L'Oreal  Glam Shine Miss Candy Szájfény
L'Oreal  Glam Shine Miss Candy Szájfény

L'Oreal Paris

L'Oreal Glam Shine Miss Candy Szájfény

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2020. április 7.

Kategória:   Sminkek szájra

Dorisz1990

2016. július 28.

Nem vagyok annyira oda a szájfényekert de ez Nagyon megtetszett a boltban a 3 szín van meg.(candy pink , miss candy, pearly shine) Kellemes a viselete könnyű felvinni mert könnyed és csomó mentes. Egyébként nagyon jól mutat a sminkes polcomon és persze a számon is . :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

edinalazar

2014. május 22.

Szép a színe, tartós, és könnyű a felvitele is, viszont nekem szárítja a számat, úgyhogy magában nem tudom használni, kell alá az ajakbalzsam is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

WaterLily

2013. július 5.

Egy Glam Shine szájfénnyel már befürödtem, így idegenkedtem a L'oreal szájfényeitől, ám kerestem egy narancsosabb árnyalatú szájfényt, így még áprilisban a Glamour-napokon úgy gondoltam egye fene, féláron csak kockáztatok még egyet. Választásom a 702-es Candy pink árnyalatra esett. Szerelmes vagyok. Imádom az illatát, az állagát, azt, hogy olyan könnyű felvinni. Ugyan nem marad fent hosszú órákig, de mivel ez egy szájfény, nem is vártam egész napos tartósságot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Gituccci

2013. június 10.

Nem rossz kis szájfény, nekem a 702-es candy pink árnyalat van meg. Nem ragad, enyhén fénylik, szine nem igazán van, csak nekem nem valami tartos. De négy csillagot mindenképpen megérdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

electropanic99

2013. június 2.

Van belőle 2 is: 702-es Candy Pink és 711-es Nude Bombon. Nem vagyok nagy szájfényes de ez a 2 nagyon szép színeket produkál, nem túl erőteljes, enyhén csillog és nagyon jó illatuk van! Engem ezzel levett a lábamról :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

czuczy

2013. január 31.

A márkájától nem ezt várnám...képeken szép, de szerintem brutálisan gagyi. Pocsék az állaga, rossz viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Metty

2013. január 11.

nekem a strawberry licorice (piros-narancssárga) (705) árnyalat van meg, nagyon szeretem :)
tartós, és nagyon jól lehet dolgozni az ecsetével!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

tartós, és nagyon jól lehet dolgozni az ecsetével!

justagirl

2013. január 5.

Nagyon szeretem ezt a fajta csomagolást főleg az ecsetét. 2 darab volt meg, az első színe ugyanolyan volt mint a dobozban, a másodiké pedig felkenve nem annyira szép. (egy nagyon halvány rózsaszín). Összességében még mindig ez a kedvenc szájfényem, habár sajnos mostanában nem veszem újra, mert annyit sikerült másfajtából összevásárolnom, hogy rám fog romlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

IchigoSachi94

2013. január 2.

A Manhattan High Shine és ez között vaciláltam. Hatalmas csalódás volt ez a termék még leárazva is. A külseje nagyon tetszett, ezért gondoltam ezt veszem. Nekem a 709-es árnyalat van meg, ami egy majdnem színtelen csillogós árnyalat. Kb. olyan, mintha rajta se lenne a számon, nem csillog, egy kis fényt ad neki csak. Direkt ezt vettem meg, mert én jobban szeretem a színtelen, de csillámos szájfényeket. A High Shine ennél ezerszer jobb árban és minőségben is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

amyesther

2012. október 21.

A L'Oreal szájfények mindig jól teljesítenek nálam:
Glam Shine, Fresh, 6 Hours, mind tökéletes fedésű.
A Miss Candy pont az ikonikus Glam Shine termékcsalád tagja.
És, ha még valaki nem tudná, -amit azért erősen kétlek- a bjútiful Palvin Barbi a termék arca. Én a 711-es (nude bonbon) árnyalatot választottam.
Még ez a legvisszafogottabb a cukorkaszín, szirupos palettáról.
A Nude Bonbon-ban, mind a kollekció összesében 2 árnyalat csavarodik, egy sötét és egy világos babarózsaszín.
Alapozott ajkakon übertartós, nem keveredik a korrektorral=> fantasztikusan pigmentált.
Ja, és ezek a világos, csillogó árnyalatok optikailag nagyítják a szájat. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

A L'Oreal szájfények mindig jól teljesítenek nálam:
Glam Shine, Fresh, 6 Hours, mind tökéletes fedésű.
A Miss Candy pont az ikonikus Glam Shine termékcsalád tagja.
Még ez a legvisszafogottabb a cukorkaszín, szirupos palettáról.
Ja, és ezek a világos, csillogó árnyalatok optikailag nagyítják a szájat. ;)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.