L'Oreal Paris

Ár:   2700ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2014. május 30.

Ár:   2700ft
Kategória:   Hajápolók

Intenzíven táplálja a száraz, igénybevett hajat egészen a hajvégekig. B6 vitamint, aktív fehérjéket, és építő ceramidokat tartalmaz. Erősíti és védi a szálakat az UV sugárzástól.

eszterszekely

2019. november 12.

Kissé ambivalens érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban, mert 2 tégellyel használtam el belőle elég nagy időbeli különbséggel és az első után egy csodaszer volt. Fodrász ajánlotta, az agyon szőkített, dauerolt hajam, amiben alig volt élet csodálatosan helyrehozta. Vajas, telt állagú, kellemes illat, így maradt meg az emlékeimben. Aztán a második tégely évekre rá már nem hozta ezt a wow hatást. Lehet azért mert már nem volt olyan rossz a kiindulási állapot. Ki tudja?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Farfalina

2017. február 24.

Finom az illata jo krémes!
Nekem mellirozott szőke hajam van nagyon régota és jot tesz vele ez a hajpakolás
Puha és selymes lesz nagyon szeretem jobb mint egy balzsam vagy sima loreálos termék!
Szerintem szinte mindegyik l'oreal professionnel mask ugyan olyan jo!
A netről érdemes rendelni mert 2700ft-ért a 200ml is már megvehető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Finom az illata jo krémes!
Szerintem szinte mindegyik l'oreal professionnel mask ugyan olyan jo!
A netről érdemes rendelni mert 2700ft-ért a 200ml is már megvehető

garam mazsola

2015. október 29.

Vagy ez, vagy a samponja, de leginkább mindkettő borzasztó. Pixiből került hozzám utazókiszerelés, az első benyomás még pozitív is volt, kellemes illat, meggyőző, masszív vajas állag, hajmosás közben szinte éreztem, ahogy ápolódik a sörényem. Igen, csak az én teljesen normál, zsírosodásra kevéssé hajlamos hajam másnapra úgy nézett ki, mintha egy hete nem mostam volna meg. Nekifutottam megint, ezúttal a samponozás után sokkal kevesebb pakolást feltéve, azt is szigorúan csak a végekre, és a szárításkor sem tettem rá külön semmit. Ez volt tegnapelőtt este, ma reggelre ismét szopottgombóc fejjel keltem, nem csak látványra, de érzésre is olyan, mintha időtlen idők óta nem mostam volna hajat, szörnyű! Hogy valami jót is mondjak, simán el tudom képzelni, hogy egy szénakazallá roncsolt hajat helyretesz, de normál hajra, tartós használatra teljesen alkalmatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

kessi91

2015. október 20.

Nem nem nem és nem. Az elején nagyon megörültem neki, nekem nagyon tetszett a sűrű, vajas állag, de ez hamar elmúlt. Konkrétan tapad a hajam, és olyan hihetetlenül statikus volt, mindenfelé szállt az arcomba, borzasztó...Alig várom, hogy leteljen a 3-4 nap és megmoshassam újra... A Garnier sima drogériás hajpakolásai milliárdszor jobban beváltak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Heli

2015. január 9.

Nagyon kevés kell belőle, így még a hosszú hajamra is sokáig elég lesz. Én a képen látható kis tégelyeset rendeltem. Az illata valamelyik régebbi Avonos testápolóra hajaz. Nem csodaszer, de egynek jó, szép lesz tőle a hajam.

Update: Túl sok a hajamnak, így eladnám a 200 ml-es kiszerelést...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Update: Túl sok a hajamnak, így eladnám a 200 ml-es kiszerelést...

kvitta.girl

2015. január 4.

Ez volt még benne az ajándékcsomagomba a samponjával és mithyc hajolajával aminek nagyon örültem :) Ami nagyoon meglepett először az az állaga, teljesen kemény vaj állaga van, még is könnyű eloszlatni a hajon ez nagyon tetszik. Az illata nagyon finom mézes illat.
Hatása tényleg hosszútávú, nem zsírosítja és nehezíti el a hajat, de még is ápolja, kisimítja a hajvégeket és szalonhatású frizurát biztosít ami nem veszik el 1-2 nap után. Bár nem kéne mert sokkal kevesebb elég belőle mint egy drogériás pakolásból, még is spórolok vele és felváltva használom mással, mert félek hogy elfogy ez a tömör kincs és biztos sajnálni fogom rá a pénzt megvenni :) Bár ez még kiderül később!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

agneza

2014. november 10.

Kellett egy kis idő, míg hozzászoktam az illatához. Nincs kellemetlen szaga, csak számomra túl édes. Hetente egyszer használom, általában úgy fésülöm ki a hajam,hogy a maszk rajta van. Elég türelmetlen vagyok, és maximum 5 percig hagyom a hajamon, de így is kellőképp hidratál. Kissé drága és az illata sem jön be annyira, de a professzionális termékek között ez is egy jó választás annak, akinek száraz haja van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.