L'Oreal Paris

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Angiecicc, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó folyékony ajakrúzs és ajakápoló

Íntenzívek a színek. A rúzs hidratál és akár 24 órán keresztül a helyén marad.

24 árnyalatban kapható

Ár: 1700.- , Eladó: Lunacska
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően küldöm bárhogyan, személyesen a 16.kerületben lehet átvenni
Ár: 2800 ft/db , Eladó: kim88
Állapot: 1x probaltak, Helyszín: Budapest , fizetés: Elore utalas utan postazas, szallitasi ktg a vevot terheli.
Kispanda

2019. szeptember 7.

Tényleg nagyon tartós és egész kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Tényleg nagyon tartós és egész kellemes viselet.

myvogue13

2019. június 24.

ki kell tapasztalni a helyes használatot, cserébe iszonyat tartós matt hatást kapsz. én imádom, több színem is van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Rellaaa009

2019. június 2.

A korall árnyalatban szereztem be,de nagyon nem tetszik. Ragacsos réteg a szájon mintha kb. légyfogó lenne és nem túl szép a színe sem felkenve. Szárítja is rendesen az ember száját pedig alahidrataltam
3* az ára elfogadható, bár nem erre számítottam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

3* az ára elfogadható, bár nem erre számítottam

aidanne

2019. május 3.

Nalam eddig a Max factor lipfinity tartos ruzsa vitte a primet. Kb 5-6 eve hasznalom. Persze vannak/voltak kilengeseim, mint ahogy most is, es gondoltam ( rengeteg youtube video megnezese utan) kiprobalom az egyik legszebb voros arnyalatukat. Amikor felkenem picit huzza az ajkaimon a bort, de en ezt mar megszoktam a lipfinitynel. Aztan a megfelelo felkenes utan( szigoruan csak egy reteg, es szaradasig fesziteni az ajkat, hogy mindenhova beuljon a szin) az ajakapolot is rateszem. Eloszor csillog de hamar beissza, igy marad a matt hatas. Komfortos es gyonyoru allag. Nekem nem ul meg az ajkaim rancaiba, de mivel hasonlot hasznalok eleg sok eve igy mar ruzinos vagyok.
Egy szo mint szaz: aki ilyen ruzst akar hasznalni, tessek hidratalni. Nem ala, hanem ugy altalaban es akkor rendeltetesszeruen lehet hasznalni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

DErika78

2019. március 7.

Felkenés után száraz és ráncos lesz az amúgy hidratált szám. Az ajakápolója szép fényt ad, viszont hamar lejön. Marad a száraz, beráncosodott számon az amúgy tartós szín. Érdemes természetes árnyalatot választani, mert darabokban kopik.
Száraz ajak érzés.
Nem egy hidratált, vonzó száj képét adja.
Ráncos, dehidratált, fakó, kellemetlen érzés és kinézet.
2 árnyalatra is beruháztam indulásnak. Már bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Száraz ajak érzés.
Nem egy hidratált, vonzó száj képét adja.
Ráncos, dehidratált, fakó, kellemetlen érzés és kinézet.
2 árnyalatra is beruháztam indulásnak. Már bánom.

Lencseee

2019. február 5.

Amikor felteszem isteni. Aztan marad az ajkaimon rettenthetetlenul, de ezzel parhuzamosan kiszivja belole az eletet...sajnos...tovabbajandekozom. probalkoztam csak az ajakapolos reszevel, de azzal is ugyanez a helyzet: szarit, szarit, szarit🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Norina99

2019. január 31.

Top folyékony rúzs! Legjobb azok közül amit eddig próbáltam. Gyönyörű intenzív színek, könnyű felkenni, egyáltalán nem hagy nyomot és annyira tartós, hogy nap végén is sminklemosóval kell dörzsölni, hogy lejöjjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

bellah

2018. november 27.

Valóban sokáig fennmarad, de nekem ez is szárítja az ajkamat, mint a Max Factor hasonló terméke. Ugyanúgy darabokban elkezd lejönni egy idő után, de sokkal könnyebb felkenni, mint a Max Factorosat, és tovább is tart a kiszerelés (persze nem használom naponta). Az ára sem vészes, úgyhogy én mindig szoktam venni egy-kettőt Glamour/Joy napok alkalmával. Nekem nagyon hosszú ideig elég, a piros árnyalatot 1 éve vettem és még mindig van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Legjobb ruzs ever! Annyira tartos, hogy amikor a kezemre kentem fel proba kent, vagy harom napig rajta volt , hiaba mostam le vizallo sminklemosoval, hiaba aztattam a kezem a kadban es hiaba mostam ezerszer kezet, nem jott le. Szamon is eleg tartos, nem hagy foltot sehol, es balzsam resze hidratalta es gyonyoruve varazsolja. Kar hogy csak ilyen keves szinben kaphato.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

laracroft

2018. augusztus 2.

DM-ben járva kiszúrtam, szeretem a tartós rúzsokat, vettem egy nude színt.
Szépen ki is tartott a nap végéig. Este ülök a fürdőkádban, mosom, értelemszerűen a sima víz nem hozza le. Arclemosó se hozza le. Tusfürdő? Meg se moccan. Nedves törlőkendő? Semmi. Aztán addig kutattam, amíg nem találtam speciális vízálló sminkre való lemosó kendőt, annak segítségével végül sikerült megtisztulnom.
Úgyhogy szépen visszamentem és az összes színt megvettem, mert valóban tartós. Ráadásul bár gyorsan szárad, de nem azonnal, így lehet keverni is a színeket, ami nálam szintén pluszpont. Ragacsos érzést csak néha tapasztaltam, de a szájfény rész azonnal orvosolja a problémát. Szárítani sem szárít, szóval nálam abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

DM-ben járva kiszúrtam, szeretem a tartós rúzsokat, vettem egy nude színt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).