L'Oreal Paris

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

• intenzíven hidratál
  • erősíti a hajszálakat
  • intenzív fény és simaság
  • táplálja a hajat
  • visszaállítja rugalmasságot és véd a sérülésektől
  • megkönnyíti fésülést és formázás

Veranikusz

2021. március 17.

Nagyon szeretem! Amióta használom, kb 2 hónapja (heti egy alkalommal) sokkal puhább és fényesebb a hajam. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

anita0101

2020. augusztus 27.

Imádom! Annyira puha és könnyen kezelhető a hajam. Én 20 percig szoktam fennhagyni a hajamon, biztos ami biztos. Most ez a kedvenc pakolásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

KissMicu

2020. június 25.

Szerettem, termekcsaladdal együtt használtam. Valójában ez az alap amit tudnia kéne minden hajápolási terméknek. Jól hidratál, nem zsirosit, kellemes nem erős illat. Nagyon nagy csodát nem művelt, emiatt csak 4*. Szívesen használnám továbbra is, csak kissé meguntam míg elfogyott a nagy fél literes kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Marvella

2020. május 1.

Póthajra használom és meg vagyok elégedve. Puha és fényes lesz tőle a haj és nem töredezik a vége nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

hellmolli

2020. április 28.

A kedvencem. Nagyon jó illatú, puha és sima lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

A kedvencem. Nagyon jó illatú, puha és sima lesz tőle a hajam.

Tviki993

2020. március 27.

Pár hónapja kezdtem el a Professional termékeket használni. Sokkal-sokkal jobbak mint a drogériás termékek.
1x hasznàltam még csak îgy messzemenő következtetéseket nem tudok levonni, de elsőre puha, könnyen kifésülhető volt a hajam és az illata is kellemes.
De nekem még mindîg a Mythic Oil család a befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

De nekem még mindîg a Mythic Oil család a befutó!

Benedetta88

2020. január 18.

Professzionális vonalon az Inforcer család volt a kedvencem a L'oreal-tól. Samponjával együtt használtam először, rögtön a megjelenése után.
Fantasztikus illata van, az állaga sűrű; kevés kell belőle és puha hajvégeket varázsol. Bár nem csak a maszknak tudom ezt be, mivel az egész termékcsaládot használtam, köztük az éjszakai krémet is, plusz Steampod-dal formáztam.
Most szüneteltetem picit, mert szeretek kísérletezni más termékekkel is, de ezt már 2x is újravásároltam; egyszer 500ml-s kiszerelésben, majd csomagban a 250ml-s kiszerelését. Nem kizárt, hogy harmadjára is megfogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

KreolAncsi

2019. november 25.

Régóta használom már, ennek több oka van: nagyon puha lesz tőle a hajam, fényes és sima, ugyanakkor nem nehezíti el a hajszálaimat. Könnyebb egyenesre szárítani és kevesebbszer kell áthúzni a hajvasalóval is. Az tápláló hatása is megfelelő, bár használok más termékeket is, így nem csak neki tudom be ezt. És amivel még kilóra megvett: rengeteg dicséretet kaptam már, hogy mennyire jó illatú a hajam tőle (jobb napjaimon el is árulom a nevét :D). Próbáltam a L'oreal Professionel más hajmaszkjait is, de szerintem ennek iszonyúan jó az illata! Az ára kissé borsos... azt ajánlom, hogy ne fodrásztól vegyétek, hanem keressetek egy fodrászkellék boltot, ott általában pár száz forinttal olcsóbb, mint az itt feltüntetett összeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Babooca

2019. november 20.

Kipróbáltam ezt az erősítő maszkot a hétvégén kiváncsiságból. A mosás után, szárításkor meglepően puhának éreztem a hajamat, viszont másnapra sajnos ez elmúlt. A hajszálaim látványosan erősebbnek, vastagabbnak tűntek. A termékcsalád összes tagjával együtt használom és a legjobbakat remélem. Az absolut repairt eddig olyan szempontból körözi le nálam, hogy nem zsírosodik olyan hamar tőle a hajam. Hosszútávú javulást várok a termékcsaládtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Hidratálók: Sodium PCA
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Pyridoxine HCL, Biotin