L'Oreal Paris

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Samponok

Festett hajra és festés által érzékennyé vált hajra ajánlott sampon

Kiemeli az összes szín ragyogó fényét. Lágyan tisztítja és táplálja a hajszálakat, tökéletesen óvja a hajszínt. A haj rugalmas, lágy és fénnyes lesz. Feltölti a hajszálakat energiával. Enyhén málnás-almás aromával van parfümözve.

Aktív hatóanyagok: Incell + Hydro-Resit technológia - növeli a hajszál ellenállóképességét. A hajszálak felületén egy vékony réteget alakít ki, amely védi a hajszínt hajmosás során és a haj megőrzi ragyogó fényét.

Ár: 3500 , Eladó: HelgaL9
Állapot: 3 pumpányi hiányzik belőle, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postázom is igény szerint,előre utalással
hencyta

2018. november 29.

Imádom az illatát, a szín szerintem emiatt nem tartósabb ,de jól ápolja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Villango

2018. október 31.

Sajnos engem szárít, kb úgy mint egy zsíros hajra való sampon. Ha nem hidratálom elég durván a használata utána hajamat, szénakazal a fejem s elektrosztatikusan töltődik amit utálok.
Amúgy nagyon jó sampon, nagyon kevés kell belőle, ár érték arányban szuper, de ne szárítson már ennyire. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

UPanda

2018. június 11.

Balzsamjával együtt használtam éveken keresztül, maximálisan meg voltam elégedve. Azóta találtam hasonló hatású, de kedvezőbb árú terméket, ami mindennapos hajmosásra is alkalmas. Az ára miatt nem vonok le csillagot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

dorika993

2018. június 7.

Imádom!! Én festett hajra használom csodásan fényes lesz tőle a hajam és élettel teli :) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

perie

2018. március 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket és a hozzá tartozó kifésülő sprayt is. Festett szőke, erősen igénybe vett hajam gyönyörű fényes lesz tőle. Tényleg igazi szalon termék. Na, ennél a terméknél látszik egyértelműen a különbség egy sima drogériás és egy professzionális termék között. Mivel a nagy kiszerelést szoktam belőle venni, így tényleg nagyon sokáig elég, és így az ára sem annyira vészes szerintem. Már többször újravettem és fogom is. Tényleg csak ajánlani tudom. Bár, aki színvédő hatásra vágyik, az szerintem csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

cságnes

2018. február 13.

Sajnos borzasztóan drágán jutottam hozzá, ezért valószínűleg nem veszem újra. Én igazából nem színvédés miatt vettem ( pont most növesztem le a festéket), nekem a szőkítés és festések eléggé meggyepálták a hajam, nagyon száraz lett és borzasztó :( A fodrász barátnőm ajánlotta, hogy ezt a sampont próbáljam ki rá. Már egy jó pár hete használom, szerintem sokkal puhább, könnyebb lett a hajam és sokkal kevesebb hullik ki mint előtte. Úgy érzem egyre jobb lesz tőle a hajam, de még nem érzem, hogy olyan nagy csodát tett volna vele. Remélem hosszabb távon megtörténik a csoda :D Azért egy darabig még elég lesz, félliteres pumpás kiszerelést vettem, amiből nem kell sokat használni, mert elég jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

featherflying5

2018. január 5.

Méghogy színvédő..... Nagyon drága és jó professzionális festékkel van(volt) befestve a hajam, de "hála" ennek a samponnak ledobta a hajam a festéket. Mindezt úgy, hogy 3500 forintért vettem a 250ml-s flakont (itt tenném hozzá: fodrászkellékesben!), ami azért nem hiszem hogy csak a kispénzű egyetemista pénztárcájának sok, főleg így. Nemcsak, hogy nem színvédő, inkább oldja a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

WednesdayAddams

2018. január 3.

Nagyon jó kis sampon, nem szárítja ki a hajam, hihetetlenül puha, fényes, illatos lesz a végeredmény. Nem zsírosít. A hozzá tartozó pakolással és hajspray-vel használom, gyönyörű ragyogó lesz tőlük a hajszínem, és mintha tényleg lassabban kopna.
Elégedett vagyok vele, de ha elfogy akkor valószínűleg kipróbálok valamit a Joico-tól, mert őket nagyon rég nézegetem, de egyébként bármikor újravenném ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Nena

2017. november 10.

Ez az első "komolyabb" samponom, fodrász ajánlására kezdtem használni (tőle kaptam egy 100 millis kiszerelést). Nekem nem festett a hajam, de azt mondta, hogy ez a vitaminos ápolás jót fog tenni neki.
Az biztos, hogy érezhető a különbség a korábban használt samponjaim és közötte. Mosás után megvan az a "szalonhaj" feeling (könnyű, illatos, puha). :D
Viszont az amúgy könnyebben zsírosodó hajam itt is megadta magát 2 nap után. Persze, tudom, hogy nem is ígéri, hogy ki tudom tolni vele a mosások közötti időt, csak infó, hogy akinek erre hajlamos a haja az számítson rá. Egy korábbi véleményező írta, hogy kb. egy hónap alatt hozzá szokott a haja és kicsit tovább bírta - ezt én is alá tudom támasztani! A flakon vége felé már talán 3 napot is ki tudtam vele bírni, ha nagyon akartam... viszont elfogyott közben.
Nem ezt vettem újra, de nem kizárt, hogy valami akció keretén belül majd beszerzem rendes méretben is és teszek vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

AnnamariaGigi

2017. október 8.

Egyszerűen imádom ezt a sampont. Teljesen véletlen került hozzám egy fél flakon, gondoltam, elhasználom. Na azóta már kétszer újravettem, ami velem még sosem fordult elő sampon esetében. Én kétnaponta mosok hajat, de a második nap már mindig kellett szárazsampon. Amióta ezt használom, másnap sem undi a hajam. Puha, nem lapos, nem töredezettek a hajvégeim, pedig szőkítve van. Nagyon gondolkodom, hogy beruházom a balzsamjába is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.