L'Oreal Paris

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2015. március 12.

Kategória:   Samponok

A használatok során fokozatosan vastagítja a hajszálakat. A FILLOXANE bejut a hajszálakba és szétterjed, hogy azokat belülről vastagítsa meg. Az így létrejött anyag minden használat után a hajban marad, így a haj egyre vastagabb lesz.

Azonnali eredmény: a haj tapintásra vastagabbnak érződik. 5 használat után a hajvastagság fokozatosan nő.

rekusss

2020. július 19.

Egyszerű, könnyen elérhető, akciósan kedvező az ára. Nagyon jól tisztít, a fejbőröm nem viszket tőle, a hajam fényes, és nem zsírosodik gyorsabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Coconutoil

2020. június 21.

Nem vastagít, amit nem is vártam, sőt sejtettem, hogy így lesz, nagyon dúsabb se lett, mégis szívesen nyúlok hozzá, nagyon jò illatú, jòl tisztítò sampon, puhít, és nagyon szép fényes lesz a mosás utáni végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

evipapp1990

2020. május 21.

Sajnos vékony szálú a hajam és szeretnék dúsabbat, amiért mindent hajlandó vagyok megtenni. Eddig jók a tapasztalataim ezzel a termékkel kapcsolatban. Dúsabbnak hat a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

oroszeniko

2020. január 17.

Nekem alapból vastag szálú hajam van, de az illata valami isteni jó, emiatt vettem meg és azóta is néha visszatérek. Jól tisztít, és tartós az illata, imádom 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

abicicaaa

2019. szeptember 30.

Mar egy ideje nem vettem hasonlo kaliberu sampont, de emlekeztem hogy regen szerettem, es jo illata is van.
Most mar egyaltalan nem válik be. Elneheziti a hajam, es matt, fénytelen lesz tole.
Határozottan erzem a kulonbseget kozte es a matrix samponom között.
Kezmosonak vagy valaminek majd jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Határozottan erzem a kulonbseget kozte es a matrix samponom között.
Kezmosonak vagy valaminek majd jó lesz.

SZS30

2019. augusztus 24.

Egészen jó kis termék, bár azért nem vagyok maradéktalanul elégedett. Eleinte éreztem némi dúsító hatást, de egy idő után olyan mintha hozzá szokott volna a hajam, és már gyorsan összeesik. Egynek jó, még az is lehet hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Krtek1

2019. augusztus 22.

Amikor megvettem, nem kifejezetten dúsítás miatt vettem meg, csak jó áron volt, az illata az nekem isteni finom volt, úgyse volt eddig sok különbség sampon és sampon között. Aztán egy hónap használat után idegenek is elkezdték megjegyezni, hogy milyen dús a hajam, nekem pedig kellett pár hét, mire összekötöttem, hogy ez az új dolog csak a rutinomban. Úgyhogy jár neki az öt csillag, az illata pedig külön öt csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Luco

2019. július 24.

Évek óta ez az egyetlen sampon amit használok. A hajamra én extrán kényes vagyok, nagyon nem mindegy hogy áll. Valahol a disco korszakban rekedhettem, mert oroszlánokat megszégyenítő a sörényemXDD Épp ezért az olyan samponokat kerülöm, amitől pihipuhi lesz a hajam, mert akkor a fejemre lapul az egész.
Szóval számomra ez tökéletes, viszont aki szalonszépségű hajra vágyik ne ezt vegye le a polcról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

HBrigi

2019. június 9.

Nem számítottam rá, de nekem tényleg dúsítja a hajam. Kimosható balzsamot nem használok mellé, csak nem kiöblítendő sprayt. Sajnos a hajtövem zsírosodásra hajlamos, a vége szárazabb, a szőke melír miatt, de ezzel egész jól bírja. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

DrAgika

2019. május 20.

Szépen tisztítja a hajam, nem zsírosodik tőle hamar és nem is szárítja ki. Jól habzik és az illata is szuper. Volumen növelést nem igazán tapasztaltam, de nekem így is bejön. Nagyon érzékeny a fejbőröm, sajnos van, hogy viszket is, de ez a sampon tökéletes rá (pedig sokat próbáltam).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak