L'Oreal Paris

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Angiecicc, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2022. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

• akár 24 órás tartósság és finomság
  • extra telt szín, természetes csillogással
  • épp felhordott rúzs érzése lesz, ami egész nap kitart
  • nem kenődik szét, és nem kell a nap folyamán megigazítani
  • nem szárítja ki az ajkakat, hanem ellenkezőleg, kényelem és hidratáltság érzést nyújt

6 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

detti23

2022. március 1.

Az ajakápoló részét elhasználtam, azt szerettem, viszont a rúzs része, ami a lényeg lenne, az számomra használhatatlan. Lerobbanthatatlan, ami elsőre jól hangzik, de gyakorlatban a lemosása felér egy kínzással. Szárít és beleül az ajkak redőibe. Nagy pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

Mancsoska

2021. október 7.

Nagyon vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nem szeretem a matt rúzsokat, de szerettem volna valami tartós rúzst, ezért jó ötletnek tartottam ezt a formulát. Sajnos már a felvitelével sem vagyok megelégedve, egy rétegben foltos, szerencsére szépen rétegezhető. Az ápoló fele nélkül szerintem elviselhetetlen az ajkakon, ragad, húzódik, ezért ezt mindenképpen fel kell kennem. Nem kenődik el, nem marad a maszkon vagy a pohár szélén, de tartósnak sem mondanám, 2-3 órát követően nagyon csúnyán elkezd kopni, foltokban hámlik. Javítható, nem kell leszedni újrakenés előtt, de én ennél többre számítottam. Újra nem venném, de ezt elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

kittyom

2020. október 22.

Minap rendszereztem a rúzsaimat és akkor jutott eszembe,hogy ezekről írnom kell..Sajnos 2 árnyalatban is megrendeltem anno,nem kellett volna.
Szerintem katasztrofális,tönkreteszi a számat,kellemetlen érzés viselni és undorítóan kezd el kopni.Sose tudtam használni,úgyhogy ki is dobtam mindkettőt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

Agnes91P

2020. július 25.

Hármat is megvettem belőle, kétfélét hétköznapokra és egy sötétebb, lilásabb színt alkalmakra (versenytáncoltam, ott gyakran szükség van erős sminkre :D). Egész napot kibírja, még lagziból is jöttem úgy haza, hogy nem kopott le. A színek szépek, a balzsamot nagyon szeretem, általában nem is szárított, csak amikor amúgy sem ittam eleget vagy kezdtem megfázni télen, de ez egyéni probléma :) Evés-ivást bírja, egyszer sem kentem újra nap közben. Azóta az egyik színt már teljesen elhasználtam. Nem volt olcsó, de megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

RekaEr

2020. május 5.

Extra tartós csak speciális két fázisú lemosoval tudom leszedni a nap végén!

Sajnos száritja az ajkamat, így 1-2 óránként az ápoló végével át kell kenni az ajkam. Mindennapos viseletre nem használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Extra tartós csak speciális két fázisú lemosoval tudom leszedni a nap végén!

rebuska01

2019. december 30.

Extra tartós nagyon szeretem,évek óta használom.
Egyetlen szívfájdalmam,hogy kevés a színválaszték,és a kedven pink árnyalatomat is megváltoztatták.Nem tudom kb mikor,de az idei Glamour napokon vettem észre,amikor a DM-es ismerősömmel eltettem magamnak 5-öt...amikor átnyújtotta 2 db konkrétan világított a többi között...azóta pedig már csak ez elérhető mindenhol,ahol néztem
Az árnyalat neve és száma megmaradt,de a kellemes mély rózsaszínből egy neonos pink vackot csináltak :-(
Kérem szépen vissza a régi szép színt...ezért vonok csak le pontot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Extra tartós nagyon szeretem,évek óta használom.
Kérem szépen vissza a régi szép színt...ezért vonok csak le pontot

Eperkelany

2019. november 11.

2 is van belőle.. Egy vörös és egy natúr színű..De még nem jutottam velük dűlőre. Elég jól szárít, de.. Közben meg nagyon tartós. Néha még az evést is bírja.. Nekem olyan közepes..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Kispanda

2019. szeptember 7.

Tényleg nagyon tartós és egész kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Tényleg nagyon tartós és egész kellemes viselet.

myvogue13

2019. június 24.

ki kell tapasztalni a helyes használatot, cserébe iszonyat tartós matt hatást kapsz. én imádom, több színem is van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Rellaaa009

2019. június 2.

A korall árnyalatban szereztem be,de nagyon nem tetszik. Ragacsos réteg a szájon mintha kb. légyfogó lenne és nem túl szép a színe sem felkenve. Szárítja is rendesen az ember száját pedig alahidrataltam
3* az ára elfogadható, bár nem erre számítottam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

3* az ára elfogadható, bár nem erre számítottam

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).