L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   8,7 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Szemkontúrozó hatású szempillaspirál

• A belső sörték befestik a szempillák tövének vonalát is a kontúrozó hatásért.
  • A külső sörték intenzíven dúsítják és hosszabbítják a szempillákat a drámai hatásért.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Provence

2020. szeptember 22.

Gyönyörű, extra hosszú és dús pillákat csinál, de körülményes a használata. Nagyon sok festéket vesz fel a keféje, én egy megboldogult Astor spirál megmaradt keféjével szoktam végig menni rajta egy párszor, akkor nagyon szép végeredményt lehet elérni. Nem szárítja és nem töri a pilláimat. A körülményessége miatt csak 4 csillag, mert ilyen magas áron elvárnám az egyszerűbb kezelhetőséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

fayless

2019. július 2.

Elég macerás a használata, mert nagyon le kell szedni a "sörtéről" a festéket ahhoz, hogy ne legyenek tarantula lábaim. Ha sikerül eltalálnom a festék arányt, akkor brutális pillákat csinál. Mégegyszer biztosan nem venném meg, mert szeretek kényelmesen és gyorsan spirálozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Horvathadri

2019. február 4.

Véletlenül vettem, mert a szokásos False Lash Wings-ért nyúltam, és csak otthon vettem észre,hog ez bizony nem az.Olyannyira, hogy bár nem szeretek sminkterméket pazarolni, de nálam ez volt az első, ami a kukában végezte. Feladtam, hogy 2 hónap után még mindig pacsmagolta a festéket, és bár szép szempilláim vannak, mégis használat után úgy néztem ki, mint Twiggy. Csúnya mellényúlás volt ez részemről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

lizavetta

2019. január 20.

Röviden: borzalmas. Hosszabban: használhatatlan és túlárazott. Tök véletlenül vettem meg még Glamour napokon, mert kinéztek magamnak az eredeti tesóját, és mivel az már kifogyott az üzletben, egyébként meg csak neten láttam róla fotót, simán elhittem, hogy ez az a termék.
A keféje használhatatlan. Nincs ennek semmi titka, egyszerűen csak nem képes betölteni a funkcióját. Másik spirál keféjével használtam egy ideig, egészen elviselhető volt úgy, bár körülményes. Nem tudom, hogy a festék ugyanaz-e, mint a másikban...sajnos egy idő után borzalmasan elkezdett csomósodni. És az eredeti ára vagy 5000 forint...sírni tudnék az ilyentől. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Tothxheni

2018. november 30.

Mikor kijött, megvettem a nagy hype miatt, de mit szenvedtem vele mire megtanultam használni. Hatása nem volt rossz, de újra azért nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

fruzsinax

2018. november 1.

Ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált, magamtól biztosan nem költöttem volna rá ennyit, és elsőként a kefe kissé megriasztott, de nagyon gyorsan az egyik kedvenc termékemmé vált. Elég könnyű vele dolgozni, nem potyog le pár óra viselés után és szép eredményt lehet elérni vele. Az egyetlen negaívum, hogy nem igazán lehet több rétegben használni, mert akkor elkezdi csomóssá tenni a pillákat, de még ezzel együtt is öt csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Leander

2018. szeptember 1.

A titka, hogy nagyon alaposan le kell húzni a keféről a festéket, különben durván póklábaz. Ha az ember ráérez a technikájára, akkor nem rossz, de nem is valami kiemelkedő. Egy átlagos spirál szintjét hozza. Nem maszatolódik, viszont kissé töri, megviseli a pillákat. Használható, de ebben az árkategóriában klasszisokkal jobb spirálok vannak (akár a L'oréalnak is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

sarria

2018. április 8.

A furcsának ható kefe nagyon könnyen kezelhető, szépen szétválasztott pillákat ad. Nem pereg, de nem is nagyon építhető. Ami nekem kicsit kellemetlen volt, hogy iszonyú kemények lettek tőle a szempilláim, szinte már nehéznek éreztem a viselését. Sminklemosóval könnyen eltávolítható és nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Gina1978

2018. április 3.

Be kell valljam; szempillaspirál-tesztelés függő vagyok. Megtaláltam már az igazit, ennek ellenére mindig elcsábulok egy újabb termék kipróbálására, és nem kis mennyiség lapul már a szekrénykémben. Ezt a terméket is kipróbáltam, és nekem nagyon bevált. Mikor először használtam, Édesanyám nem akarta elhinni, hogy nem műszempillám van. Látványosan fekete, nekem a spirálja sem okozott gondot. Szétválasztja a szálakat, hosszabbít, minimálisan pereg csak. Csak az ára miatt nem használom minden nap, illetve az eltávolítása nem könnyű, de mindig van belőle itthon, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

ildiii13

2017. december 8.

Túl sok festéket vesz fel a keféje az elején, viszont ahogy fogy, egyre könnyebb lesz használni. Ha kitapasztalja az ember a használatát, utána gyönyörű szempillákat lehet vele készíteni. Dúsít, hosszabbít, intenzív a színe, nem maszatolódik, nem potyog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Butylene Glycol, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2