KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1600 , Eladó: dodra
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: kalulumia
Állapot: Háromnegyedig van tele., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

btrix

2017. november 20.

Szintén tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki, mert egyébként is szemeztem már vele. Először furcsa volt a túl erős illata, reggeli hajmosásnál még este is töményen érződött a hajamon. Én sokára szoktam és szerettem meg az illatát, mostanában már szinte nem is érzem. Az adagolós flakont sokan dícsérték már előttem, valóban nagyon takarékos megoldás. Tapasztalatok: a hajam száraz és töredezésre hajlamos végű, és nagyon zsírosodik a hajtőnél. A sampon pár használat után javított a zsírosodáson, 1 nappal kitolhattam vele a hajmosást. Nagyon könnyen kimosható a hajból, a fejbőrön érzem utána a felfrissülést. A hajtöveknél puha, fényes lett a hajam. Viszont a hajvégeim összegabalyodtak tőle, azokon talán még szárított is. Önmagában a sampon nálam emiatt nem elegendő, kellett a maszkja is, amivel már kifésülhetőbb lett az eredmény, de végül a hajvégeimre visszatértem a hajolaj használatára. Érdekességképpen kipróbáltam, milyen utána visszatérni a korábbi kedvenc nem természetes samponomhoz. Brutális lett az eredmény, biztos a szilikon műve, de viszketett tőle a fejbőröm, holott korábban ilyet nem tapasztaltam. Összességében 4 csillagot kap tőlem, mert a maszkja nélkül nem tudom használni, abból viszont sok kell a hajvégeimre, valamint a hajolajat sem tudtam elhagyni. Jó kis sampon, csak önmagában nekem kevés.

btrix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

LondonBee

2017. november 17.

Mint páran írták előttem, én is tesztelésre kaptam, a maszkkal együtt. A design nagy jól ellett találva, az adagolás kiváló, régóta vártam már egy pumpás flakonra. Maga a sampon elég sűrű, legalábbis az általam eddig használt termékekhez képest, ellenben könnyen eloszlik a hajon és jól habzik. Az illata nagyon-nagyon erős; kedvelem a fűszeres/gyógynövényes illatokat, de ezt még nekem is szokni kellett (hajmosás után sokáig a kezemnek is ilyen illata van). ^^ Balayage technikával van festve a hajam, így látszik, hogy a természetes- és a festett részeket is szépen tisztítja. Mosás után a hajam kicsit száraz lesz és gubancos, de miután felteszem a pakolást, ez megszűnik. Szárítás után fényes a hajam, jól formázható - nem okozott csalódást.
Tartósabb használat után megírom a hajerősítő hatását is (ha van neki).

LondonBee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Tartósabb használat után megírom a hajerősítő hatását is (ha van neki).

eni95

2017. november 16.

Csalódás a termék, főleg ennyi pénzért. Az illata és a csomagolása számomra először nagyon bejött és már alig vártam, hogy használhassam. A balzsammal és a szérummal együtt használtam... katasztrófa. Nagyon hullott a hajam tőle és extrán ragacsos lett.

eni95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

clara12

2017. november 13.

Én már régóta csak SLES, SLS mentes sampont használok, mivel nagyon kiszárad tőle a fejbőröm, így évek után ez az első szulfátos samponom. Havi egyszer használom, többi alkalommal pedig a jól bevált Babylove szulfátmentes babafürdetőt. A csomagolása azon kívül, hogy gyönyörű, praktikus is. Az illata nagyon erős, egy másnap is erősen érződik a hajamban (bár ez lehet inkább a hajpakolás érdeme), számomra nem kifejezetten kellemes illat, de megbarátkoztam vele. Hatásával elégedett vagyok, kellemesen habzik, nem kell sok belőle, hatékonyan tisztít. Nem érzem durva tapintatúnak a hajam a sampon kiöblítése után, de azért balzsam/pakolás kell mellé. Egészséges a hajam, így nem tudom megítélni, hogy gyenge vagy sérült hajra valóban jobb e mint a többi. Ennyiért nem venném meg, szerintem nem tud többet mint egy másik szulfátos sampon.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

viewxy

2017. november 13.

Tesztelésre kaptam a sampont és a hajpakolást. Alig vártam, hogy kipróbáljam, először a kettőt együtt használtam, katasztrófa lett az eredmény. Száraz volt a hajam tőle, de extrán. A fejbőröm is kiszáradt, pedig ezelőtt nem volt ilyen gondom. Aztán megpróbáltam a sampont külön, a jól bevált balzsamomat használtam utána. Szintén száraz és viszkető fejbőr. Nagyon bánt még az is, hogy "botanicals" de köze sincs semmi természeteshez :( Ennyi pénzért meg uhh.. max ha csodaszer lenne, venném meg magamtól. Még egy párszor próbálkoztam vele, mert nagyon tetszik az illata és sajnáltam, de nem lett jobb. Nagyon tetszik még a kiszerelése is, a pumpás megoldás praktikus, samponnál még nem láttam máshol.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Pappetra99

2017. október 31.

A hajam eléggé elgyengült és az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg. Nagyon tetszett benne ,hogy szilikon és parabolán mentes. Még egyszer mostam vele hajat ,de már is érezhető a különbség a többi samponnal való hajmosás után.
Elsőnek is az tűnt szembe ,hogy az illata megmarad a hajamba ,ami nagyon kellemes.
Sokkal könnyebbnek érzem a hajam , a tapintása is iszonyatosan puha és könnyen fésülhetővé vált.
Még tesztelés alatt áll majd utánna még jövök véleménnyel!

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Még tesztelés alatt áll majd utánna még jövök véleménnyel!

Astrid

2017. október 29.

Tesztelésre kaptam. Az én hajam festett szőke, így a festés kissé roncsolja a hajamat. Az illata nekem kissé érdekes fűszeres ugyanakkor különleges, de egy remek sampon, nekem bevált. Az ára kissé magas de úgy gondolom megéri. Sokáig elég, én két naponta mosom vele a hajam.

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Csillagpor123

2017. október 29.

Én is tesztelésre kaptam. Nagyon sokáig érezni az illatát és nekem nagyon tetszik. Lassan egy éve parabénmentes sampont használok, ezért én nem érzem azt , hogy gyorsabban zsírosodna a hajam, hisz ugyanannyi ideig elég most is mint régen volt. Picit viszket tőle a fejem ezért vonok le belőle egy pontot. Maszkjával együtt nagyon jó kis termék! Köszönöm Krémmánia a lehetőséget =))))

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

mkdorina

2017. október 28.

Szuper kis sampon röviden, tömören. Krémmániától kaptam, mert jelentkeztem tesztelőnek. Első benyomásom az volt, hogy fú de tömény fűszeres illata van, de amikor megbarátkoztam vele, kezdtem megszeretni. Nagyon tetszenek az összetevői, az, hogy szilikonmentes és nem nehezíti el a hajamat. Nagyon szép egészséges tőle a hajam, erős lett a szerkezete, és az illata valami hihetetlenül sokáig, a következő hajmosásig benne marad. Az árát kicsit sokallom, de ha belegondolok 400 ml sokáig elég. Nekem bevált, és szerintem újra fogom venni.

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

SoLy

2017. október 25.

Az ára húzós elsőre, viszont ezt a terméket májusban kezdtem el használni és október elején fogyott el, ami a pumpás kiszerelésnek is köszönhető. (hosszú hajam van) A balzsamjával együtt használva kihúzom 4 napig a következő hajmosásig.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.