KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1700ft , Eladó: DebreczeniReka
Állapot: 1-szer próbált, 3 pupálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, Békéscsaba és vonzáskörzete, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy személyes átvétellel, vagy postai úton is lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli

ahadhazi

2018. november 28.

Nagyon tetszett az illata, a pumpás kiszerelése, illetve, hogy szilikon és parabénmentes. Azonban Nekem nem jött be, hamar zsírosodik tőle a hajam és a végét nagyon kiszárítja (a balzsam használatával egy fokkal jobb, első nap selymesebb, de utána ugyanúgy zsírosodik), annyira töredezettnek látszik a hajam amikor ezt a sampont használom. Az illata nagyon tetszik és a hajmosás utána első nap szép tőle a hajam, a sampont + balzsamot elhasználom...., de nem fogom újravenni.

ahadhazi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Pannaflora

2018. november 13.

Tetszik az illata, viszont a balzsam használata nélkül a hajam kezelhetetlenné válik tőle. Mindenképp pozitívum, hogy a segítségével heti négy alkalomról kettőre csökkent a hajmosásaim száma. Praktikus a pumpás adagolós kiszerelés.

Pannaflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

zsofi08

2018. október 17.

Pár napja vásároltam meg ezt a terméket a balzsammal együtt. Sajnos munkából kifolyólag folyamatosan stresszelek a húzüs időszakok alatt (rendezvénysezrvezés....), így kicsit a hajam is megszenvedte ezeket az időszakokat. Nagyon nagyon sok féle-fajta sampont használtam már, mindenmenteset, meg mindennel telit, de erre a samponra azt mondom, hogyha a továbbiakban, pár hét használat után sem érzékelek negatív tapasztalatot, akkor tuti, hogy marad a fürdőmben. Maga a sampon egy picit szárít - korábban kipróbáltam a Babylove babasampont, na pont olyan érzésem van ettől a sampontól, úgyhogy emiatt nem kell megijedni. Én nagyfogú fésűvel szoktam a samponos hajamat is kifésülni, leginkább a végét, majd öblítés, és jöhet a balzsam - ezt szintén kifésülöm. Alapvetően göndör a hajam, így extra odafigyelést igényel, de az elmúlt pár napban csak pozitív dolgokat tapasztaltam. A hajam fényesebb még göndören is, puha, laza és friss érzést ad. Én személy szerint imádom a gyógynövényes illatokat, és ez még pont az a kategória, amit nagyon szívesen szaglászok a hajamon egész nap. Picivel váll alá érő a hajam, most sokkal dúsabbnak, egészségesebbnek tűnik. Balzsam nélkül én nem ajánlom, viszont a kettő együtt fantasztikusan bevált nekem. Az 5 csillag azért megy, mert valóban nehezen kezelhető a hajam, viszont ezzel a sampon és balzsam kombóval érezhetően és láthatóan is szebb és erősebb a hajam. Abszolút nem szárította ki a fejbőrömet, se a hajamat, és nem törik tőle (remélem nem is fog, mert a göndör haj hajlamosabb a töredezésre, főleg ha nem a legvastagabb szálú)

Amúgy használok még egyéb hajformázó termékeket napi szinten: Helia-d hajolajat - egyszerűen imádom, balea göndör hajra való spray - sokkal jobban bejött mint a l'oreal göndör hajra való spray, plusz hővédő sprayt, ezt általában váltogatom. Én minden nap hajat mosok a göndörség miatt, általában reggel, de van, hogy csak leöblítem a hajam, hogy diffúzorral újra tudjam szárítani rendesen, így szép göndör - hullámos lehet minden nap.

zsofi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

zsu89

2018. október 9.

Nyáron vettem ezt a sampont akciósan és nagyjából hozta az elvárásaimat. Gyorsan zsírosodó hajam van, ezzel a samponnal két-három napot is kibír, szeretem az illatát is. A hajvégeimet kicsit szárította, balzsam nélkül nem nagyon működik. Valószínűleg keresem tovább azt a sampont, amivel még tovább bírja a hajam.

zsu89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

melike_0817

2018. szeptember 24.

Ez a sampon nekem borzasztó! Eddig a narancssárga testvérét használtam egy évig, a szilikon és parabénmentessége miatt, gondoltam teszek egy próbát ezzel is, kell a változatosság. A fejbőröm két nap után zsíros, míg a hajam eszméletlenül száraz lesz tőle. Csalódás :/

melike_0817
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nomacs

2018. szeptember 23.

Az én hajam nem érzékeny, nagyjából mindegy, milyen sampont használok. Gondoltam teszek egy próbát. Hát nem kellett volna. Brutálisan szárít, de nem úgy csikorgósra, hanem teljesen összekócolódottra. Még 15 perces hajpakolas után sem az igazi a hajam, pedig nem igazán száraz alapból. Szörnyű. Csak hogy valami jót is írjak, az illata finom, és a kiszerelés praktikus. De ennyi, katasztrófa és a kukában landolt.

Nomacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Aphrozin

2018. szeptember 6.

Semmi extra, ennyiért meg pláne nem. de legalább mindenmentes...

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Semmi extra, ennyiért meg pláne nem. de legalább mindenmentes...

EviKicsi

Benzyl Salicylate
Parfume
Ezek miatt nem veszem újra
Pár éve már, hogy próbálok tényleg mentes dolgokat beszerezni
Sajnos mindig rá kell jojjek, h a túlmarketingelt divatmárkák még nem tartanak itt

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Szinte karcosra tisztítja a hajat és a fejbőrt
Ezek miatt nem veszem újra
Pár éve már, hogy próbálok tényleg mentes dolgokat beszerezni

zsofiab

2018. augusztus 14.

Nekem nagyon bevált, szeretem a gyógynövény illatú termékeket, végre valami ami nem irritálja a fejbőrömet sem. Puhává teszi a hajam és nem zsírosodik hamarabb mint más samponoktól. Ha ezt az időszakot kitolná kicsit akkor megadnám az 5 csillagot.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Kornelia14

2018. augusztus 9.

Sajnos nekem annyira nem vált be, pedig a pipettás erősítővel együtt alkalmaztam. Az illata nagyon gyógynövényes, kicsit már már nekem szúrós szagú. Nehezen habzik fel. Viszont a pumpás üveg miatt jól adagolható. Ami még pozitívum, hogy nem tartalmaz szilikont és parabént, ami számomra nagy előny, ezért kapott 2 *-ot.

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)