L'Oreal Paris

Ár:   2870 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2870 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Judith, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2870 Ft

A L’Oréal Paris legújabb arcápoló újdonsága azon nőkhöz szól, akik nem elsősorban ráncaik miatt aggódnak, hanem bőrük tápláltságának hiányát érzik. A mindennapi káros hatások, az időjárás viszontagságai megviselik bőrüket. A Nutri-Gold nélkülözhetetlen tápanyagok pazar kombinációjának köszönhetően a bőr táplált és kisimított lesz. Bársonyos állaga elolvad a bőrön. Maximálisan kényelmes és puha érzet.

Értékes tápanyagokkal gazdagított összetétel.

• Pro-Calcium, mely segít stimulálni a sejtkohéziót.
  • Méhpempő, amely egy valódi tápláló koncentrátum (proteinek, vitaminok, lipidek). Valódi elixír a bőrnek.
  • Kényeztető olajok.

Ár: 2870 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

lexx

2020. június 20.

Sokan írják, hogy sűrű a krém. Valóban. Az én arcom pikkpakk beszívja, pedig csak amiatt vettem, mert az utóbbi 1 hónapban a fürdés után kezdtem el érezni, hogy feszít, húzódik az arcbőröm.
Nekem teszi a dolgát, egyetlen negatívum amit már más is írt, hogy reggelre kicsit zsíros hatása van az arcnak, de ennyi baj legyen.
Az illatát pedig egyenesen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Az illatát pedig egyenesen imádom.

pzuzi

2020. május 21.

Reggelre a bőröm sima feltöltődött hidratált állapotú lesz tőle, szépen rendbe teszi az arcom egyáltalán nem száraz. 2 hete használom és látom a változást.
Amiért egy pontot levonok az az, h a felvitele tényleg nehézkesebb, illetve reggelre azért eléggé bezsírósítja az arcom a T zónában, de az a legkevesebb úgy is áttörlöm reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

fekdoraa

2019. december 8.

Száraz, érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm van. Az első használat után (mint ahogy a sok sminkelétől is) pattanások jöttek ki tőle az arcomon, úgyhogy pár héten keresztül minden éjszaka felváltva kentem az előtte használt hidratálómmal, így mire az elfogyott, addigra ezt megszokta a bőröm és már nem okoz problémát. Ezt leszámítva jól működik. Nagyon sűrű az állaga, így enyhén nedves bőrön tudom csak eloszlatni, de télen nekem ilyenre van szükségem.
Mivál általában ilyen reakciót nem váltanak ki az új hidratálók, ezért -1*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Mivál általában ilyen reakciót nem váltanak ki az új hidratálók, ezért -1*.

Lida74

2019. május 6.

Bevált éjszakai krémem. Évek óta ezt használom. Mivel sűrű, vizes kézzel kenem fel és igyekszem alaposan bemasszírozni. Így jobban hidratál is. Megnyugtató, természetes (nem harsány) illata az esti relax része már. A bőröm reggelre üde és ruganyos lesz. Szarkalábakat a szemem alatt teljesen feltölti, kifeszíti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

kissagi19

2019. január 18.

A korábbi gyakorlattól eltekintve, a két tenyeremben egy mogyorónyi adagot megmelegítettem, gyöngéden összedörzsöltem, majd alulról felfelé irányuló simító mozdulatokkal vittem fel az arcomra. Finoman bemasszíroztam, és ezzel a rituáléval lezártam a napomat. Az illata nagyon finom, nem adott zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

ficeglobog

2019. január 18.

Valóban tápláló krém. Viszont nagyon sűrű, nehéz. Éjjelre bocsánatos, hogy olyan érzésem van, mintha maszk lenne rajtam, ha cserébe hidratál. Ezt tényleg megteszi. De amíg elkenem, az számomra szenvedés. Nem veszem újra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

LizzyHellcat

2017. szeptember 7.

Nagyon rossz! Nem segít a szárazságon, ráadásul iszonyatosan nehéz és sűrű, nem is hajlandó beszívódni. Szó szerint olyan, mintha az ember vajat kenegetne az arcára, mellé még irritálja is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Dumitutoj

2017. március 15.

Valóban nagyon sűrű krém, nem könnyű felkenni. Viszont ha az ember egy könnyebb krémmel "kikever" belőle egy adagot, nagyon jól teszi a dolgát.
A szám körül olyan száraz volt a bőr, hogy fehéren hámlott, hiába kentem naponta többször is mindenféle krémmel. Koromnál fogva a boltban valami tápláló krémet kerestem, így találtam erre. Este használtam először, és már másnap reggeltől teljesen normális tőle a bőröm. Érzem, hogy táplált, nem feszül, nem szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 15.

Odri

2017. február 28.

kicsit félve vettem meg, mert olvasva az itteni véleményeket arra számítottam, hogy ragadni fog tőle a fejem, de kellemesen csalódtam. A bőröm az első adagot pikkpakk beszívta, kellett még egy kicsit kennem rá. A az arcomon a bőr tök normál, kicsit a száraz felé hajlik. Ha nagyon zsíros krémet veszek rá, mégis gyakran kipattogok. Attól féltem reggelre majd virítani fognak a képemen a pattanások, de semmi ilyesmi nem történt. Egy kemény túlórázás után reggel meglepően kipihent volt az arcom, és biztos nem a 4 óra alvástól, inkább a krémtől tűnt úgy :) Az illata is jó, az állaga nem ragacsos, inkább sűrű és gazdag. Egyelőre 4 csillag remélem, nem kell lepontoznom pár hét múlva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

sugar

2016. július 29.

Nekem bevált. Természetesen éjszakára használom csak. Mivel száraz a bőröm imádom, h reggel olyan mintha 'kivasalták' volna a bőröm. Igen, a felvitel tényleg nem probléma mentes, pláne ha picit zsírosabb a bőr. Pici pöttyöket szoktam bemasszírozni, így könnyebben felvihető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.