L'Oreal Paris

Ár:   3160 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2011. november 25.

Kategória:   Hajformázók

Ideális olyan frizurák elkészítéséhez, melyeknél egyszerre kívánunk elérni helyi hajtőemelést és dús terjedelmet. Speciális adagolófeje rendkívül  pontos felvitelt tesz lehetővé. Nem nehezíti, és nem zsírosítja el a frizurát.

Ár: 1500 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 60%-a benne van., Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel,
Mirko

2019. szeptember 20.

Fodrászkellékes ajánlotta, szőrnyű. Rövid hajam van, sokat nem kéne emelni,de a bolti habok simán kenterbe verik. Az árával összevetve meg kimondottan fájó a minősége. A spéci fej nekem csak hátrány volt, első használatnál takaríthattam a fürdőszobát, nem vártam meg, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Rebellis

2019. január 15.

Tökéletesen bevált, eddig semmivel sem sikerült ezt az eredményt elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Tökéletesen bevált, eddig semmivel sem sikerült ezt az eredményt elérni.

HBrigi

2018. február 3.

Imádom, csodaszer! Nagyon régóta használom már, néha próbálkoztam mással, de ennél a habnál nem találok jobbat. Én úgy szoktam használni, hogy kicsit rászárítok, vagy várok és a levegőn szárad a hajam. Így a szárítás is gyorsabb, hatékonyabb. Befújom a tövét, úgy, hogy választékokat csinálok, majd ritka fogú fésűvel átfésülöm. Így tuti egyenletesen oszlik el, nem ragad össze. Körkefével, a hajtövet megemelve szárítom meg a hajam. Csak akkor működik, ha hajszárítót használok! Most kb vállig ér a hajam, de mikor hosszabb volt, akkor is jó tartást adott. A hajtövem hajlamos a zsírosodásra, de ha jó a sampon, a habtól nem lesz rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

Momojka

Korcsoport: >54
2016. július 1.

Nekem is bevált ez a hajtőemelő hab. Viszont ha igazán dús hatást szeretnék akkor mellé még ugyanúgy használok dúsító hajhabot is. Ez csak a tövét emeli meg szerintem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 1.

Szeszi

2015. április 2.

Jó termék, igaz, ami drágább az annyival is jobb, már rengeteg hajtőemelőt próbáltam, ez a legjobb. Mindig van otthon belőle plusz tubussal. Tapintásra és látszatra is dús lesz a hajam és szép tartása lesz, akinél nem hatásos az szerintem csak szimplán nem tudja beszárítani, az a titok nyitja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

rata.sum

2014. november 15.

Vékonyszálú, kevés hajam van. Ez semmit nem csinál vele, pedig kísérleteztem többször is. Najó, valamit csinál: zsírosít. ;( Nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

vegyesz001

2014. április 7.

Sajnos én se vagyok róla nagyon jó véleménnyel. Nyár óta használom, de vagy hozzá szokott a hajam vagy nem tudom, de se nem dúsit, se nem emeli meg a hajtőnél a hajam. 1-2 hónapig egész jó volt, azóta viszont semmi látszata, h használnám. Az első két hónap miatt sem írnám, hogy megéri, mert azért elég drága termékről van szó, de így már több, mint egy félév után azt tudom mondani, hogy pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

birdie

2014. március 23.

De jó olvasni, hogy másnak bevált. Nekem sajnos nincs jó véleményem róla. Lehet nem használtam jól, de nekem nem sikerült vele elérnem a hajtő dúsítást. Minimálisan jobb tartása lett a hajamnak, de ez volt a maximum, amit ki tudtam belőle hozni. De nem is ez volt a legnagyobb gond vele, mert ettől még elhasználtam volna. A probléma az volt a termékkel, hogy pár hetes használat után nem jött ki a flakonból :( Mintha félúton kifogyott volna a hajtógáz. Azért ennyi pénzért nem ezt vártam volna. Még rengeteg volt benne, éreztem, de kijönni sehogy se akart. És még valami...amikor emiatt abbahagytam a használatát, elmúlt a hajhullásom. Amit előtte nem hoztam vele összefüggésbe, de így, hogy elmúlt miután felfüggesztettem a használatát, kénytelen voltam ennek a terméknek betudni. Sajnos nekem így csak két pont....az is csak azért, mert egy sima hajhabnak azért elment....de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

szlilla

2013. június 4.

Pár használat után már azt hiszem használható véleményt tudok írni erről a termékről. Sokáig szemezgettem vele különböző fodrászkellékesnél és mindig visszatartott az ára, mert nem egy olcsó darab, de azt kell, hogy mondjam itt is érvényes, hogy ami drága vagy drágább az annyival jobb. Az előttem kommentelő lányok már mindent elmondtak, tényleg egy nagyon jó hajtőemelő, abszolút beváltja a hozzá fűzött reményeimet. Megemeli a vékonyszálú hajamat és tartja is, egyáltalán nem zsírosítja az amúgy is hamar zsírosodó hajam. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

klimomelinda

2013. március 5.

Én is pozitív véleménnyel bírok erről a habról. Nagyon vékony szálú a hajam, ezért sok mindent kipróbáltam, és ennél a habnál azt éreztem, hogy amennyivel drágább jobb is. Nem nehezít, volument ad. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Laneth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Laneth-20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Benzyl Alcohol, Lyral, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, DMDM Hydantoin, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.