L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna28, Módosítva: 2012. október 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

12 órás hatás a fokozatos barnulásért. Aquamine tartalmának köszönhetően egész napos hidratálást biztosít. Soft-Bronzer önbarnító hatóanyagának köszönhetően napról napra fokozatosan barnítja a bőrét, természetes, egyenletes barnaságot biztosítva.

Az ultra finom folyékony krémszerkezetnek köszönhetően az egész bőrfelületen könnyen és egyenletesen eloszlatható. Kellemes parfümillattal azonnali frissességet biztosít.

suxxx94

2013. október 16.

Egy vizes alapú lotion-nal könnyen orvosolni lehet azt a problémát hogy a gyártók nagyon töményre,nehéz állagúra csinálták...keverve valóban gyönyörű,tartós színt ad,nekem 7 napig bírja.Azért kap 4-est mert kevergetni kell de ez a 2 perc úgy gondolom nem olyan sok az életemből hogy ne bírnám ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

haloittbarbi

2013. május 24.

Én is 250 Ft-ért vásároltam és rögtön hármat is ha jól emlékszem.
Borzasztó, narancssárga lettem tőle.
Maradok a Dove-nál!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Én is 250 Ft-ért vásároltam és rögtön hármat is ha jól emlékszem.
Borzasztó, narancssárga lettem tőle.
Maradok a Dove-nál!:)

Anna28

2013. április 12.

Nekem nagyon bejött ez a krém! 250 Ft-ért vettem én is, mint kifutó termék. Arcra is, testre is használom, nekem egyáltalán nem sárgás! Jól esik, amikor kérdezik, hogy hogy ilyen barna vagyok, szoliba járok -e??? Elképednek, amikor mondom, hogy barnítós testápoló... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

warlenka

2012. november 10.

Szeretek télen egy kis önbarnítót használni az arcomra, hogy ne olvadjak bele a fehér falba, viszont mindig krémmel keverem, mert anélkül könnyen foltos lehet az ember. Ez a termék pontosan ezt az önbarnító-arckrém mixet váltja ki, rendszeres használat mellett kölcsönöz egy enyhe barna színt, szerencsére nem sárgít. A Rossmannban kifutó cucc, így 250Ft-ért kapható, be is táraztam belőle pár tubussal, ebben az ár-érték arányban szuper, teljes áron inkább maradnék a kevergetés mellett.=)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.