L'Oréal Paris

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Monee, az összetevőket feltöltötte: Zoee, Módosítva: 2024. március 1.

Kategória:   Samponok

2021-ben megújult változat!

• koncentrált törődés a festett hajnak
  • táplálja a legyöngült hajat a tövektől égészen hajvégekig
  • védelmet nyújt a hajszín kifakulása ellen
  • hatásosan távolítja el a szennyeződéseket
  • könnyed, krémes állag
  • könnyen felvihető habot képez
  • használata után a haj láthatóan erősebb lesz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Sampon
Ár: 8000 , Eladó: Sula
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest IX., fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

DudasOrsi

2024. május 1.

Már többször vettem. Száraz, festett hajamra jó. Nincs az a hűha érzés, de jobbat még nem találtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 1.

danna113

2024. február 14.

Nagyon szerettem, amíg csak néha napján használtam. Szép, élettel teli lett tőle (és a balzsamjától) a hajam, viszont ahogy hat hete rendszeresen használom, korpás lettem tőle kissé az elején, de kezd elmúlni szerencsére. Emiatt nem ajánlanám erre hajlamos embernek. Az ára magas, de nagyon kevés elég belőle. Az viszont egy csoda, ahogy megtartotta színét a festéknek hat hét alatt. Eddig egy samponnál sem tapasztaltam hasonlót. A korpásodás miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

dorin0916

2022. január 24.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Ajándékba kaptam a sampont, maszkot és egy hővédő sprayt. Először a sampont és a maszkot próbáltam ki. Alig bírtam megszárítani a hajam, annyira össze volt tapadva, és zsíros érzetet keltett. Aztán megpróbáltam csak a sampont és önmagában is hasonló eredményt produkált… Soha nem volt ennyire rossz állapotban még a hajam mint ettől a termékcsaládtól. Illetve úgy látom a színt sem védi, sőt jobban kopik mint bármikor. Én biztosan megválok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

bugeyes

2019. november 28.

Háát... egyáltalán nem segít abban, hogy a hajszín tartósabban megmaradjon, pedig fodrász festi a hajam és nem bolti festékeket, színezőket használok. Az tény, hogy puha és szép fényes tőle a hajam, de a szín ugyanúgy kopik sajnos, mint a használata előtt. Én emiatt vettem meg ezt a sampont, úgyhogy így nem váltotta be számomra a hozzáfűzött reményeket, sebaj, keresgélek tovább. Szerintem nem egy botrányosan drága termék, de persze jó lenne, ha teljesítené, amire elvileg piacra dobták.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

hencyta

2018. november 29.

Imádom az illatát, a szín szerintem emiatt nem tartósabb ,de jól ápolja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Villango

2018. október 31.

Sajnos engem szárít, kb úgy mint egy zsíros hajra való sampon. Ha nem hidratálom elég durván a használata utána hajamat, szénakazal a fejem s elektrosztatikusan töltődik amit utálok.
Amúgy nagyon jó sampon, nagyon kevés kell belőle, ár érték arányban szuper, de ne szárítson már ennyire. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

UPanda

2018. június 11.

Balzsamjával együtt használtam éveken keresztül, maximálisan meg voltam elégedve. Azóta találtam hasonló hatású, de kedvezőbb árú terméket, ami mindennapos hajmosásra is alkalmas. Az ára miatt nem vonok le csillagot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

dorika993

2018. június 7.

Imádom!! Én festett hajra használom csodásan fényes lesz tőle a hajam és élettel teli :) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

perie

2018. március 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket és a hozzá tartozó kifésülő sprayt is. Festett szőke, erősen igénybe vett hajam gyönyörű fényes lesz tőle. Tényleg igazi szalon termék. Na, ennél a terméknél látszik egyértelműen a különbség egy sima drogériás és egy professzionális termék között. Mivel a nagy kiszerelést szoktam belőle venni, így tényleg nagyon sokáig elég, és így az ára sem annyira vészes szerintem. Már többször újravettem és fogom is. Tényleg csak ajánlani tudom. Bár, aki színvédő hatásra vágyik, az szerintem csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 12.

cságnes

2018. február 13.

Sajnos borzasztóan drágán jutottam hozzá, ezért valószínűleg nem veszem újra. Én igazából nem színvédés miatt vettem ( pont most növesztem le a festéket), nekem a szőkítés és festések eléggé meggyepálták a hajam, nagyon száraz lett és borzasztó :( A fodrász barátnőm ajánlotta, hogy ezt a sampont próbáljam ki rá. Már egy jó pár hete használom, szerintem sokkal puhább, könnyebb lett a hajam és sokkal kevesebb hullik ki mint előtte. Úgy érzem egyre jobb lesz tőle a hajam, de még nem érzem, hogy olyan nagy csodát tett volna vele. Remélem hosszabb távon megtörténik a csoda :D Azért egy darabig még elég lesz, félliteres pumpás kiszerelést vettem, amiből nem kell sokat használni, mert elég jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Glycereth-26, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology