L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1000 , Eladó: theriniel
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában
Eszti111

2019. július 29.

Balzsamjával együtt használtam, nagyon sokáig elég. Kifejezetten hajerősödést nem tapasztaltam, de ha túl gyakran használtam szárította a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

wildrose

2019. július 14.

Csodás, gyógynövényes illatú, géles állagú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárította a szőkített hajamat sem. A termékcsalád többi tagjával együtt használva kifejezetten hatásosnak bizonyult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

idaobi

2019. július 14.

Az egyik kedvenc samponom, sokadjára veszem újra. Sok sampon irritálja a fejbőrömet de ettől teljesen ok. Nagyon finom natur az illata. A levendulást is próbáltam de az irritált és zsirosította a hajam.
Naponta mosom, a gyakoriságon nem segített de nem is ez célja. Hajam jó állagú tőle, nem nehezíti el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Julifoldvari

2019. július 14.

Sajnálatos módon gennyes sebeket okozott a fülem belsejében... Ennek kb 2 éve, de gondoltam írok a traumáról 😄🤢
Az illata isteni, a hajam jó volt utána, mindenmentes, meg is fizetném az árát, de ez az élmény elég durva volt... Másnál nem jelentkezett? 🤔

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

dora623

2019. július 10.

Mindig szilikon és mesterséges anyag mentes kozmetikumokat keresek. Hát ez rá annyira nem igaz az összetevőket tekintve de valahogy mégis megszerettem. Második tubussal használok már el, fél évig elég belőle egy így megéri az árát. Egész jól habzik, jól tisztít nem zsírosítja, nehezíti el a hajam. Mosás után balzsam nèlkül is ki tudom fésülni.
Illata jellegzetes de pár mosás után megszoktam, nem zavaró. Pumpás kiszerelését imádom, csomagolása is nagyon szép (lehet ezért is akadt elsőre a kezembe). Még mindig újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Reini

2019. július 8.

Amikor egy ember vásárol, szerintem ezek a dolgok alapján választ:
-márka (ismeri-e, más termékei hogy jöttek be)
-benyomás (tetszik, vagy nem)
-és hát amiből talán a legtöbb van, a megérzés..

Félve nyúltam ismét a L'oréal terméke után, mivel nekem
-a márka többi terméke nem igazán vált be (arc, kozmetikum),
-tetszeni ugyan tetszett, de soknak találtam a mennyiséget
-a megérzésem viszont csak beledobta a kosárba a balzsammal együtt.

És nem bántam meg. Számomra ő az igazi...sampon :D
Illata mennyei, imádom a herbálos illatát, kellemes, tömény már-már krémes habja van. Ricinusolajat maradéktalanul mossa le a hajról. A kis ügyes *.*
A balzsamja valamivel parfümösebb, púderesebb, de az is gyógynövényes hatású. Imádom. Csúszósan csillogós, és gyönyörű göndör lett a hajam. Tele élettel.
Megtartom, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Amikor egy ember vásárol, szerintem ezek a dolgok alapján választ:
-márka (ismeri-e, más termékei hogy jöttek be)
-benyomás (tetszik, vagy nem)
-és hát amiből talán a legtöbb van, a megérzés..

Félve nyúltam ismét a L'oréal terméke után, mivel nekem
-a márka többi terméke nem igazán vált be (arc, kozmetikum),
-tetszeni ugyan tetszett, de soknak találtam a mennyiséget
-a megérzésem viszont csak beledobta a kosárba a balzsammal együtt.

És nem bántam meg. Számomra ő az igazi...sampon :D
Megtartom, újraveszem.

Floree

2019. június 4.

2019. január 2.:
Tegnap mostam evvel hajat először, miután elfogyott az előző samponom. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése, így gazdaságosabb is, mert kis adagot is ki tudok nyomni, nem folyik ki egy maroknyi sampon belőle. A balzsamját nem vettem ugyan meg, de van más kondícionáló mellé, plusz Helia-D esszencia is. Én csak utóbbit használtam hajmosás után, a hajamat pedig a TT fésűjével fésültem ki, így nem tépte és húzta a hajam, annak ellenére hogy nagyon összegubancolódott. Első használat után azt mondom, hogy hatékony. Nem szárította ki a fejbőröm, nagyon finom illata van, kicsit talán hűs érzetet is kelt a fejbőrömön. A hajam extra puha lett tőle, és jobb lett a tartása is. :) Idővel updatelek.

2019. június 4.:
Még mindig csak félig van a flakonban a sampon, pedig négy pumpálásnyit nyomok belőle minden hajmosásnál! Ha ár-érték arányban nézem, akkor nagyon gazdaságos. De hatását tekintve..hát, úgy néz ki hogy megszokta a fejbőröm a sampont. Próbálom minél inkább kihúzni a hajmosást, de a harmadik napnál egyszerűen már vállalhatatlan a hajam. Pedig eleinte tényleg kitolta a hajmosások közötti időt. Hát ez ilyen.. :) Az illatát nagyon szeretem még most is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

2019. január 2.:

2019. június 4.:

nnmmtth

2019. június 2.

Habzást hiányolom, de a hatás és az illat kárpotol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Habzást hiányolom, de a hatás és az illat kárpotol!

szpetra0615

2019. május 22.

Az ára borsos egy viszonylag átlagos samponhoz képest, és elég sokat kell belőle használni ahhoz, hogy kellően felhabosodjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

sztami

2019. április 26.

Nagyon bejött nekem is ez a sampon! 2 naponta kell kb hajam mosni, viszont ezzel a második nap is még teljesen vállalható a hajam (még nem használom túl régóta, talán segít, hogy ki tudjam tolni az időt a hajmosások között, remélem). Az illata tényleg erős, de megszokható szerintem. Jól tisztít, erősebbnek érzem tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)