L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: nijikel, az összetevőket feltöltötte: harimango, Módosítva: 2013. december 9.

Kategória:   Hajápolók

Gél állagú pakolás festett hajra.

Lorna

2018. január 29.

Nagyon hamar elfogyott a pakolás és nem éreztem, hogy eleget hidratálta volna a hajam, a samponja miatt pedig gyakrabban kellett hajat mosnom, úgyhogy egyik se volt bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Bublup

2018. január 20.

Ezt a hajpakolást csak dicsérni tudom. A zuhany alatt két-három percre hagyom a hajamon, nem nehezíti el, puha, csodaszép fénye van szárítás után a hajkoronámnak. Illatra pedig isteni málnás-vaníliás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

bjnczk

2016. október 2.

Nekem is az A-Ox verzió van már...
Világos színmélységű vörös-violett hajam van, borzasztóan gyorsan kopik... valamivel jobb ez a fodrász kellékes termék, valamivel jobb mint egy sima hajvégápoló, de közel ugyanúgy ereszti a színét. Az ár képzése miatt többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Nekem is az A-Ox verzió van már...

moretti87

2016. május 25.

lehet az én hajam egy tégely után megszokta, valahogy utána eltűnt az a "mintha a fodrásztól jöttem volna ki"-érzés, váltottam másra és egyelőre annál maradok. De az tuti, hogy jobb, mint a Dm-es Rossmannos termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

infinite01@freemail.hu

2016. április 17.

a fodrászom ezzel pakolta be a hajam és iszonyatosan puha, selymes és jó illatú volt tőle :) viszont drágállom, úgyhogy hosszútávra még nem ruháztam be rá egyelőre.

update: megis beruhaztam ra kesobb, eloszor ezt a kiszerelest vettem meg, amire az van irva hogy mask, jo volt, bevalt, finom az illata, egeszseges selymes puha haj. a szint jol tartja, nem fakitja, fenyes a hajam tole. aztan veletlen ezt vettem meg a masikat ami zsele pakolas, es eszrevettem a hajamon hogy nem olyan jo, azt hittem megszokta vagy ilyesmi, abban a tudatban voltam ugyanaz a termek. most jottem ra hogy nem. szoval ez sokkal jobb mint a kistestvere!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Kingácska0807

2016. április 7.

Fantasztikus illata van szerintem. Nekem már az A-OX verzió van, bár ahogy néztem szinte ugyanez a termék. Nagyon szépen táplálja a hajam, csodás fénye lesz tőle. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

MissNickole

2013. december 28.

Hajfestés után használom, hogy ha már így "tönkretettem" a hajamat legalább valami visszatáplálja és abszolút bevált, 10 pont:) Alig kell 1-2 percig rajta hagyni, jól beszívódik, és csodálatosan fényes selymes és puha lesz tőle a hajam. Az első használat után azonnali a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

harimango

2013. december 8.

1 perc alatt selymes haj. :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 8.

1 perc alatt selymes haj. :)))

Nicu

2013. november 17.

Bár nem festett a hajam, néha használom.Tényleg nagyon jó az illata, egy használat után teljesen rendbe tette a kiszáradt hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

nijikel

2012. december 21.

Mennyei illat, tökéletes hidratálás, rövid hatóidő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Mennyei illat, tökéletes hidratálás, rövid hatóidő.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.