L'Oreal Paris

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A feltöltő szemkörnyékápoló krém koncentrált tiszta hialuronsavat tartalmaz, amely a bőr és a ráncok optimális kipárnázó hatását biztosítja. A szem alatti táskák enyhülnek, a bőr láthatóan feltöltődik. A szem körüli érzékeny bőr megtelik nedvességgel, visszanyeri feszességét.

IMBKR

2021. január 30.

Nekem nagyon bevált! Super az állaga, szépen tölt, imádom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 30.

Nekem nagyon bevált! Super az állaga, szépen tölt, imádom:-)

LUNACICA

2020. december 30.

Az egyik legrosszabb szemkörnyékápoló,amivel találkoztam,nagyon tömör állagú,nekem csípte a szemem is,így pár használat után a fiók mélyére került,majd egy szanálás után a szemétbe,elég drága mulatság volt,a semmiért :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

VictoryFord

2019. március 14.

Jól kenhető,beszívódik de max hidratálónak jó. Semmit nem ránctalanított,még a szarkalábaimmal se tudott mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Amari

2018. május 28.

Bár nem irritálta a szemem, mint a korábbi véleményezőknek, nem nagyon láttam, hogy bármi jelentős eredményt elért volna a szemkörnyékemen. A fémes applikátor kellemesen hűsített reggel, de ezen kívül nem nagyon tudok sok pozitívumot felsorolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

sugar

2018. április 23.

Picit nekem is érzékeny volt rá a szemem, de nekem ez normális, mivel érzékeny a szemem, kevesebbet teszek fel és éjszakára nem használom, így egy hét után elégedett vagyok vele, puha és kisimult a szemkörnyékem. Tény csak száraz szokott lenni és mimikai ráncaim vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

AgiCica007

2018. február 13.

Nem érzékeny a szemem, de ettől a Kremtol az volt,ekcémát okozott, amit eddig semmitől nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Penge

2016. december 6.

A Hyaluronsav tartalma miatt vettem meg, de nem figyeltem eléggé, mert ott lapul az összetevői lista 6. helyén a Alcohol Denat, ami nagyon nem jó a bőrnek, nálam spéci rendesen pár óra elteltével elkezd könnyezni a szemem, és onnantól kezdve csak hunyorgok. Nem is beszélve a bőrszárító hatásáról...Mivel a hyaluronos feltöltő hatás azért érezhető, ezért hébe.hóba az ajkamra kenem, ott azért természetesebb az alkohol jelenléte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag