L'Oreal Paris

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2014. április 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Intenzív, merész, vízálló szemhéjtus

A Super Liner Blackbuster egy stabil hegyű, filces tus, mely egyenletesen adagolja a festéket, vízálló és 24 órás tartósságot ígér. Intenzív fekete színe van, és tökéletes, finom vonalat húzhatunk vele.

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 Ft , Eladó: Lushlife
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
Alsace

2019. május 9.

Drága és nagyon rossz a minősége! Negyedennyiért vettem előtte hasonló terméket, de kenődött és nem volt elég fekete. Ugyanez volt a bajom a L'oreál termékével is csak ez még pénzkidobás is lett. Bánom, hogy megvettem, mert egyáltalán nem tartós. Csuklyás szemhéjam van, nagyon fontos, hogy ne kenődjön el, mert csúnya ahogyan felpislogom a festéket. Még nekem kell kenegetni fekete szemhéjpúderrel, hogy egyáltalán rendes fekete legyen. Nagy csalódás volt, sose veszek tőlük ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Aphrozin

2018. december 6.

Sokat használtam, nagyon hatásos az elején, de idővel lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Sokat használtam, nagyon hatásos az elején, de idővel lejön.

Jutkosz

2018. november 15.

Évek óta ezt használom, szinte minden nap. Könnyű vele dolgozni, extra sokáig kitart és a tartósságával is elégedett vagyok. Egy hosszú, számítógép előtt töltött nap végèn azért látszik rajta, hogy veszít a szépségéből, és hajlamos felkenődni a szemhéjamra, de nekem még így is ez a legjobb választás eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Lyne

2018. augusztus 11.

Véleményem szerint szégyen, hogy a L'oreal ilyen elképesztően moslék terméket a piacra mer dobni!! Totál lejáratják magukat ezzel a szemhéjtussal!! Egyetértek az előttem szólóval abban, hogy gyorsan elkenődik és nekem is felkenődött szemhéjamra, ahonnan lerobbanthatatlan volt!! Kabaré!! Ezenkívül nekem a színe sem volt elég fekete, annyira nem, hogy már szó szerint fájdalmas volt, annyira rá kellett nyomnom a tus végét a szememre, mert hiába mentem át rajta többször, még véletlenül sem lett normális fekete színe.. inkább, mint egy kifogyóban lévő filctoll.. Elképzelni nem tudom, hogy van olyan ember, akinek ez tényleg bevált!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

linkee

2018. június 18.

A L'oreal tégyelyes tusát használom évek óta(amit imádok), filces tusból eddig Oriflamest használtam. Ezt egy spirálhoz adták ajándékba, örültem is neki, biztos szuper lesz. A vastag feje ellenére megoldottam a vonal húzását. Boldogan indultam útnak, tükörbe se csekkolgattam, hisz az használt tusaim egész nap lerobbanthatatlanok. De ez!!!!! Gusztustalanul felkenődött a szemhéjamra, ott aztán tényleg tartós maradt. Adtam neki még egy esélyt, de nem. Fél óra múlva már elmozdul, felkenődik. Más tusnál ilyet még nem tapasztaltam. Nekem nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

rebekahorvathh

2017. november 16.

En nagyon régen vettem meg ezt a termeket, 4-5 éve. Mar nem hasznalom, de meg megvan es annyit muszaj elmondamon rola, hogy meg mindig nagyon erős feketén fog!!! En is alig hiszem el, mas L’Oréal tusom fel év utan kifogyott, mar-mar szurkesen fog, használhatatlan, de ez az egy meg mindig szuperalna ha használnám. Megválni nem szeretnek tőle, mar csak emlékként is de megtartom. Egyébként en tudtam vele normális tus vonalat húzni, de elég vastagot a feje miatt. Szoval nem egy csodaszer, de a negy csillagot abszolút megkapja azert mert meg mindig tart a feketesege (pedig anno sokat használtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

adel.fiore

2017. november 16.

nagyon bömszli az ecset vége, nem tudok vele szép cicaszemet rajzolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

nagyon bömszli az ecset vége, nem tudok vele szép cicaszemet rajzolni.

eszterker

2017. november 1.

Nekem bevált, egy rétegben is kellően fekete vonalat húz és könnyű felvinni, a tartóssága is korrekt, egy munkanapot/bulit simán kibír.

hydroponic

2017. június 9.

Féláron vettem, de így se érte meg, a teljes ár /2.300 Ft körül/ pedig egyenesen nevetséges érte.
Ennél sokkal jobb termékek vannak kevesebbért is.
Rutinos vagyok a tus használatában, ecsetes és filces verzióban is, de ezzel nem lehet elég precíz/ kifinomult vonalat húzni. Nem is tudom hogy gondoltam, hogy ezzel a hatalmas filctollal majd szép ívet húzok... de bíztam a L'Oreal szakértelmében és megvettem. Vicces ilyen bazi nagy filccel tusvonalat húzni, vagy mégis hogy jött a gyártás ötlete???
Túl órmótlan, a szempillák íve miatt nem is igazán jut el a tövekhez, a végeredmény pocsék.
Ha minimálisan is a külső szemzúgnál a nyálkahártyával érintkezik, olyan szinten elkezdi irritálni a szemem, h könnyezni kezd és lefolyik a fele festék.
Eléggé kiütközik az alkoholos szag.
A szín intenzitásával is komoly problémák vannak, ill. néha nem is fed teljesen, csíkosan tapad- katasztrófa, összehasonlítva pl. a Bourjois v. a Chanel v. a Clinique filces tusával, de mondhatnám akár a filléres Rival de Young-ét is.
Egyetlen pozitívum - ha nem az elmosódott, irritált részeket nézzük a szemsarokban, - tartós, de könnyen lemosható micellás vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Ennél sokkal jobb termékek vannak kevesebbért is.
Eléggé kiütközik az alkoholos szag.

virnajnifr

2017. május 31.

Nagyon szép ívet tudok húzni vele, egész nap fent marad, nem maszatolódik, nem kell többször meghúzni az ívet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.