L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Hajápolók

Szulfátmentes hajtápláló rendszer a száraz, igénybevett hajnak.

Sárga repce és srágabarack növényi olajával készült, táplálja és megóvja a kiszáradástól a száraz hajat, a hosszantartó tápláltság élményét nyújtja.

despina

2017. június 17.

Balzsamként használom és tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Balzsamként használom és tökéletes!

Lauu

2017. január 9.

Tavaly októberben vásároltam, és most van kb félig. Nagyon keveset kell használni belőle, én csak a fül alatti hajra teszek, pár percet hagyom rajta. Nagyon elégedett vagyok vele, nem töredezik a hajam és szép hidratált, kb hozza azt, amit egy John Frieda. Az előző kommenteket elolvasva, én hullást nem tapasztaltam, sőt, most vagyok túl egy komolyabb vitamin kúrán és háromszor annyi hajam van, mondjuk én fejbőrre sosem raktam, mert úgy nagyon zsírosít. Ár - érték arányban rendben van.

Update: Újra visszatértem hozzá és imádom. Közben túl vagyok egy ombre festésen (a sötétbarna hajamból csináltak szőkét) , ami eléggé megviselte a hajam, többféle pakolást is kipróbáltam, de egyik sem vált be. (L'Oreal expert, Mythic oil, Kerastase, John Frieda, kókuszolaj) Végső elkeseredésemben megláttam ezt a maszkot és azonnal újravásároltam. Azóta sokkal kezelhetőbb és kevésbé száraz a hajam. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémával küzd, nálam bekerült a csodaszer kategóriába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Dorka91

2015. október 2.

Nagyon szerettem ezt a paokolást,kicsit drága volt de tette a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Nagyon szerettem ezt a paokolást,kicsit drága volt de tette a dolgát :)

Nix

2014. augusztus 10.

Sűrű kellemes állagú hajpakolás, édeskés illattal. Teljesen egyetértek az előttem szólóval, én is kicsit száraz hajra használtam és ugyanilyen eredménnyel jártam. Amikor megvettem nagyon párás időjárás volt és a hajam minden fele szállt, viszont ez a hajbalzsam a samponjával együtt megoldotta ezt a problémát is. Tartósan csak ezt használtam szeptember és január között, annak ellenére, hogy kicsit irritálta a fejbőrömet és viszketett, de csodaszernek tartottam, így maradt. Egy idő után váltottam egy natúr termékcsaládra. A napokban újra ezt használtam és azt vettem észre, hogy amellett hogy nagyon viszket tőle a fejem, marékszámra hullik a hajam. Ha visszagondolok, ameddig ezt használtam ősszel és télen, addig is nagyon hullott a hajam, de nem nagyon foglalkoztam vele, azt hittem csak a hideg évszak miatt van. Szóval, ha valaki ezt használja, viszket a fejbőre és a szokásosnál jobban hullik a haja az vagy erre vagy a samponjára gyanakodhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

GlamourAndStyle

2013. szeptember 15.

Most használtam el az első tégellyel március óta, ami igen jó ha az ár-érték arányát nézzük, ugyanis 200 ml (tehát annyira nem sok) és hajból a fejemen sincs kevés, sőt inkább nagyon sok. A hajam nem extrémen sérült kategória, inkább kissé száraz, de mivel a tinédzskori platinaszőke hajkorona mellé kapott csoffadt és roncsolt hajamat bő 1,5-2 év alatt tudtam rendbe hozni és visszaállítani az eredeti állapotot, úgy védem, mint a hímestojást, jobb az elővigyázatosság. Mese befejezve, jöhet az értékelés.
Nem vagyok elvakult natúrkozmetikum-mániás, sem szilikonellenes, de természetesen én is szívesebben nyúlok a sok természetes összetevőt tartalmazó termékek felé. Ez a termék nem a természetességnek a mintapéldája, de nem tartalmaz sem szulfátokat, sem parabéneket, tehát "természetesebbnek" mondható. Az illata erősen édes, mandulás-barackos süticsoda, aki émelyítőnek találná ne féljen, nem fog a hajban tartósan és intenzíven megmaradni, csak kicsit érezteti magát, pont jól. Az állaga sűrű, de jól kenhető és nem kell belőle túl sok. Én a hajam hosszára tettem, ami hosszú és sűrű, mégsem kellett a fél tégelyt rákenni ahhoz, hogy legyen valami hatása. Maximum 5 percig hagytam rajta, többre nem volt se türelmem, se időm, de így is teljesen jól hatott. Az eredmény puha, hidratált, fényes és lágyan omló hajkorona lett, már mosás közben is érezhető volt, hogy milyen selymes. A hajtöredezés is viszonylag lassan jelentkezett nálam, nyaralás után jelent meg pár törött szál, úgy gondolom ez elég jó eredmény. Összességében azt mondhatom, hogy az én hajamra tökéletes volt, szépen kordában tartotta és megelőzte a kiszáradást, viszont azt nem mondanám, hogy egy durván sérült, szétroncsolt és töredezett hajat hirtelen egészséges és sérülésmentes sörénnyé alakít át. Nekem 5 csillag és bátran ajánlom a száraz hajúaknak, akik vigyázni szeretnének a hosszú hajukra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.