L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vikcike, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2013. április 23.

Audry1

2019. szeptember 18.

Régen használtam, azóta már egy másik alapozóját használom ennek a márkának.
Hiába nem kentem sokat ar arcomra, úgy láttam és éreztem is, mintha egy vakolat lenne rajtam. Nehezebben lehetett az arcomon egyenletesebben elkenni, pedig egyenletes az arcbőröm. Ha fixálni akartam púderrel, amit kénytelen voltam megtenni, különben ragadt az arcom az alapozótól, még csúnyább lett a hatás. Nekem szárította az arcomat mellé.
Hogy pozitívumot is mondjak, nagyon sokáig elég volt, így amíg el nem fogyott én ezt használtam, amíg mást nem találtam helyette. Szerintem a True Match alapozónál kiküszöbölték az általam felsorolt hibák javát, legalább is én így tapasztalom.
Összességében 3,5 csillagot adnék rá, de mivel olyan nincs, marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Régen használtam, azóta már egy másik alapozóját használom ennek a márkának.
Összességében 3,5 csillagot adnék rá, de mivel olyan nincs, marad a 3 csillag.

zsuzsika1

2017. október 19.

Nem használtam el foltokban szárított!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Nem használtam el foltokban szárított!

Libra

2013. június 5.

Már csak a True Match típust lehet megtalálni :( Abból is a vanília (azt hiszem C2) árnyalatú a legvilágosabb, ami nekem nagyon, de nagyon sötét sárga. Nagyon sajnálom, hogy eltűnt a rózsaszínes árnyalatú, eredeti. Hiába száraz a bőröm, akkor is gyönyörű volt rajta. Sokáig tartott, és nem néztem ki koreainak, mint az új változattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

missdyke

2013. április 20.

Régebben kipróbáltam, de sajnos nagyon poros volt pár óra múlva az arcom, maszkhatású. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Zsanka84

2013. április 7.

Nem rossz, szépen fed, de az én száraz bőrömön nem mutat jól, a száraz részeket nem hidratálja, többet várnék. Még keresem az igazi alapozót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Arita

2013. február 3.

Nekem volt ilyen, a Vanille Rose árnyalatban, és nagyon szerettem, tartós volt és szépen fedett. Később viszont már nem találtam a drogériákban, ezért a True Match ugyanolyan nevű árnyalatát vettem, az is teljesen hasonló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

shimmery

2013. január 7.

Eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve..Nagyon szép végeredmény érhető el vele..kevés is elég belőle, kis púdert használok fölé.Ecsettel szoktam felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

justagirl

2013. január 6.

Könnyű alapozó, teljesen átlagos. Ettől a márkától jobbra számít az ember. Nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Bucanka

2013. január 4.

Hát azért én nem ájultam el tőle....a Flormar alapozó sokkal jobb, olcsóbb is és professzionális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Deby

2013. január 4.

Szerintem tökéletes alapozó! Nekem elég problémás a bőröm de tökéletesen fedi. :) A legjobb benne hogy kibírja az egész napot, ahogy reggel elindultam este is úgy néz ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.