L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Barb7, az összetevőket feltöltötte: Roons, Módosítva: 2020. december 11.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult összetétel!

A hajmaszk javítja a károsodott helyeket és megújítja a haj struktúráját, csökkenti a haj felszín károsodását, a hajvégek töredezését, kisimítja a haj egész hosszát, és a hajnak több fényességet nyújt. Regenerál és erősít, csökkenti a haj károsodását és a haj végek töredezését, növeli a selymességet és fényességet, nem terheli a hajat, alkalmas a normál és lágy hajra is.

abicicaaa

2021. január 23.

Nagyon szeretem. Életet lehet a szőke hajamba. Én azért elég sokat használok belőle, de fél évig így is elég heti 2-3 hajmosással. Ha nem öblítem ki 100%-osan, még puhább a hajam. A benne lévő kis csillámdarabok benne maradnak a hajban, ezáltal még fényesebbnek tűnik.
Újra venném a jövőben, de még szeretnék kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Újra venném a jövőben, de még szeretnék kísérletezni.

ZsofiaLoren

2021. január 21.

Abszolút megéri az árát. Én csak a maszkot használom, de ha néha kihagyom a használatát, az meglátszik a hajamon. Imádom, hogy a hajam kap egy arany fényt tőle. Én törölközőbe csavarom a hajam, amíg várom, hogy leteljen a hatóidő. Puha és selymes tőle a hajam. Valóban kevés is elég belőle, mert elég sűrű az állaga. Már hónapok óta hazsnálom, de még egy évre biztos elég lesz, pedig hetente 2x használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

bree07

2020. november 10.

Tényleg jó kis cucc és nagyon jót tesz a hajvégeknek, DE! Figyelni kell, hogy jól ki legyen mosva a hajból (ennélfogva sok se kell belőle, úgy tapasztaltam. Nincs túl folyós állaga.), különben nekem hagy egy zsíros réteget szárítás után. Ha alaposan, jól átöblítem pár perc után a hajvégeket, akkor szuper. Plusz marad a hajban egy olyan fodrászos illat utána. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

pacsalia

2020. augusztus 31.

Ohh, zseniális cucc! Annyira örülök hogy ráleltem. Egyszer elkeseredésemben kiírtam egy fb csoportba hogy fodrász által elcseszett szőkítésre mit javasolnának, és egy hölgy írta hogy a szőkített haj általában proteint kíván. Elkezdtem kutakodni és megtaláltam ezt.
Meg is vettem iziben, és már a második használat után elmondhatom hogy CSODÁKAT művelt a hajammal.
Teljesen visszaadja a haj nedvességtartalmát, feltölti és fényessé, selymessé, lággyá teszi.. évek óta most először szállós a hajam amit én imádok. Eddig matt, sprőd és csontszáraz volt, bármit kenegettem rá. Az én hajamnak a szilikon, resveratrol, argánolaj, meg hasonló csodaszernek titulált dolgok szinte semmit nem érnek. Ez viszont tényleg látványos hatást ad! A hajam alsó harmadára (vagy inkább alsó felére) szoktam tenni hajmosás után és 3-5 perc után lemosom.
Meglepett hogy kis arany csillámszerű valamik vannak benne, nem tudom az melyik összetevő és mi a haszna, először megijedtem a csillámoktól, de már nem is érdekel, szinte mindegy miből van amíg ilyen hatást érek el vele. Elhagytam a hajolajamat +a hajbanmaradó ápoló habomat és ezzel már csak hővédő sprayt használok hajmosás után nem kell ezerféle vackot felkennem a hajamra hogy egyáltalán ki tudjam fésülni.
Ez egyszerre minden gondot megold, ezért nekem nem szàmít drágának! 1000% hogy amíg használ a hajamra addig újra fogom venni. :) Remélem sokáig kapható lesz. Szőke roncsolódott hajú sorstársaim, próbáljátok ki, megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

sandornoemi5

2020. június 4.

Lassan fél éve használok professzionális loreal termékeket és elvagyok ájulva attól amit tudnak.. A hajamat mintha kicserélték volna! Samponjával és balzsamjával használom Nagyon sűrű krémes állaga van az illata is nagyon kellemes. Szőke hajamon 15 percig szoktam hagyni ezalatt szépen kifejti hatását, nem kell belőle sok felkenve szinte el is tűnik a hajamon de az eredmény nem marad el,mert annyira könnyű és puha lesz a hajam. Élettel teli fényes hajat kapunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

noemisz

2020. május 14.

Én is a samponjával és a 10 in1 sprayvel használom már 4 hónapja, és valami brutál szép lett ezektől a hajam. Korábban mindig száraz, töredezett volt és alig akart nőni.Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Fanny20

2020. május 11.

Samponjával együtt használtam, nagyon szép fényes, egészséges hajat csinál. Kevesebb lett tőle a töredezett hajvégem is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

szbrigi20

2020. március 27.

Extra száraz és nagyon sérülékeny hajam van, de ez a maszk valami csoda! Első használat után a hajam szinte megújult, puha és élettel teli lett. Szárítás után sem volt nehezen kifésülhető :) Fodrászkellélesben vettem, kisebb (75 ml) kiszerelésben, de mivel elég sűrű, nem kell belőle sokat használni, így egy darabig elég lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Jucccc

2020. március 26.

A samponjával együtt használom nagyon károsodott hajra, és azt kell mondjam, jó kis páros ez a két cucc! Az utóbbi időben a hajam nagyon sztrájkol, emiatt muszáj volt beszereznem valamit, ami rendbe teszi (nálam sajnos a drogériás hajravalók ilyenkor semmit sem érnek, vagy inkább rontanak a helyzeten). Ők ketten viszont szépen teszik a dolgukat, mondjuk még az elején járok a használatuknak, de hosszú távon biztos még jobban érezhető a pozitív hatás.
Először is nagyon sűrű, krémes a pakolás állaga, sokkal kevesebb kell belőle, mint más pakolásokból, így tehát kiadós, sokáig elég lesz. Nem is szív be olyan sokat belőle a hajam, mint más termékekből, gondolom azért, mert kellően koncentráltan tartalmazza az ápoló hatóanyagokat. Durván károsodott a hajam (sajnos kb 20 cm-t simán le lehetne vágni belőle, ha nem többet), tehát arról tudok véleményt írni. Szerintem egészséges, festetlen hajra felesleges lenne ez a termék, valószínűleg zsírosítaná csak a hajat, így nem ajánlom azoknak, akiknek amúgy rendben van a hajkoronájuk. Nekem viszont szárítás után sokkal egészségesebbnek tűnik most a hajam, nem olyan sprőd, mint mielőtt használni kezdtem. Most, ennek a pakolásnak és a samponjának köszönhetően nem lehetne megmondani ránézésre, hogy mennyire rottyon van a hajam. Remélem hosszabb távon is ilyen sokat segít majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid