L'Oreal Paris

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Villango, Módosítva: 2018. június 5.

Kategória:   Samponok

Töredezettség elleni erősítő sampon a sérült haj regenerálására, töredezett hajvégek megelőzésére.

Professzionális formula. Erősítő formula B6 vitaminnal és biotinnal gazdagítva az azonnali hatásért. A haj azonnal ellenállóbb és erősebbnek érződik. Napról napra: a haj szinte sérthetetlen.

Ár: 1500 , Eladó: MrsNegy
Állapot: párszor használt , Helyszín: Pécs , fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1800 , Eladó: dornya
Állapot: Kicsit több mint a fele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Fizetés banki átutalás, posta vagy foxpost
Babooca

2019. november 18.

Kellemes illatú, sűrű, krémes állagú sampon. A sampon mellé természetesen a termékcsalád hajkondicionálóját és hajpakolását is megvettem, hogy együtt tudjanak bizonyítani. Érdekes módon nekem nem lett elképesztően puha a hajam tőle, inkább dúsabb és tömöttebb. Sajnos már közel sincs annyira dús hajam, mint évekkel ezelőtt, ezért nagyon meg kell választanom, hogy mivel ápolom a hajam. Hosszútávú javulást várok a termékcsaládtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

lilbenike

2019. október 29.

Fodrászom ajánlotta és használta a hajamon nála bevalt én most rendeltem notinorol szép fényes és puha a hajam tőle nyilván nem jöhet egy drogérias samponhoz sem én a loreal arany pakolassal használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

peanutbuttercup

2019. október 16.

Nagy reményekkel vettem meg, de sajnos elég nagy csalódás. Hajmosás után 1 nappal már úgy néz ki a hajam, mintha 3-4 napos lenne. Nem akartam hinni a szememnek. Fogalmam sincs, mi kerül rajta ennyibe, lehet másnak bevált, de nekem sajnos nagyon nem, és ezt nagyon bánom, szerettem volna egy professzionálisabb terméket kipróbálni, de enyhén szólva nem jött be. Az illata egyébként nem rossz, illetve még annyi, hogy puhává varázsolja a hajat, de ezt rengeteg sampon el tudja érni fele/harmadennyiért. Nem veszem újra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

yasmine1122

2019. október 14.

Hatalmas csalódás ez a sampon, az én hajamat hazavágta teljesen! Viszket tőle a fejbőröm, bekorpásodott és ki is szárította a hajamat.... Itteni jó vélemények miatt vettem meg, próbálkoztam vele párszor, de sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Regi84

2019. augusztus 11.

Kb két hónapja használom. Nagyon szépen tisztít, nem zsírosít, nem irritál. Szebb tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

BlackRose101

2019. április 15.

Nemrégóta használom, kb 3. hajmosáson vagyok túl, és eddig jónak érzem. Krémes, sűrű állagú, tápláló, de a hajmosás után a pakolás és a szárítás előtt az olajos hővédő azért ugyanúgy elkel mellette a vékonyszálú, festéstől és vasalástól száraz hajamon. Majd kiderül, hosszútávon mit produkál, eddig olyan átlagos, de krémesebb, táplálóbb samponnak tűnik nekem, az illata is nagyon jó, de sok sampon rendelkezik ma már hasonlóan jó illattal és krémes formulával...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

MissJulia

2019. február 12.

Szuper az illata, és amit igér, azt nagyjából be is tartja! A hajpakolásával együtt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

szblanka

2019. január 24.

Számomra a tökéletes sampon. A kondicionálójával együtt használom, és a végeredmény csodálatos. Nagyon puha tőle a hajam hajmosás után több napig, és szép fényes, nem nehezíti el a hajtöveimet sem. Szerintem egy főnyeremény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Nena

2018. december 17.

A harmadik samponom a márkától, már az előző kettőt is szerettem, de ez a kedvencem! Hihetetlenül puha, selymes, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, pedig most egy gyengébb balzsamom van, úgyhogy tuti ez a sampon a csodatevő. Eddig két naponta mostam a hajam, de ezzel a harmadik nap végén sem katasztrófa, ami plusz öröm, mert nem voltak ilyen elvárásaim.
Továbbra is simán megéri ennyit költeni rá, mert az előző két flakon is 5 hónapig elég volt (az említett két naponta történő hajmosás mellett is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Benedetta88

2018. december 14.

Balzsammal és hajpakolással együtt használtam, nem mondom, hogy csodaszer, de segített a hajam állapotán.Kevesebb volt a töredezett hajvégem és puha volt a hajam.Viszont Steampod-dal formázom illetve ápolom, így nem biztos, hogy csak ő segített.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Biotin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.