L'Oréal Paris

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Villango, Módosítva: 2018. június 5.

Kategória:   Samponok

Töredezettség elleni erősítő sampon a sérült haj regenerálására, töredezett hajvégek megelőzésére.

Professzionális formula. Erősítő formula B6 vitaminnal és biotinnal gazdagítva az azonnali hatásért. A haj azonnal ellenállóbb és erősebbnek érződik. Napról napra: a haj szinte sérthetetlen.

fannikollar

2022. július 13.

Már több hónapja használom és csodálatos. Nagyon puha, ápolt kinézetű és érzetű lesz tőle a hajam.
Azzal azonban egyetértek, hogy ha az ember nem higítja megfelelően a használat során akkor hajlamos elnehezíteni a hajat, zsírosítani úgyhogy az adagolással valóban vigyázni kell :)
AMióta bevált notinoról rendelem a legnagyobb kiadást belőle ami kb 10 ezer forint körül szokott lenni, ami a dús hosszú hajamra több mint 7-8 hónapig elég, úgyhogy minden fillért megér. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 13.

sztinke

2022. március 9.

2022. január 10.: Néhány hete használom, és azt kell, hogy mondjam, egyelőre úgy tűnik, hogy beválik. Az utóbbi hónapokban egyre szárazabb lett a hajam, arra kerestem megoldást. Eleinte zsírosított ez a sampon, de mostanra szépen beállt a szokásos, nagyjából 3-4 naponta elég megmosnom és nem is száradnak ki a hajvégek annyira, mint korábban. A hajam fényes, könnyen kezelhető, dús. Rendszerint megkérdezik, hogy fodrásznál voltam e, pedig csak hajat mostam.
Szerencsére az érzékeny fejbőrömet sem irritálja.
Remélem a továbbiakban is beválik, akkor beruházok a nagyobb kiszerelésre, ennek még az ára is elfogadható.

Update: Továbbra is beválik, sőt... Eltelt 2 hónap, a flakonban még bőven van, szóval elég kiadós. A fodrászom először csak azt vette észre, hogy mennyivel kevésbé hullik a hajam, most pedig teljesen oda meg vissza volt a hajamtól, hogy milyen fantasztikus állapotban van, jó az állaga, fényes, selymes, nem töredezik, pedig festett és melírozott, hullámos hajam van, amit rendszeresen szárítok és időnként vasalok is. Szóval újra is rendeltem a sampont, nehogy le kelljen váltanom készlethiány miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Szerencsére az érzékeny fejbőrömet sem irritálja.

norszi

2022. február 24.

Nagyon szeretem! Puhává, fényessé, könnyen kezelhetővé válik tőle a hajam. Alkalmaként együtt használom a maszkjával és a balzsammal a még puhább eredmény elérése érdekében. Ez az egyetlen olyan termék hosszú ideje, amitől nem vált irritálttá, viszketővé a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

csemezb

2021. november 21.

A használata kellemes volt. Nem zsírosodott jobban és nem is volt szárazabb tőle a fejbőröm. Az illatával is meg voltam elégedve. Akciósan jutottam hozzá, teljesen megérte, viszont mivel “csodát nem tesz” így kicsit sokallom a teljes árát. Elképzelhető, hogy újravevős lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

canaille

2021. november 16.

Nem igazán tudom, hányadán állok vele: a hajam tényleg puha lesz a használata után, de kicsit hajlamosabb lelepulni. A hajhullásomon nem javított, de nem is rontott, tehát az stagnál (nem vészes, de azért próbálkozom, hátha tudnék rajta javítani). Ami nem tetszik benne, hogy az én egyébként normál hajamat szerintem kicsit zsírosítja, mintha egy nappal lerövidült volna a 2 hajmosás között eltelt idő, valamint olyan csupa-csupa szilikon érzés...nem szeretem ezt az érzést. Biztosan nem veszem újra, de azt a picit ami még a flakonban van el fogom használni.

Update egy teljes flakon (300ml) elhasználása után: a hajhullást tényleg csökkentette, ez abszolút érezhető, de nem tudok elmenni a borzasztó szilikonos haj-érzet/kinézet mellett (zsíros hatású), ezért marad a 3csillag. Hozzátenném, hogy nekem alapból száraz hajam van, tehát nem hajlamos a zsírosodásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

Misa

2021. november 4.

A balzsamjával együtt használom. Sajnos nem lett a kedvencem, illetve nem hozta azt a szintet, amit reméltem, ennyi pénzért. Számomra egyszerűen túl sok benne a szilikon, nem érzem elég tisztának a hajamat, holott megfelelően habzik, és könnyű eloszlatni a fejbőrön. A nem megfelelő tisztítás abból is látszik, hogy 1 nappal a hajmosás után már lelapul és zsírosodik a hajam, ami egyébként egyáltalán nem jellemző, és más samponnal legalább 3, de inkább 4 nap után lett ilyen a fejem. A fejbőrömet nem irritálja, az illata semmi különös, kellemes, a hajam tényleg szép és csillogó a használata után. Abban reménykedtem, hogy legalább a hajvégeimet megfelelően fogja ápolni, de épp ellenkezőleg, azt is szárítja. Ha már megvettem, el fogom használni, valószínűleg csak második samponozásra, de nem veszem újra, nem ezt kerestem.
Mellesleg a feltüntetett ára nem helytálló, a 300 ml-es kiszerelés 3800 Ft körüli összegért kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 4.

Sisko

2021. november 1.

Nekem bevalt csakugy mint a pakolasa es a szokito valtozata. Puha es selymes volt a hajam
Osszessegeben nagyon elegedett vagyok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Osszessegeben nagyon elegedett vagyok

sarosilaura

2021. szeptember 13.

Szuper sampon.Gold quinoa maszkkal együtt használom.2x mosok hajat,Jol habzik ,szépen tisztit.Imádom.Az árát tekintve kicsit borsos,de aki professzinális -minőségi termékeket szeretne használni,annak csak ajánlani tudom.A hajam ragyog,a Loreal termékek használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Blankec

2021. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Jól tisztít, fényes és puha hajat eredményez. Dupla tisztítás második lépéseként használom. Sokáig elég, mert kevés kell belőle. :D
Ajánlani tudom annak is, akinek gyorsan zsírosodó haja van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Ajánlani tudom annak is, akinek gyorsan zsírosodó haja van.

mariann33

2021. május 21.

Nagyon jól tisztító sampon,könnyűnek érzem a hajam tőle.
Puha,lágy(de nem löttyedt)hajat eredményez,zsíros érzet nélkül.
Balzsamjával használom,felváltva a pakolással.
Az illata külön említést érdemel,leginkább a maszkét érezni napokig a hajon,irtó kellemes amikor megcsap.
A flakon is megér egy szót:utálom!
Nehéz kinyerni az anyagot belőle,a kupak egyenesen szánalmas,de hát ez van,a cucc a lényeg és az professzionális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 21.

Nagyon jól tisztító sampon,könnyűnek érzem a hajam tőle.
Puha,lágy(de nem löttyedt)hajat eredményez,zsíros érzet nélkül.
Balzsamjával használom,felváltva a pakolással.
A flakon is megér egy szót:utálom!

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Biotin

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Színezék. Narancssárga.