L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló sampon gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Johanna.K

2021. január 5.

Egy hónap használat után semmilyen érdemleges változást nem tapasztaltam. Gyorsan zsírosodó és hulló hajamra vettem abban reménykedve, hogy helyrehozza a fejbőröm normál Ph értékét. Ehelyett csak száraz érzetet hagyott maga után, és a hajtőmnél rétegben állt a sampon mikor megszárítottam. Kipróbáltam minden lehetséges módszert, legalább 5 percen keresztűl tartottam a fejemet a víz alá, hogy kimossam a sampont, de hiába. Két csillagot adok a termék egyetlen egy pozitívuma miatt, ami az adagolófejes üveg tesz ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

DNM

2020. július 28.

Nekem szárította a fejbőröm, párom viszont beleszeretett. Az illata nekem is tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Cicuka22

2020. július 5.

Szeretem az illatát. Olyan üdítő, friss és tisztaságot idéző. Szuper habzása van, így kevés elég belőle, sokáig kitartott egy flakon. Alapvetően zsíros hajam van, de ezen sajnos nem segített. Nem tudtam kitolni vele egy nappal tovább sem a hajmosást. A többi részét azonban nem szárította ki. Úgyhogy negatívat nem tudok rá mondani. Szép, egészséges a hajam, mióta ezt használom, bár ez nem biztos, hogy ettől függött csak. Plusz pont, hogy szépen megnövelte a vékonyszálú egyenes hajamat :) Csak azért nem veszem újra, hátha találok egy zsíros hajra jobban való sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

goodforyou

2020. május 1.

Elhasználtam egy flakont belőle. Összességében nem voltam vele megelégedve. Pozitívum, hogy nagyon sokáig elég, viszont nagyon erős, kellemetlen szaga van. Nagyon szárít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

szilvia.bano

(!)
2020. április 23.

Még régen nyertem tesztelésre. Miután két hónap után megküldték a hajpakolást, amit eredetileg nyertem, ez is benne volt a csomagban.Én elég nehezen találok jó sampont és balzsamot a vékony szálú göndör hajamra. Sajnos nem vagyok elégedett ezzel a samponnal sem. Tetszik a pumpás kiszerelés, az illata is rendben van. Nem nehezíti el a hajam, tiszta érzetet hagy maga után, még volumen növelő hatása is van, viszont nekem is erősen szárít. Akár a hozzátartozó pakolással, akár a saját balzsamommal, illetve nem kiöblítendő balzsamommal használtam, így is-úgy is szárít. Nem tudom azért-e, mert szilikon mentes, de a Faith sampon és balzsam, amit használok, is az, és még sincs vele gond. Ez viszont konkrétan szalmásítja a hajat, korábban nem tapasztaltam ilyet, és nem mondhatom, hogy tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

pankafru

2019. november 22.

Eleinte nagyon szerettem, próbáltam a többi Botanicals sampont is és ez vált be a legjobban. Egy idő után viszont hozzászokott a hajam és gyakrabban kellett mosni, akkor viszont kicsit szárította a fejbőröm. Az illata szuper, csak kicsit erős. Végül a barátom használta el. Neki nem okozott problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Eszti111

2019. július 29.

Balzsamjával együtt használtam, nagyon sokáig elég. Kifejezetten hajerősödést nem tapasztaltam, de ha túl gyakran használtam szárította a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

wildrose

2019. július 14.

Csodás, gyógynövényes illatú, géles állagú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárította a szőkített hajamat sem. A termékcsalád többi tagjával együtt használva kifejezetten hatásosnak bizonyult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

idaobi

2019. július 14.

Az egyik kedvenc samponom, sokadjára veszem újra. Sok sampon irritálja a fejbőrömet de ettől teljesen ok. Nagyon finom natur az illata. A levendulást is próbáltam de az irritált és zsirosította a hajam.
Naponta mosom, a gyakoriságon nem segített de nem is ez célja. Hajam jó állagú tőle, nem nehezíti el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Julifoldvari

2019. július 14.

Sajnálatos módon gennyes sebeket okozott a fülem belsejében... Ennek kb 2 éve, de gondoltam írok a traumáról 😄🤢
Az illata isteni, a hajam jó volt utána, mindenmentes, meg is fizetném az árát, de ez az élmény elég durva volt... Másnál nem jelentkezett? 🤔

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)