L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Samponok

doratakacs

2015. december 1.

Nekem nagyon bevált, aki szeretne kicsit többet törődni a hajával, megéri inkább ezt venni, és nem a 800-900 Ft-osokat. Sajnos valamiért már nem kapható a Müllerben, csak a színvédő+hidratáló verziója, és az nem ilyen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Mila85

2013. december 15.

Nagy reményekkel voltam e sampon felé, már csak az árából kiindulva is...de végülis sokkal jobbnak nem érzem mint pl az alverde samponjaimat. Már vagy 2 éve szilikonmentes samponnal mosok hajat, ebben viszont van szilikon. Ám szulfát mentessel még nem találkoztam itthon a boltok polcain, úgyh erre voltam kíváncsi.
Fehér krémes szmötyi, jól habzik, kellemes vele hajat mosni, szeretem az illatát is, érződik benne a rozmaring, de inkább tipikus sampon, mint gyógynövényes illat. A hajam már baromi hosszú (és meggyőződésem, hogy ez a szilikonos hajbalzsamoknak, pakolásnak IS - meg az életmódomnak, táplálkozásomnak, genetikámnak - köszönhető, illetve hővédőnek, mert szépen védik és óvják a hajam.) Arra voltam nagyon kíváncsi, hogy dúsít-e, mert jobban szeretem a ezeket a hajcuccokat, dússágból sose elég, bár nem lapos vékony szálú a hajam, hanem normál. Szóval, igen jó tartást ad, szép a hajam utána, és ha a hővédő olajam is felkenem akkor nem is igen szöszös, amúgy egy kicsit a fejtetőn szokott. Nagyon sok babahajam van, állandóan, ennek a használata mellett is, úgyhogy nem tapasztaltam a "befullad" a szilikon alatt jelenséget.
Sokat hezitáltam a Müllerben, hogy ezt vagy a mély ápolós sampont vegyem, mert télen sokat hajszárítom stb, jobban kiszáradhat, tulajdonképpen nekem a hajvégek szépek, a felső rövidebb rétegek mintha tök más hajból lennének, azok szeretnek törögetni. Ha ez elfogy kipróbálom az ápolósat (sárga-arany flakon) is, hogy melyik a jobb.
Zsírosság: nekem zsíros hajtövem van, szóval mosom heti 3x a hajam, ezzel is és minden más samponnal is így volt, még a nadler sampon szappannal is, bár talán az volt az egyetlen hogy másnapra lassabban zsírosodott be a hajtövem.
Tehát összegezve, személy szerint nem ájultam le, de jó sampon, és ha olcsóbb lenne mondjuk 1000 Ft, akkor többször is újravenném. De még a flakon felénél vagyok, úgyhogy bármi lehet. Kevésbé száraz a hajam vele, jó illata van, nem száll (bár ez a hajolajam, meg a frieda pakolásnak tudható be.), nem törik jobban, vagy kevésbé, bár nekem nem is festett a hajam. Jó tartás ad, de 2. nap már be szoktam vetni a klorane száraz sampont. Amikor vettem 1800 volt épp, nem érzem hogy pénzkidobás volt, mert kevés is kell belőle és sokáig elég.

dec 12: na elfogyott....háááát...visszatérek a natúr samponok világába:) az illata hiányozni fog...de az ára...egyébként jó volt, szerettem, de semmi extra. plusz a szöszösödést se szüntette meg...arra az új kis imetec melegítős hajkefém lett a megoldás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.