L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1700ft , Eladó: DebreczeniReka
Állapot: 1-szer próbált, 3 pupálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, Békéscsaba és vonzáskörzete, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy személyes átvétellel, vagy postai úton is lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aphrozin

2018. szeptember 6.

Semmi extra, ennyiért meg pláne nem. de legalább mindenmentes...

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Semmi extra, ennyiért meg pláne nem. de legalább mindenmentes...

EviKicsi

Benzyl Salicylate
Parfume
Ezek miatt nem veszem újra
Pár éve már, hogy próbálok tényleg mentes dolgokat beszerezni
Sajnos mindig rá kell jojjek, h a túlmarketingelt divatmárkák még nem tartanak itt

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Szinte karcosra tisztítja a hajat és a fejbőrt
Ezek miatt nem veszem újra
Pár éve már, hogy próbálok tényleg mentes dolgokat beszerezni

zsofiab

2018. augusztus 14.

Nekem nagyon bevált, szeretem a gyógynövény illatú termékeket, végre valami ami nem irritálja a fejbőrömet sem. Puhává teszi a hajam és nem zsírosodik hamarabb mint más samponoktól. Ha ezt az időszakot kitolná kicsit akkor megadnám az 5 csillagot.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Kornelia14

2018. augusztus 9.

Sajnos nekem annyira nem vált be, pedig a pipettás erősítővel együtt alkalmaztam. Az illata nagyon gyógynövényes, kicsit már már nekem szúrós szagú. Nehezen habzik fel. Viszont a pumpás üveg miatt jól adagolható. Ami még pozitívum, hogy nem tartalmaz szilikont és parabént, ami számomra nagy előny, ezért kapott 2 *-ot.

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Együtt használtam a balzsammal és a pakolással. Különösebb erősítő hatást nem tapasztaltam. Tisztítja a hajat, viszont a balzsam és a pakolás nélkül rettenetesen sprőddé és szárazzá tette a hajamat. Így a 3 kombinációja nem volt rossz,de nem fogom újra venni.

szuleildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

fannib1

2018. július 18.

Az egyetlen gyógynövényes cucc, aminek tetszik az illata. Teszi a dolgát, jól tisztít, kevés is elég belőle.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

ritcsi88

2018. július 5.

Gyógynövény illatú, aki nem szereti zavaró lehet. Hajuhullás ellen vettem és már az első használatkor is tapasztaltam a pozitív hatást, hajmosás közben is kevessebb szál hullott ki. Nagyon előnyös a pumpás fej, könnyű a használata. Nagy kiszerelése miatt utazásra nem túl alkalmas, de azt a néhány napot kihúzom helyettesítő termékkel. Balzsamot érdemes használni mellé, anélkül nehezen fésülhető a haj.

ritcsi88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Collien

2018. június 29.

Nekem bejött ez a sampon. Nekem puhává tette a hajam, és mindig megkérdezik, hogy fodrásznál voltam-e hajmosás után, ami szerintem elég nagy bók. Az illata is tök jó, bár én szeretem a gyógynövény illatokat. Újraveszem!

Collien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

chrsss

2018. június 13.

Nagyon szeretem az illatát, és azt, hogy tényleg erősíti a hajat. Az itteni vélemények alapján vettem meg, és valóban jó kis cucc, azonban balzsam, vagy pakolás nélkül nem érdemes vele próbálkozni, mert esélytelen kibontani a hosszú hajat, egy picit szárít és gubancol. Balzsam használatával azonban ez teljesen kikerülhető. A kiszerelése is nagyon praktikus, és sokáig elég. Az egyetlen hibája, hogy balzsam nélkül használhatatlan, de mivel azt általában használok, biztosan újra fogom venni.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

BlindedByLipstick

2018. június 10.

Akciós most a Rossmannban, így könnyebben csábultam el, és vettem meg a balzsammal együtt. Ma használtam először, és általában nem szoktam rögtön véleményezni, de eddig nagyon elégedett vagyok vele. Balzsam nélkül nem ajánlom senkinek, mert gubancolja a hajat, de az, hogy hajmosás után láthatóan kevesebb hajszál maradt a fésűn, már 5*-ot érdemel nálam. Kellemes az illata, én nem érzem gyógynövényesnek, olyan, mint egy jobb férfi tusfürdő/borotvahab, de ez engem cseppet sem zavar, használtam már férfiparfümöt is, csak azért, mert tetszett a ruhámon. Nem viszket a fejbőröm a használata után, dúsabbnak tűnik a hajam, és ez a pumpás kiszerelés is nagyon praktikus (a kezeimet eléggé meggyötörte az ízületi problémám, egy keményebb műanyagból készült hengeres tubus már komoly kihívást okoz, sajnos). Remélem, hogy jó hatással lesz a hajamra, nagyon szeretném, ha ennél a samponnál tudnék megállapodni. :) A flakon végén jövök egy frissítéssel.

UP: Oké, kicsit korábban jöttem írni, mint a flakon vége, de hiába használom heti 2-3 alkalommal, 3-5 pumpálással, nem nagyon akar fogyni belőle. Még a felénél sem járok, pedig más samponokkal már régen túl is lennék rajta. A hajamat dúsítja, sapka nélkül még harmadnap is van tartása, és nem vállalhatatlanul zsíros a hajam. Szárítja kicsit a hajat, és a balzsamja szerintem gyenge hozzá, abból keresnem kell egy másikat, de egyébként semmi panaszom nem lehet rá. Az őrült december-januári hajnövekedést is neki tulajdonítom, és a sok babahajat is. Csak így tovább, kedves samponom! :D

UP2: Decemberben vettem, heti 2-3x használattal, 3-5 pumpálással mostanra, március végére elértem... A FELÉT a flakonnak. A szárító hatását én ki tudom küszöbölni úgy, hogy öblítéskor langyos-hűvös vizet használok a meleg helyett; őszintén, még a fejbőrömnek is jobban esik a hűvösebb víz. A hajam észrevehetően gyorsabban nő, a februári itthoni hajvágás óta mostanra majdnem visszanőtt a teljes hossz. Ha ez valaha is elfogy, szerintem újra fogom venni, akár teljes áron is, mert hónapokig elég, nem úgy, mint más drogériás samponok.

UP3: Május közepéig használtam, majdnem 6 hónapig, és a flakon alján még mindig van bő egy ujjnyi sampon, de már nem tudok trükközni a víz hőmérsékletével öblítéskor, vagy pakolásokkal és balzsamokkal, kegyetlenül kiszárította a fejbőrömet és a hajvégeket. Nem volt itthon a szokásos mandulás samponom, amit a henna lemosásához szoktam használni, így ehhez nyúltam: hú, hát életemben nem hibáztam még ekkorát. A lemosás után még nem volt semmi baj, de másnap már a sírás kerülgetett, annyira viszketett tőle a fejbőröm. Szép volt, jó volt, de nem fogom újravenni. Az egyetlen pozitívuma a samponnak, hogy nagyon sokáig elég még hosszú hajra, heti 3x hajmosás mellett is.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)