Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2012. június 23.

Kategória:   Hajápolók

Csillogóvá és egyenletessé teszi a haj felszínét.

ritus206

2016. február 3.

Ha valaki az extra tükörfényért szeretné beszerezni, ne tegye.
Nálam legalábbis semmi ilyesmit nem csinált, viszont gyengébb hajpakolás a többitől egy árnyalattal. Én többet biztos hogy nem adok ki pénzt ezért, mert nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Ha valaki az extra tükörfényért szeretné beszerezni, ne tegye.

GI85

2014. március 28.

Nagyon szeretem az illatát. Hajfestés után használtam. Imádom, nem tudok rosszat írni róla, nálam csillagos 5ös.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Daisyyy

2013. november 14.

Kicsivel többet vártam tőle. Semmiben sem különbözik, mint a többi Elseve hajbalzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

ziadrienn

2013. október 28.

Nagyon szeretem ,hosszú festett szőke hajamat nagyon jól ápolja ,és könnyen kifésülhető lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

x1342x

2013. szeptember 15.

Ajándékba kaptam a samponnal együtt, talán egy kicsit érezhető a hatása(mivel a sampon nekem semmit nem használt) de egyszerűen nem fogott meg. Talán annyit vettem észre hogy a hajamat könnyebb kifésülni, de ezt általában minden balzsam/ pakolás után érzem. Magamtól nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

claudia

2013. április 7.

Gyorsan fogy, az illata nem épp kellemes (legalábbis nekem). Nem tapasztaltam semmiféle puhaságot viszont a fény nálam működik legalábbis a mosást követő 1-2 napban. Valóban száraz érzetű marad a haj. Ugyanezt a hatást elérem az avonos csalános spray-vel is, sokkal olcsóbb de annak a hatása kitart a következő hajmosásig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

amyesther

2013. március 28.

Zsírosítja a hajamat, de nem mondom, hogy nem csinált semmit. Viszont a hajam puha tapintása, szép fénye is csak ideig-óráig tart ki, például 2 nap után olyan, mintha nem is használtam volna egyáltalán! Kócosodik, visszagöndörödik a kivasalt hajam, veszít a fényéből és ha megfogom, érezni rajta hogy tiszta száraz, töredezett. Most újra Alterra barackos balzsamra álltam, sokkal olcsóbb, de ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

birgi05

2013. március 21.

Kipróbáltam a samponjával és a balzsamjával együtt , szerintem nem olyan rossz ez bár hajfüggő kinek mi jön be !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

molnardoraanna

2013. március 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, féláron vetten 700 Ft körül, de ezért 20 Ft is sok lenne.
A hajam talán első használatra szép lett, aztán jött a zsírosodás, szálkás, száraz, matt, kócolódó rettenetes haj. Azért meg nem akarok fizetni. Mindezek mellett pont ugyanilyen illatú a wc illatosítónk éppen...de komolyan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

bunnyberry

2012. július 8.

Nekem ugyanolyan gyorsan fogyott mint akármelyik pakolás. Az illata isteni és sokáig megmarad a hajban. Nem nehezít el viszont nekem csak akkor érte a kívánt hatást ha 1-2 órát hagytam a hajamon... Tehát ez az express-csillogás eléggé sántít szerintem. Ha sokáig hagytam rajta akkor nagyon puha (de nem is idegesítően), könnyen kifésülhető hajat kaptam, az amúgy szálkás hajvégeim is selymesek lettek. Még egy furcsaság: a hajvégeim tapintásra egészséges, puhák lettek de ha megnézte az ember akkor viszont láthatta hogy azért nem annyira egészséges... Nem lett tőle szálkásabb és javított is a helyzeten de valahogy nem az igazi. Az állaga nagyon jó, krémes, könnyen eloszlatható. Amit még nem tudtam mire vélni, hogy semmilyen "extra fényt" nem tapasztaltam, pedig ez kifejezetten erre van... Most megnézve az összetevőit csak szilikon és a búzaprotein van benne, semmi olyan ami tényleg ápolna. A harmadik furcsasága az az volt, hogy egymás után 2 alkalommal szép hajat varázsolt, de harmadszorra mást kellett pakolnom mert nem lett igazi a hatás.
Vegyesek az érzéseim, talán egyszer kap még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Vegyesek az érzéseim, talán egyszer kap még egy esélyt.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!