L'Oreal Paris

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2015. március 12.

Kategória:   Samponok

A használatok során fokozatosan vastagítja a hajszálakat. A FILLOXANE bejut a hajszálakba és szétterjed, hogy azokat belülről vastagítsa meg. Az így létrejött anyag minden használat után a hajban marad, így a haj egyre vastagabb lesz.

Azonnali eredmény: a haj tapintásra vastagabbnak érződik. 5 használat után a hajvastagság fokozatosan nő.

k001

2021. július 10.

Szilikon és hajszáltartás-gyengítő anyagoktól mentes, ezért választottam, és teljesen elégedett vagyok vele, mindig ezt veszem újra. Semmi extra, nem szárít, nem zsírosít, nem gyengít, nem puhít, nem vékonyít stb. Sokszor balzsamot sem használok hozzá, csak néha hajkaját. A festett hajamról nem lopkodja a festéket. És az illata is teljesen korrekt. A flakon színe is nagyon bejön. Én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

csernapetra

2021. március 10.

Az elején tetszett, hosszabb távon elnehezítette a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Az elején tetszett, hosszabb távon elnehezítette a hajam

v.sara

2021. március 8.

Egy ideig használtam, de mire a tubus végére értem már nem tetszett. Elnehezítette a hajam, a hajsűrűsítő részéből pedig nem vettem észre semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

Mona29

2020. december 28.

Tény, hogy ajándékba kaptam; magamtól nem vettem volna meg, mint hajszálvastagító balzsam (komolytalan dolognak tartom...). De maga a termék, mint balzsam egynek jó volt. Az illata kellemes, de nem maradt meg a hajamban, a kifésülésben minimálisan segített (nagyon hosszú hajam van). Sokszor használtam már a márka különböző balzsamait, de azt hiszem ezt nem fogom újravenni, drogériás szinten is van sokkal jobb ilyen jellegű termék olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

glittergirl

2020. október 23.

Szép fényes lesz tőle a haj, jól tisztít és az illata szuper. Nekem nagyon fontos, hogy sokáig megmaradjon az illat :) Egy csillagot levonok, mert hamar zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

bree07

2020. szeptember 30.

Kiszárítja a hajam, és rettenetes tartása lesz tőle. Az összetevőit elnézve nem csoda. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

rekusss

2020. július 19.

Egyszerű, könnyen elérhető, akciósan kedvező az ára. Nagyon jól tisztít, a fejbőröm nem viszket tőle, a hajam fényes, és nem zsírosodik gyorsabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Coconutoil

2020. június 21.

Nem vastagít, amit nem is vártam, sőt sejtettem, hogy így lesz, nagyon dúsabb se lett, mégis szívesen nyúlok hozzá, nagyon jò illatú, jòl tisztítò sampon, puhít, és nagyon szép fényes lesz a mosás utáni végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

evipapp1990

2020. május 21.

Sajnos vékony szálú a hajam és szeretnék dúsabbat, amiért mindent hajlandó vagyok megtenni. Eddig jók a tapasztalataim ezzel a termékkel kapcsolatban. Dúsabbnak hat a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

oroszeniko

2020. január 17.

Nekem alapból vastag szálú hajam van, de az illata valami isteni jó, emiatt vettem meg és azóta is néha visszatérek. Jól tisztít, és tartós az illata, imádom 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak