L'Oreal Paris

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2015. március 12.

Kategória:   Samponok

A használatok során fokozatosan vastagítja a hajszálakat. A FILLOXANE bejut a hajszálakba és szétterjed, hogy azokat belülről vastagítsa meg. Az így létrejött anyag minden használat után a hajban marad, így a haj egyre vastagabb lesz.

Azonnali eredmény: a haj tapintásra vastagabbnak érződik. 5 használat után a hajvastagság fokozatosan nő.

k001

2021. december 28.

Szilikon és hajszáltartás-gyengítő anyagoktól mentes, ezért választottam, és teljesen elégedett vagyok vele, mindig ezt veszem újra. Semmi extra, nem szárít, nem zsírosít, nem gyengít, nem puhít, nem vékonyít stb. Sokszor balzsamot sem használok hozzá, csak néha hajkaját. A festett hajamról nem lopkodja a festéket. És az illata is teljesen korrekt. A flakon színe is nagyon bejön. Én imádom.
Az összetevőlista 2021-ben: aqua/water, sodium laureth sulfate, coco-betaine, sodium lauryl sulfate, hexylene glycol, sodium chloride, glycol distearate, lactic acid, alcohol denat., sodium benzoate, sodium hydroxide, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride,, aminopropyl triethoxysilane, limonene, linalool, carbomer, citronellol, citric acid, parfum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

sabinaahstyle

2021. december 2.

Nagyon szeretem ezt a sampont tényleg vastagít és ad egy pluszt a hajnak. Újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 2.

Formidable

2021. október 24.

Vékonyszálú, tövénél gyorsan zsírosodó, a végeknél pedig töredezésre hajlamos hajamon használtam hosszú ideig. Az illatát szeretem, illetve nekem kellemesen puhává tette a hajamat. Nem "csikorgósra" tiszít, ami számomra egy pozitívum, mert úgy érzem, az már kicsit túl sok számomra. A hajam vastagságát nem vettem észre, hogy növelte volna, illetve a hajmosások közötti időt sem tolta ki (kezdek is letenni arról, hogy ilyen csodára bármilyen sampon képes lenne, legalábbis esetemben :(). Ennél a samponnál is megfigyeltem azt, hogy egy idő után (esetében hosszú hónapokról beszélünk) mintha "hozzászokna" (?) a hajam, és kevésbé lenne hatékony, ezért néha kellett valamilyen alternatíva pár hét erejéig.
Kicsit nehéz csillagoznom, mert bár nem tartom csodaszernek, hiszen nem hozott semmi extrát az életembe, de szerettem ezt a sampont - biztosan kísérleteznék még másokkal is, talán le is cserélném, ha jobbat találnék, de bátran visszatérnék hozzá, ha valami nem válik be, viszont a tudatosabb hajápolás jegyében leváltottam SLS és SLES mentes samponra. Eleinte bevallom, hiányzott is, mert kell idő, amíg a hajam megszokja az SLS és SLES mentes samponokat, így párszor kínomban még visszanyúltam érte, de bízom benne, hogy hosszútávon így jobbat teszek a fejbőrömnek és a hajamnak. Kicsit vacillálok a 3 és 4 csillag között, de legyen egy 4-es egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 24.

szaadri

2021. szeptember 28.

Puha a végeredmény, de cserébe nekem gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Puha a végeredmény, de cserébe nekem gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

csernapetra

2021. március 10.

Az elején tetszett, hosszabb távon elnehezítette a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Az elején tetszett, hosszabb távon elnehezítette a hajam

v.sara

2021. március 8.

Egy ideig használtam, de mire a tubus végére értem már nem tetszett. Elnehezítette a hajam, a hajsűrűsítő részéből pedig nem vettem észre semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Mona29

2020. december 28.

Tény, hogy ajándékba kaptam; magamtól nem vettem volna meg, mint hajszálvastagító balzsam (komolytalan dolognak tartom...). De maga a termék, mint balzsam egynek jó volt. Az illata kellemes, de nem maradt meg a hajamban, a kifésülésben minimálisan segített (nagyon hosszú hajam van). Sokszor használtam már a márka különböző balzsamait, de azt hiszem ezt nem fogom újravenni, drogériás szinten is van sokkal jobb ilyen jellegű termék olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

glittergirl

2020. október 23.

Szép fényes lesz tőle a haj, jól tisztít és az illata szuper. Nekem nagyon fontos, hogy sokáig megmaradjon az illat :) Egy csillagot levonok, mert hamar zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

bree07

2020. szeptember 30.

Kiszárítja a hajam, és rettenetes tartása lesz tőle. Az összetevőit elnézve nem csoda. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

rekusss

2020. július 19.

Egyszerű, könnyen elérhető, akciósan kedvező az ára. Nagyon jól tisztít, a fejbőröm nem viszket tőle, a hajam fényes, és nem zsírosodik gyorsabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.