L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Schooner, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2016. július 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3599

Speciálisan összeállított paletta, melynek színei önmagában és kombinálva is tökéletes eredményt adnak.

Ár: 3599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: --

Alsace

2019. augusztus 1.

A régebbiek közül a barna, kék és a fekete van meg a barnát szinte teljesen elhasználtam. A kék inkább alkalmi, de mindig nagyon szép sminkeket tudtam vele csinálni. A rózsaszínt vettem meg az új eresztésből, szerencsére 990-ért. Annyit megért, de picit lehetne pigmentáltabb. Egyébként szép nappali sminket lehet vele készíteni, de eredeti áron szerintem csalódott lennék a rózsaszíntől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Nanny0702

2019. március 28.

Az barnas-zoldes es a rózsaszín arnyalatokat hasznaltam alkalmi sminknek.
Tetszenek a színek és a hátoldalon a segédlet hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Az barnas-zoldes es a rózsaszín arnyalatokat hasznaltam alkalmi sminknek.
Tetszenek a színek és a hátoldalon a segédlet hasznos.

Bettii98

2019. március 15.

Nekem a smoky paletta volt meg, azon belül az E8 Bleu Mariniére árnyalat. (Lényegében, ami a képen is van.) Nem rossz. Néha brutál tartós primerrel, néha meg ugyanígy bázissal hamar lejön. Ezt nem értem mitől lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Az S10 seductive rose palettát szereztem be nemrég egy DM-ben, 1700 Ft-ra volt leakciózva, így teljesen megérte. Primerrel használva nekem tartósnak bizonyultak a színek, és nem hullott le csillám a szemem alá nap végére.
Egy matt púderrózsaszínt és három csillogós árnyalatot tartalmaz a paletta: krémszín, barack, világos bogyó.
Teljes áron mindezek ellenére biztosan nem vettem volna meg a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Teljes áron mindezek ellenére biztosan nem vettem volna meg a terméket.

Puderanyu

2018. október 31.

Az S11-es ezüstös paletta van meg, gyönyörü az összes szín csak sajnos hamar elmászik beleül a ráncokba föleg a csillogós színek. Ezért nem nyúlok hozzá sürün pedig tényleg tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Kitty1234

2018. október 26.

Egy leértékelésen vettem meg a képen látható kék, illetve egy barackos-rózsaszínes változatot belőle. Mindkettő színei nagyon szépek, az én szememhez kimondottan illenek. A felvitele nekem könnyen megy egy blender-rel, nagyon szép, leheletnyi finoman lehet vele dolgozni. A színei számomra megfelelően pigmentáltak, nap közben nem mászik el, nem gyűlik össze, de azért ráfér délután egy kis frissítés. Szerintem ár-érték arányban megérte ez a beruházás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 26.

ironkinga

2018. július 24.

Az aranyos-barnás változat van meg nekem. Nagyon szépen pigmentált, szeretek vele dolgozni, és tartós. Én személy szerint nem használok alá semmilyen primert, és így is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

kottazur

2018. március 9.

Mindenkepp alappal erdemes hasznalni, szepen pigmentalt es eleg tartos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Mindenkepp alappal erdemes hasznalni, szepen pigmentalt es eleg tartos is.

wiky0210

2017. december 27.

Nekem több árnyalatban is van és ez az egyik kedvenc palettám. Enyhén csillog, a színek is nagyon szépek és elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Nizza

2017. december 23.

A Seductive Rose rózsaszínes, korábbi változat van meg, illetve a jelenlegi aranyos-barnás változat. Mindkettőt szeretem, de egyértelműen a rózsaszínesnek jobb a konzisztenciája. Primerrel használom mindkettőt, teljesen tartós és szépen pigmentáltak a színek. Sokáig fogom még ezeket a palettákat használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Petrolatum, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Sorbitan Isostearate, Palmitic Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate, Sodium Palmitoyl Sarcosinate
Színezékek: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Silver / CI 77820, CI 77400, CI 77400, Aluminum Powder / CI 77000, Red 30 / CI 73360, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 7 / CI 15850, CI 74160, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Manganese Violet / CI 77742, CI 77947 / Zinc Oxide, Gold / CI 77480, Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.