L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicky6, Módosítva: 2012. október 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nap mint nap óvja a bőrt a kiszáradástól és újrahidratálja azt.

katica22

2017. október 16.

Nagyon szerettem hidratált, gyorsan beszívódott és isteni illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon szerettem hidratált, gyorsan beszívódott és isteni illata volt.

sdorika

2013. október 1.

Nekem eddig ez a legjobb testápoló amit valaha kipróbáltam. Tényleg 24 órán át hidratál de nem zsírosodik és ragad tőle a bőröm, gyorsan szívódik fel. Sokszor kijöttek a bőrömön a szárazságtól (télen nyáron) kisebb nagyobb durván száraz voltok amik nagyon csúnyán hámlottak is. Ezzel a testápolóval másfél hét után kb nem jöttek ki újabb foltok (3 hónapja használom és azóta sem) . Mindenkinek csak ajánlani tudom . Az illata is nagyon nagyon finom, bár ez nálam mellékes csak használjon :) Ennél maradok ameddig csak gyártják!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

haloittbarbi

2013. május 24.

Nem rossz, de a jótól is messze van.
Egynek elment de nem venném újra!
Szerintem kifutó termék mert a Rossmannba zöld címkés volt és azóta se láttam belőle.
Az illata kellemes volt, valamennyit még hidratált is de nem annyira amennyire kellett volna főleg hogy elvileg vízhiányos bőrre való! Túl folyós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Nem rossz, de a jótól is messze van.
Egynek elment de nem venném újra!

buboka11

2013. március 17.

Kedvenc testápolóm, évek óta használom! Az illata kellemes, nem hivalkodó, a bőröm puha és selymes tapintású lesz tőle, a hatása pedig sokáig kitart. De most nem találok ilyet sehol, talán kivonták a forgalomból...? Annak nem örülnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Jennyke

2013. február 6.

Imádtam ezt a testápolót,hidratált,könnyen beszivodott és az illata isteni.Most már csak az összetevők miatt nem veszem meg újra,de egyébként *5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Tuntilla

2013. január 30.

Tipp, Müllerben tavaly ősszel 1500-ért vettem a 400 ml-t, ott kb. mindig ennyi az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Tuntilla

2013. január 30.

Én imádom, isteni, egyedi illata van, télen kicsit kevés, ha este bekenem, másnap reggelre, egy picit száraz marad, bár más krémek sem jobbak, viszont tavasszal, és főként nyáron imádom. Akkor reggel szoktam kenni, hogy szép legyen a lábam, délutánig jól hidratál hamar beszívódik!!! és nem ragad. Ez a legszuperebb benne. Azért kap csak 4 pontot, mert max 12 órát hidratál csak.

devcat

2013. január 28.

Nekem bevált, finom az illata, jól beszívódik, de kissé drága lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Nekem bevált, finom az illata, jól beszívódik, de kissé drága lett.

tamara128

2012. december 29.

Nekem nem vált be sajna. Túl folyós, beszívódik ugyan gyorsan, de kb annyit is ér... Mintha be sem kentem volna, másnap szárazabb, mint mielőtt bekentem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

fdorottya

2012. november 24.

Egy ideig nagyon jó volt, többször is vásároltam belőle, míg egy nap allergiát nem okozott nálam! Az illata kellemes, az ára egy picit húzós szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak