L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Martili, az összetevőket feltöltötte: felicia, Módosítva: 2019. május 13.

dudorka

2020. március 30.

Szerintem nem rossz, de semmi extra. Érdekes módon a kézfejemen látom, ahogy beszínezi a bőröm, viszont az arcomon, mintha semmi sem történne. BB krém párti vagyok, mert a leheletvékony, természetes fedést részesítem előnyben az erősen fedő alapozókkal szemben. Ennél a krémnél nem nagyon tapasztaltam bőrszín kiegyenlítést, inkább egy primerre hajaz. A mindennapokban elhasználom, de nem lesz újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

noirsz

2019. március 22.

Bár csak jót olvastam, hallottam róla, de nekem ez "no go" kategória. Sokat kell dolgozni vele, hogy egyenletes legyen a bőrön, ami nem tesz jót az én bőrömnek, irritálja.. Alapjában véve nekem túl sötét is és az erős eldolgozás után a fedése kb semmi. Annál jobban erős elszíneződés marad az ujjakon, vagy ecseten (ki mit használ). Az illata kicsit sok, természetellenes. Van ennél sokkal jobb is (nekem), ebben az árkategóriában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Langelica

2017. augusztus 13.

Egyáltalán lehet még kapni valahol? Sehol sem találom, pedig szuper termék. Mindenképpen sárgás tónusú bőrre való. Egységes, matt lesz tőle a bőr. Pórusokat, ráncokat nem emeli ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

gyngyvr

2017. június 23.

A lenti véleményeket olvasva kezdek gyanakodni, hogy az enyém hibás termék...:) Nekem egyáltalán nem jött be, nulla fedés, persze BB krémként nem is vártam tőle sokat ilyen szempontból, de tényleg nulla. Egy kis színt ad, az alapozómat szoktam összedolgozni vele le a nyakam felé, ha esetleg ott világosabb éppen a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Gigike

2016. február 15.

IMÁDOM !!! Nekem sajnos van mit elfedni a bőrömön és ő megtette a csodát :)
Amikor felkenem a bőröm olyan puha és sima lesz tőle, hogy öröm hozzá érni, szinte ilyen púderes hatása van !!! De szerintem ez azért is van, mert primer is egyben. Remélem még sokáig fogják forgalmazni :) 10* !!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

IMÁDOM !!! Nekem sajnos van mit elfedni a bőrömön és ő megtette a csodát :)

MissC

2016. február 3.

Nagyon jó kis BB krém... lenne, ha nem lenne túl sötét a bőrömhöz :( Hiába vettem meg a világosabbik árnyalatot, önmagában nem tudom használni, úgyhogy az alapozómhoz szoktam belőle tenni. Talán nyáron ki tudom próbálni önmagában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Hannibal

2015. november 21.

A legjobb BB krém amit valaha használtam,nem szárad ki alatta a bőröm hidratáló nélkül sem . Felkenéskor kicsit sötét ,de 1-2 perc alatt tényleg felveszi a bőr színét .
A fedése nem sok ,ragyákat,hegeket,szem alatti karikát nem tünteti el,de nem is erre való . 3400-500 ft körül szoktam venni,sokáig elég. Sajnos a miteszerek szeretik ,de ezért nem vonok le csillagot,nekem sajnos szinte mindentől kijönnek :-/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

neivivolzsal

2015. április 7.

Tökéletes választás volt imádom, nekem a clinique bb és cc kréme kiszárította a bőröm. Ez a BB krém viszont tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Mesi13

2014. június 16.

Most próbáltam ki egy előkerült termékmintát, kellemes csalódás volt! Sötétebbik árnyalat, ami most pont passzol a lebarnult bőrömhöz. Szépen fed, sokáig bírja, nyárra ennyi éppen elég. Még gondolkozom, de lehet, hogy meg fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

edinalazar

2014. május 18.

A kedvenc BB krémem. Nem alkot tömény, áthatolhatatlan réteget, mint az alapozók többsége, de nem is olyan zsíros-olajos, mint a hidratálók többsége. Igaz, hogy túl sok korrekcióra nem képes, csak egy alap szintig egységesíti a bőrt, a szemem alatti karikákat pl nem tünteti el és a rozaceás orcámat sem takarja el, de legalább nem érzem úgy, hogy maszkot viselek, ami alatt megfullad a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.