017. november 11.

Nagy foghúzások után megvettem az egész termékcsalád szettet (sampon-balzsam-pakolás). Úgy érzem elég a balzsam és a pakolás közül csak az egyik. Mivel nem egy nagy durranás a pakolás viszont elég drága és pici kiszerelés,így maradok a balzsamjánál ami pont annyit tud mint a pakolás. A pakolás számomra kevés de balzsamként pont elég. :) Finom illat,krémes,lágy állag és hozza amit ígér. Kicsit azétt drága...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

SzelidArzenia

2017. október 21.

Göndör hajra tökéletes, csak ajánlani tudom. Nem nehezíti el a hajamat, nem tapasztja össze a fürtöket, szép természetes lesz az eredmény. Jaaa és a legfontosabb: fantasztikus lett a hajam tapintása, nem olyan sprőd, mint régen, szóval tényleg ápol. Az ára kicsit húzós (Ausztriában mindenhol 7.99 körül van az ára), de nagyon megéri, mert nem kell sok az egész hajra, és baromi sokáig elég a kis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

MedicineDerm

2017. augusztus 15.

Finom krémes állaga van, pillanatok alatt beszívódik a hajamba is meg a kezembe is :D Nem nehezíti el, nem zsírosítja. A hajvégeimre használom, határozottan könnyebb tőle kifésülni, nem száll annyira, egyenesebb, ápoltabb kinézete van. Finom friss, természetes illata van, szeretem :) Kissé drága azért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

helgus96

2017. július 12.

Szeretem a L'Oreal termékeket mindenben, tetszett ez az újfajta bio vonal, kívülről fújtam a kinézetüket termékeknek mert már annyit nézegettem őket a neten, és amikor megláttam, hogy a helyi dm-be is eljutott... rögtön landolt a kosárban. Tudtam, hogy nem olcsó, de akkor is ki szerettem volna próbálni mindenképp. Határozottan nem rossz, nekem az illata nagyon tetszik, krémes állaga, könnyen kenhető és nem kell belőle sok. Fél órát szoktam a nedves hajamon hagyni. Könnyű kimosni, az illata még másnap is érződik, puha volt utána a hajam. Szóval úgy mindent tudott nálam, mindent, amit egy nála sokkal olcsóbb hajbalzsam is tud. Nem veszem újra, kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

szilvasitimea

2017. július 1.

Most már több, mint féléve, csak bio hajápolási termékeket használok, melynek hatására az annó ombréra leszívatott hajam egészen jó állapotú lett, bár most már egy jó ideje nem olyan a hajam. Így mikor láttam, hogy a L'oreal mentes termékeket dob a piacra, nagyon megörültem és kíváncsi lettem, mert úgy általában a L'oreal cuccok nagyon jók szoktak lenni. És mert szeretem az újdonságokat kipróbálni. Meg is vettem a száraz hajra való teljes szettet (sampon+balzsam+hajpakolás), hogy kipróbálhassam.

Maga a balzsam: nagyon furcsa nekem, hogy más az illata, mint a samponjának. A sampon kellemes gyógynövényes illatú, ez pedig sokkal édesebb illattal rendelkezik. A szulfátot még elnéztem a samponnál....de hogy parfüm a balzsamba... Nem kellett volna. Ha már ennyire mindenmentes, ami tök pozitív, mert az én hajam 100000x jobban szereti a természetes vonalú hajápolási termékeket, akkor nem értem, miért van benne parfüm. Na de lépjünk rajta túl...:)

Állagra kellemes, gyorsan beszívta a hajam. Lemosáskor a hajam semmivel sem lett hidratáltabb (pedig a pakolást is használtam), mint amilyen volt. Egy fikarsznyit se hidratálta sajnos. A hajvégeim ugyanolyan szárazak, mint hajmosás előtt, sajnos se a balzsam,sem a pakolás nem hidratálta túl. Felül, ahol amúgy is jobb minőségű a hajam, ott puha lett, de ennyi.

Túl van árazva.

Elhasználom, majd többszöri használat után update-elek.

Elsőre nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Túl van árazva.

Elhasználom, majd többszöri használat után update-elek.

Elsőre nem jött be.

kesha420

2017. május 21.

Oké, megvett ez a termék, akkor is, ha sokáig gondolkodtam azon, hogy kiadjak-e ennyi pénzt egy szimpla balzsamért. Jól tettem, hogy a kosaramba dobtam, mert nagyon megérte. Könnyen kifésülhető, puha, fényes lett a hajam már az első használat után, amire rég volt példa, ugyanis már elég régóta olyan, mint a drótkefe. A Kallos latte pakolását már ezer éve használom, kicsit meguntam én is és a sörényem is, így kénytelen voltam váltani. Szimpatikus, hogy a termék szilikon, parabén és színezék mentes, az illata számomra kellemes, ha hosszú távon is ilyen marad a hatása, biztosan hazajön még velem párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

marlu

2017. május 6.

Használat után a hajam könnyen kifésülhető, fényes és puha lesz. Az illata számomra közömbös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Esters, Cetyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol