L'Oreal Paris

Ár:   4795 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2012. október 15.

Az első könnyű állagú folyékony alapozó, mely tökéletes fedése mellett természetes hatású gyönyörű bőrt eredményez. Egészséges és ragyogó arcbőr 12 órán át. Minden bőrtípusra alkalmas. SPF 18-al.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

fethadri

2018. július 6.

Nekem bevált, nagyon természetes, nincs maszkos hatása, jól illeszkedik a tónusomhoz, és por állagú fixálóval nem fényesedik ki a bőröm tőle. Az ára barátságtalan, de kuponos napokon úgy érzem jól járok vele, sokáig elég. Kár, hogy már szinte csak kevés helyen kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Axyka04

2017. július 18.

Először ajándékba kaptam, nagyon örültem neki; utána még egyszer vettem. Könnyű felkenni, jól fed, jók az árnyalatok, de valóban fényesíti egy kicsit a bőrömet. Ha olcsóbb lenne, lehet, hogy kapna még egy esélyt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Leonie

2017. július 10.

Mikor először használtam ezt az alapozót,anyukám így reagált:Mi van a fejeden,hogy így csillog?:D.Ezek után már nem is mertem használni.A kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

BettyBabu

2017. június 28.

Hat en öszinten többet vartam töle, mint amit nyujtott.
Ahogy mar elöttem is irtak nem rossz de nem is kiemelkedö, mivel csak internetröl lehet itt nemetorszagban megrendelni igy az ara is magasabb mint a többi L'oreal-os termeke.
Biztos hogy nem fogom ujravenni, szep lassan majd elhasznalom aztan ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Hat en öszinten többet vartam töle, mint amit nyujtott.
Biztos hogy nem fogom ujravenni, szep lassan majd elhasznalom aztan ennyi.

gittagal

2017. január 17.

Olyan közepesnek mondanám. Nem dobtam el tőle az agyam, valószínűleg nem is veszem majd újra, de azért használható. Nekem az állaga picit sűrű, "zsíros".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Siskoo3

2016. szeptember 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá a youtube-os vélemények alapján, de sajnos nem nagyon vált be! A száraz bőrömön is eléggé zsíros érzetet hagy, gyorsan kifényesedik és a fedése sem valami, bár nincs is nagyon bőehibám, de mégsem győzött meg :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

tamiiece

2016. szeptember 10.

Számomra abszolút nem éri meg azt a pènzt, ami elkérnek érte... Nem rossz, csak igazából semmi extra... Az ára miatt okozott csalódást, mert azt gondoltam, h ennyi pènzèrt azért valami komolyabb tudású alapozót kapok... Biztos, hogy nem veszem újra, mert a Garnier BB-je (anti-imperf.) jóval olcsóbban nekem ugyanezt nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

dzsudzsi

2016. július 29.

Nekem eddig ez a tökéletes. Végre nem maszkszerű, hanem természetes hatású, de egy bb-nél jobban fed. Nem zsírosít, nem szárít, nem keni össze a felsőimet se. Várni kell pár másodpercet, amíg megszárad/beszívódik, de utána nekem szép egyenletes. Végre a színpaletta is akkora, hogy tökéletesen igazodó színt tudtam találni. Többen megkérdezték már, hogy mitől ilyen szép egyenletes a bőröm, de nem hitték volna, hogy alapozó van rajtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Arri

2016. május 13.

Alapjáraton meg lennék vele elégedve, nem emeli ki a száraz foltokat, tartós, jó a fedése. Viszont egy pár nap használat után megjelentek a pattanások az arcomon. Valamint a színt sem sikerült eltalálnom, de ez nem az alapozó hibája. Így odaadtam édesanyámnak , aki nagyon szereti :) Mivel nekem nagyon nem vált be, 3-nál több csillagot nem adok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

PerfumePippi

2016. március 13.

Tulajdonképpen a "próbáljunk meg valahogy spórolni" felbuzdulásom keretei között akadtam erre a termékre a Rossman legalsó polcán, féláron, és akkor nagyon megörültem neki, hogy 18-as fényvédő van benne. Ennyi pénzért ajándék volt, viszont egy teljes flakon elhasználása után bátran kijelenthetem, hogy teljes árért rablás lenne. Lehet, hogy ugyan itt a bőrtípus-kompatibilitással volt a probléma, de az én kevert, a T-vonalban enyhén zsírosabb bőröm úgy fénylett tőle, mintha kivaxolták volna. Az árnyalat egész jó volt, bár ennél is azt érzékeltem, hogy rajtam túl sötét, az állaga meg túl folyós, így minden reggel küzdöttem az egyenletes fedéssel. Na, őt próbáltam a márka púderével kombinálni, és úgy sem lett sokkal vállalhatóbb a végeredmény. A 2 csillag a fényvédelemért jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).