L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2014. április 9.

(Színárnyalattól függően további összetevőket tartalmaz.)

vzorka

2015. július 20.

Kár, hogy nem gyártják, szuper kis festék, nagyon szépen építhető, nagyon intenzíven csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

B. Évi

2015. január 3.

Ami nekem van:
167 Sand Lamé - metal effect (arany)
179 Starry Black - metal effect (fekete)
Szuperul/egyenletesen fed, pigmentált, könnyű felvinni és eldolgozni alapozatlan szemhéjon is (mivel én így használom), a bőrön ugyanaz az árnyalat jelenik meg, mint a dobozban, nem szárít, nem ráncosít, nem éget/irritál, kényelmes viselni - szóval én nagyon szeretem. Jó kis cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

Ami nekem van:
167 Sand Lamé - metal effect (arany)
179 Starry Black - metal effect (fekete)

killerqueen

2014. október 7.

Nagyon szerettem, kar hogy mar nem lehet kapni :-(
Tokeletes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Nagyon szerettem, kar hogy mar nem lehet kapni :-(
Tokeletes volt.

kkkriszta

2014. július 3.

Nagyon szeretem. Pillanatok alatt nagyon szép szemsminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Nagyon szeretem. Pillanatok alatt nagyon szép szemsminket lehet vele készíteni.

infinite01@freemail.hu

2014. április 23.

Elég jó kis púder, nekem arany színű van és elég tartós is. lehet hogy újra venném ha kapható lenne, bár még elég sok van belőle, nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

senskin

2014. március 16.

Jók voltak ezek a szemhéjpúderek, szerettem. Viszonylag tartós és szépek a színek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

afmz

2014. március 12.

Sajnos a szín nevére már nem emlékszem, de a csillogós kékes-szürkés (navy) volt belőle. Egy rétegben nem teljesedett ki az eszenciája, de két rétegben... Gyönyörű alkalmi sminket tudtam vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

bogcsilike

2014. január 18.

Kedvenc szemhéjpúderem! Medora a Müllerbe még lehet venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Kedvenc szemhéjpúderem! Medora a Müllerbe még lehet venni!

nszabina89

2014. január 4.

Meseszép. Tartós. Gazdasàgos. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Meseszép. Tartós. Gazdasàgos. Kedvenc.

Evelina40

2013. november 14.

Két fajtája van meg nekem, egy barna és egy bézs árnyalat. A kedvencem a bézs árnyalat, olyan szuper csillogó és nagyon tartós. És tényleg nem gyűlik meg az apróbb ráncokban. A legjobb szemfestékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.