L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: sky, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Hajápolók

Festett hajra.

Parabén -és szilikon menetes.

Kiszerelés: 200 és 500 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sky

2014. április 19.

Kellemes krém, ami jól hidratál, de nagyon száraz hajvégekre nekem kissé kevés. A színt szépen tartósítja, de ár - arány értékben drága; Ez tényleg parabén és szilikon mentes (nem úgy mint a kakaós verzió), hosszabb távon sem szárított. Az illata nekem zavaró, nagyon mű és öreges parfümre emlékeztet, akár a samponja. Normál hajra, aki szereti az édes, nehéz, púderes illatokat annak ajánlom, nálam az illata miatt nem lesz újra véve.

Update: egy kis extra szűz oliva olajat belekevertem, és azóta nagy barátok vagyunk. Jól hidratál, szépen rögzíti a színt, mindent tud, ami az én hosszú, vékony, sűrű, szálldosó szőke hajamhoz kell. Az illattal pedig megbarátkoztam, a hajon száraítás után, már közel sem annyira erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol