L'Oreal Paris

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2018. december 28.

Kategória:   Samponok

A teljes mértékben vegán L'Oréal Source Essentielle Nourishing Sampon táplálja és hidratálja a száraz, vagy igénybe vett hajat. 96%-ban természetes összetételű, így alapanyagai nem irritálják a fejbőrt, viszont gyengéden tisztítják azt, míg a hajvégekig gondoskodnak minden egyes hajszál nedvességgel való feltöltéséről. Az akár minden nap használható sampon jázmin virággal és szezámolajjal biztosítja a frizura egészségtől fakadó csillogását.

A Nourishing Sampon 96%-ban természetes eredetű alapanyagokból készült, a fennmaradó 4%-ban olyan hatóanyagok kerültek felhasználásra, melyek gondoskodnak a termék megfelelő minőségéről és formulájáról.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vicus7

2019. július 5.

1 szer mostam meg vele melírozott hajam. 3-szor kellett samponozni ahhoz, hogy habot képezzen és tisztának érezzem a hajam. Utána tettem balzsamot. Mikor megszárítottam a hajam akkor jött a még nagyobb csalódás. A hajam sprődnek éreztem, kicsit összetapadt, és nem volt meg a frissen mosott érzés. Teljes csalódás sajnos. Sajnos másnap újra hajat kellett mosnom, mert annyira összetapadt és száraz volt, hogy nem tudtam megfésülködni, mert a fésű szinte tépte a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

csicsi86

2019. június 11.

Az én festett, vastag, lapockáig érő hajamat jól tisztítja. Mivel hosszú, ezért két részletben mosom: egyszer csak a fejtetőt és utána külön a végét, mert ugye nem habzik annyira. Nem fogy gyorsabban, mit a régebbi samponjaim (bár én csak heti egyszer mosom meg). Az elején volt egy kis viszketés, illetve a homloknál egy kevés korpa, de ez más, SLS-mentes samponoknál is előjött. Nagyjából a harmadik használat után el is múlt. Megszerettem és ami még nagyon fontos, nálam nem szárít, bár az ára valóban magas. A hozzá tartozó mentes olajat is használom. Nekem hozza, amit elvárok egy ilyen terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate