L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque

L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft és 9000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Barb7, az összetevőket feltöltötte: Roons, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   4000 Ft és 9000 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult összetétel!

A hajmaszk javítja a károsodott helyeket és megújítja a haj struktúráját, csökkenti a haj felszín károsodását, a hajvégek töredezését, kisimítja a haj egész hosszát, és a hajnak több fényességet nyújt. Regenerál és erősít, csökkenti a haj károsodását és a haj végek töredezését, növeli a selymességet és fényességet, nem terheli a hajat, alkalmas a normál és lágy hajra is.

Ár: 5000 Ft , Eladó: jena2000
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Dabas,Gyal,Fox vagy Posta, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ivy1986

2022. január 5.

Sok jót olvastam róla, meg hallottam is persze . Igazábóle nem bírtam ellen álni hogy szeretnèm kipróbálni az Ombrét. Le lett szivatva a hajam ,az istenért nem lett szőke, igy visszaváltottam barnára. Ám de, elég rendesen tönkrement a hajam. Amúgy iszonyat erős vastagszàlú. Es mondom ezt kipróbálom . Most megveszem a sampont is. Kiváncsi leszek együtt mit tud . Eddig a legjobb pakolás amit valaha hasznàltam. Selymes lett a hajam. Pedig nekem tényleg rakoncátlan. Ujravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Momiji

2021. december 14.

Ez valami eszméletlen jó! Nagyon sűrű az állaga, nagyon kevès kell belőle ezért sokáig elég. Sosem volt ennyire puha és fényes a hajam mint ettől a terméktől. Tényleg egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Benedetta88

2021. december 12.

Nagyon sűrű állaga van és kellemes az illata. Egy héten 2x használom és még így is viszonylag lassan fogy. Akár félórát is rajta hagyom a hajamon turbánba csavarva, így tudja szerintem igazán kifejteni a hatását. Az eredmény az első használat óta egyre jobb. Nagyon szép fényt ad a hajamnak és rendkivül puhává teszi. Töredezett hajvégeken nyilván csak az olló segíthet legvégső esetben, de szerintem nagyban hozzájárul, hogy a szokásos hajvég frissítésemnél, nagyon keveset kellett vágatnom. Nem kizárt, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

sarosilaura

2021. szeptember 13.

Minden egyes hajmosás után széna kazal volt a hajam,de nem értettem sose,hogy mikor a fodrásznál vagyok sose gubancolodik össze kifésüléskor.A fodrászom ajánlotta ezt a terméket.Az ára kicsit sok,de megéri.Első használat után a hajam puha,csillog,fényes,és 3 perc alatt ki lehet fésülni semmi gubanc nélkül.Csodálatos termék,mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

hippiesaur

2021. április 3.

Én semmi extrát nem tapasztaltam ezzel a hajpakolással, nem jobb, mint a korábban használtak, de a feladatát maximálisan teljesíti. Összességében nem bánom, hogy megvettem, mert eddig egy drágább maszkot használtam a többször szőkített hajamra, de van ez is annyira jó, úgyhogy az ár/érték aránya miatt 5-ös. A csillámot kicsit túlzásnak érzem benne, a kezeim szörnyen néznek ki miután felviszem, de ez a hatását nem befolyásolja, úgyhogy nem vonok le csillagot emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Blu

2021. március 31.

Nagyon nagyon vékonyszálú, töredezett, zsírosodó, gubancolódós hajam van, a fodrászok rémálma. Balzsam nélkül kifésülhetetlen, összeragadt szalma állagú. Fogorvosnál kevesebbet sírtam, mint fodrászoknál.. De ez a maszk már a második mosásnál nagyon puhává varázsolta a hajam. Olyan fényes mint a reklámokban. El sem hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Pannama

2021. március 21.

A kedvenc pakolásom, ami tényleg megéri az árát! Szerintem az Olaplexet is túlszárnyalja és egy használat után is azonnal érezhető a hatása. Hosszú, festett szöke hajam van, nagyon sűrű és könnyen gubancolódik. Ettöl viszont mosás után azonnal selymes és könnyebben fésülhetö. +1 tipp: Én már mosás közben kifésülöm a hajam a zuhany alatt, amikor a pakolás még rajta van, így utána még egy fokkal egyszerübb vele bánni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

abicicaaa

2021. január 23.

Nagyon szeretem. Életet lehet a szőke hajamba. Én azért elég sokat használok belőle, de fél évig így is elég heti 2-3 hajmosással. Ha nem öblítem ki 100%-osan, még puhább a hajam. A benne lévő kis csillámdarabok benne maradnak a hajban, ezáltal még fényesebbnek tűnik.
Újra venném a jövőben, de még szeretnék kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Újra venném a jövőben, de még szeretnék kísérletezni.

ZsofiaLoren

2021. január 21.

Abszolút megéri az árát. Én csak a maszkot használom, de ha néha kihagyom a használatát, az meglátszik a hajamon. Imádom, hogy a hajam kap egy arany fényt tőle. Én törölközőbe csavarom a hajam, amíg várom, hogy leteljen a hatóidő. Puha és selymes tőle a hajam. Valóban kevés is elég belőle, mert elég sűrű az állaga. Már hónapok óta hazsnálom, de még egy évre biztos elég lesz, pedig hetente 2x használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

bree07

2020. november 10.

Tényleg jó kis cucc és nagyon jót tesz a hajvégeknek, DE! Figyelni kell, hogy jól ki legyen mosva a hajból (ennélfogva sok se kell belőle, úgy tapasztaltam. Nincs túl folyós állaga.), különben nekem hagy egy zsíros réteget szárítás után. Ha alaposan, jól átöblítem pár perc után a hajvégeket, akkor szuper. Plusz marad a hajban egy olyan fodrászos illat utána. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer.