L'Oreal Paris

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2013. november 7.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Highlighter és korrektor egyben

Ez az egyedülálló folyékony formula kiemeli az arcszínt és fokozza a ragyogást a finom hatás érdekében. Elfedi a sötét karikákat, kiemeli az arccsontot és a szemöldök alatti területet, ez ragyogó és friss hatást kölcsönöz a bőrnek.

pattelin

2018. március 9.

Szép a színe. A fedése kicsit lehetne jobb, nincsenek túl erős karikáim, de nem teljesen fedi el őket. A highlighter hatása viszont tetszik, pont a szemem alattai háromszögben enyhén csillog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Sz. Csilla

2017. október 14.

Szép szép, csak picit lehetne még jobb a fedése...( Lehet, hogy már megszoktam a high lightereket és amiatt nem érzem az átütő sikert a használatakor,de valahogy kevés.)
Levonok még egy csillagot, mert ha több rétegben kenem fel, akkor sincs semmi hatása szinte. :/ Az biztos, hogy természetes hatású, nem ül bele a ráncokba stb

Update: Visszaadom a pontjait, mert ha nem olyan vilagosat választok, hanem a bőrömhöz hasonlót, akkor máris szépen fedi a karikakat és mivel nem ül a rancokba, így most ő lett a kedvenc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

MadKat

2017. szeptember 30.

Sajnos nagy csalódást okozott nekem is (mint ahogyan páran írták már előttem). Még szerencse, hogy féláron vettem, mert nagyon nem tetszik. Konkrétan semmit nem csinál a bőrömmel. A 2-es Medium van meg nekem és szemem alá kenem, hogy kicsit kendőzze a karikákat (ami nem igazán van hál' istennek), és frissítse a bőrt, de nem igazán látszik semmi változás használat után.
Korrektornak és highlighternek is harmatgyenge. Nem tudom sajnos ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Korrektornak és highlighternek is harmatgyenge. Nem tudom sajnos ajánlani.

vivienlovesit

2017. június 29.

Összeteszem a két kezem ezért a termékért! ♡ Nagyon szépen elfedi a sötét karikákat és ragyogó, friss tekintetet varázsol! ♡ Előnye még, hogy nem ül be a bőrbe, szépen el lehet dolgozni és szükség esetén építhető a termék! Igen, highlighterként is nagyon szép! ♡ Mesés! ♡ Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Leander

2017. június 28.

Nekem nem jött be. Nem fed eléggé hatékonyan és alig jön belőle. Viszont nem irritál és nem ül bele a ráncokba. A színskálája is kicsit furcsa: eléggé világos bőröm van, de ebből a 2 Medium, amit használtam, az is messze túl világos volt. Elhasználtam, de kicsit örültem amikor elfogyott és visszatérhettem a jól bevált Astorhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

aaFruska

2017. március 25.

A csomagoláson kívül nem tudok semmit dicsérni. Nem tartós , nem túl nagy a fedése, az ára elég sok a teljesítményhez képest és nagyon kevés van benne. Két hét után elfogyott nekem megvettem még egyszer hogy hátha tovább tart vagy jobban be válik de sajnos megint csalódnom kellett benne Nem tudom ajánlani .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

laracroft

2017. március 18.

Nekem tetszik, sötét karikák elkendőzésére használom. Közepes fedésű, nincs sok ráncom, de ami van azokba sem ül bele, szóval egész jó. Nem sárgás, kontúrozásnál is szépen tudom használni ha fényes hatás nélkül szeretnék kiemelni. Mivel nem csillog, nem is fényes, hanem természetes finishe van, ezért kifejezetten highlighternek nem ajánlanám, de korrektornak szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

szofiaa

2017. március 8.

Korrektornak és highlighternek is használhatatlan..ha korrektor, max annyit csinál, hogy csúnyán beül a ráncokba, ha highlight semmi.
Az áráról ne is beszéljünk, ahhoz képest milyen kevés van benne, ráadásul ezt a csavargatós módszert sem szeretem.
Egyedül a szép színe miatt kap 2 csillagot. (meg ha mér megvettem 3000Ft-ért)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Egyedül a szép színe miatt kap 2 csillagot. (meg ha mér megvettem 3000Ft-ért)

Tavszel

2017. február 10.

Nem rossz, de nem állok le a kereséssel. Könnyen eldolgozható még kevésbé jó ecsetekkel, vagy akár kézzel is, nekem nem ül meg a szemráncokban, de nem látok óriási különbséget, van ennél jobb a piacon szerintem. Ár-érték arányban szintén nem nyerő, mivel nagyon kevés van benne, hamar elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Zember

2017. február 4.

Nem rossz, de sajnos nagyon hamar elfogyott, nem igazán fedett nálam és ahhoz képest nagyon drágának tartom.
Pedig tényleg csak ritkán nyúltam hozzá és mégis :(
Ami pozitívumként említhető, hogy jó volt a színe - az 1-es Light árnyalat tényleg passzolt a nagyon világos bőrömhöz, tetszett az applikátora és könnyen kezelhető volt, elhasználtam. De nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Pedig tényleg csak ritkán nyúltam hozzá és mégis :(

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0