L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Sminkek szájra

Áttetsző, friss árnyalatú szájfények.

mafalda

2017. június 2.

Rózsaszín csillogós volt nekem illetve még van mert betáraztam belőle, de sztem megbuggyant fura a szaga pedig olyan finom volt.😂 Lehet még kapni? Én nem nagyon látom már a boltokban...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

viragorsi

2017. június 2.

Én pirosat használtam belőle, ami kellemesen életteli árnyalatot adott az ajkaimnak. Nem ragadós, kellemes az íze (rossz szokásom lenyalogatni), 2mp a felvitele és jól hidratál, ajakápoló helyett is volt, hogy inkább ebből kentem kicsit a számra szeles időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

MsKors

2017. január 22.

Nem ragadt és ezért már kész, odáig is voltam érte.
Nem venném újra, kevésbé vagyok már szájfényes beállítottságú, de akkoriban (kb 4 éve) nagyon jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Nem ragadt és ezért már kész, odáig is voltam érte.

annushka88

2016. április 3.

Majdnem az egesz szinpaletta megvolt, tok feleslegesen. Egy pozitivuma van, a konnyen hasznalhato ecsete.
Olyan szinten uepedik meg az ajkak barazdaiba, hogy elajultam minden tukorbe nezeskor. Raadasul nagyja meleg arnyalatu, ami a bortonusomhoz nagyon nem illik, nem is emlekszem, hogy szerettem barmelyiket is. Diszkogomb csillamos, es majdnem minden szin vaksagot okoz ranezeskor.
Meg egy felpozitiv dolog, nem ragad undoritoan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Meg egy felpozitiv dolog, nem ragad undoritoan.

Bridddzs

2015. november 8.

Nekem ilyen Nude-s árnyalatban van meg. Alapvetően nem rajongok a szájfényekért, mert nekem mindig az a ragacsos érzés jut róluk eszembe. Ez a szájfény is hozza a ragacsos érzést. Régóta megvan ..szeretem, mert tartós, kicsi így kis helyen is elfér, és sokáig elég hiába kicsi a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

anastasia

2015. szeptember 13.

Kissé olajos, vékony rétegben terül, áttetsző színű, kevéssé ragad, tartóssága átlagos, hidratál. Az élénk színe a szájfény elkopása után még megmarad. Ajándékba kaptam. Elég hosszú ideje megvan, talán 1-1,5 éve, a minőségét jól tartja. Szívesen használom, de L'Orealtól ez mintha kicsit kevés lenne; nem tudom, mennyi az ára, de nem hinném, hogy megérné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

spotted0502

2015. május 31.

Nekem kicsit ragacsos, kicsit szétfolyós, és egyáltalán nem tartós, mióta áttértem a maybelline 24-re azóta ezt nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

illesjulia

2015. március 30.

Szeretem a Glam Shine szinte összes változatát. Az enyémben apró csillámok vannak, elég feltünö a színe, így nappal nem nagyon használom. Ragacsosnak kicsit ragacsos, mint minden szájfény szerintem, de az átlagnál sokkal tartósabb. Nekem 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

nadalandy

2014. november 11.

Gyönyörű a színe, közepesen tartós. A keféjével könnyű felvinni. Olcsón jutottam hozzá, de a rendes árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Jossie

2014. augusztus 15.

Kedvelem ezt a szájfényt, viszont a tartósságától nem vagyok elragadtatva, valamint a kissé arany-narancsos árnyalat szinte átlátszó, ami elég nagy csalódás volt, ettől függetlenül szép színt kölcsönöz az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0