L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 23.

Kategória:   Hajápolók

Sáfrányszeklice-, kókuszdió- és szójaolaj kivonatot tartalmazó hajbalzsam száraz hajra, a mély ápolásért. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Dhedi

2019. május 24.

Keresem , keresem és keresem a nekem megfelelő sampont és balzsamot...
Az illatát nagyon szeretem !
Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet... sajnos!
Tizen kettő egy tucat.
Elhasználom a samponával együtt...és keresek tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Keresem , keresem és keresem a nekem megfelelő sampont és balzsamot...
Az illatát nagyon szeretem !
Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet... sajnos!
Tizen kettő egy tucat.
Elhasználom a samponával együtt...és keresek tovább.

Rekanna1

2019. május 17.

Glamour napok alkalmával vettem féláron, de megérte, mert nagyon szép selymes hajat csinál. Teli áron drágállanám, de remélem, hogy kicsit környezet-barátabb, mint a hagyományos L'oréál termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

Lerika

2019. február 3.

A samponjával együtt használom, és nagyon jól működnek! Nagyon sűrű balzsam, gazdaságos. Jól beszívja a hajam, nem nehéz kiöblíteni. Puha, hidratált lesz a szőkített hajam, nem kócolódik annyira ez elvékonyodott vége. Könnyebb a fésülködés is. Az illata nem marad meg, de ez nem hiba, nem illatosításra vettem. Puha, rugalmas haj az eredmény, egyáltalán nem zsírosít. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

zajax90

2019. január 5.

Nekem bejött ez a balzsam,szeretem az állagát (utálom, mikor egy balzsam szinte folyik), jól táplálja a hajamat, nem szoktam száraznak érezni a végeket,mióta ezt használom. Egy csillagot viszont le kell vonnom az illata miatt, nagyon erős, kellemetlen illata van...szívem szerint emiatt csak felet vonnék le ha lehetne, tehát 4,5 csillag a véleményem róla. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

uaim

2018. szeptember 1.

Csodát nem vártam, illata nekem erős, félre volt téve mert egyszer próbáltam de éreztem sok napig a hajamban, aztán jött egy félresikerült festés a hajamon és nagyon kiszáradt a hajam 15 cm minusz és erős hajhullás, többféle balzsamot is használtam és mindnél problémám volt aztán elővettem és meglepően jó termék, hajhullásom megállt, szép a hajam nem zsíros jól fésülhető és jó sok öblítéssel az illata sem annyira zavaró szóval ötös, dm ben most pár termékük akciós részlegen megtalálható jó árakon érdemes őket kipróbálni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

ancsur88

2018. május 27.

Szőkített, vékony szálú hajra és érzékeny fejbőrre tökéletes.
Nem nehezíti el különösebben a hajam. Ha alkohol és illatanyagmentesen lenne, akár hetente kifizetném az árát. Így viszont csak 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Szőkített, vékony szálú hajra és érzékeny fejbőrre tökéletes.

Rejetke

2018. április 11.

Problémás a fejbőröm, a speckó samponom nagyon szárít, így ez a balzsam nekem igazi áldás! Könnyen kifésülhetővé tette a hajam, nagyon selymes és puha tőle. Az is hatalmas plusz pont, hogy a rengeteg eddig próbált balzsammal ellentétben ez az egy nem irritálta a fejbőrömet.
Nekem elég belőle nagyon kis mennyiség, kb egy mokkás kanálnyi a lapockáig erő, sűrű, hullámos - göndör hajamra.
Az ára kicsit húzós, de a sok előnye miatt nekem megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Az ára kicsit húzós, de a sok előnye miatt nekem megéri!

Fanba

2018. március 7.

sürü az allaga nehez kinyomni a tubusbol ez altal többet is kell hasznalni hogy rendesen el lehessen oszlatni a hajon. Tehat nem gazdasagos.Nekem konkretan 5 hajmosasra volt eleg es ez igy eleg draga mert hatasilag nem hoz nagyot. Könnyebb kifesülni a hajam az teny, fenyesebb is töle. De nem vennem meg 2 hetente ennyiert mast valasztok ami tovabb tart es hatasosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.