L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1700 Ft

Krémes, nem zsíros állagának köszönhetően azonnal beszívódik a bőrbe és bársonyos tapintást kölcsönöz neki.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Teljesen rendben van. Szuper hidratáló. Egy használat után is szépen helyrehozza a kiszáradt bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Dinus95

2018. március 25.

Jó ki krém. Néha talán kicsit sok volt a bőrömnek, de akkor pár napig nem használtam és nem volt vele gond. Nekem több, mint 3 hónapig elég volt egy tégely. Télen csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Cseritaa

2017. október 18.

Édesapámtól kaptam még ajándékba. Télen nagyon jó a kiszáradás ellen, lefekvés előtt szoktam bekenni vastagon. A homlokomat ki szoktam hagyni, mert ott alapból zsírosabb és ez a krém oda túl sok. Az ára miatt is ajánlom! A kiszáradástól szokott foltos lenni az arcom, ez azt is eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Petrence

2017. június 2.

Finom illat, puha bőr, azonnal hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Finom illat, puha bőr, azonnal hidratál.

Theodora

2017. május 3.

Igazából nehéz kérdés, mert nekem szinte az összes krém egyforma hatásra. Talán mert a bőröm normál és mindegy neki, de ez a krém sem tett mást, mint hidratálta éjszakára, a reggeli arcmosásig. Nehéz krém, de gyorsan beszívódik, az illata érdekes, tűrhető. Főleg télre érdemes beszerezni, szerintem akinek nagyon zsíros a bőre, jobban teszi, ha nem ezt választja. Nekem T-vonalban zsíros, de rosszabb nem lett, ellenben szépen hidratál. Megéri az árát, nem egy drága krém, nekem most fog elfogyni, de már hónapok óta megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

iren79

2017. március 21.

A homlokomon kissé zsírosított, de a T-vonalban máshol jól hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

A homlokomon kissé zsírosított, de a T-vonalban máshol jól hidratált.

bambika8

2016. július 6.

Télen hidratálásra olcsó árkategóriában ez a legjobb. Nehéz krém, ezért néha szüneteltetem és utána ismét használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

Szlilla19

2016. március 14.

Télen nekem ez egy igazi szent grál volt. A ritkán száraz bőröm olyan szinten itta be, hogy kettőt pislogtam és el is fogyott. Ha valakinek száraz a bőre az imádni fogja.Kicsit vastag, de télre tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

kvitta.girl

2016. január 5.

Sajnos kuka, rettentő nehéz krém nekem, akárhányszor használtam reggelre tele lettem pattanásokkal, egyszerűen nem hagyta lélegezni a bőröm éjszaka és még tele is van nyomva parfümmel.. Legalább hidratált volna amiért vettem de az is gyenge eresztés volt, pedig normál/vegyes bőrre ajánlják ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

VandaCsapo

2016. január 5.

Nagyon vastag kém (igen asszem ez a megfelelő kifejezés)
Bármennyit kenek belőle az sok.
Reggelre pedig eszmeletlenül olajos töle a böröm.
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Nagyon vastag kém (igen asszem ez a megfelelő kifejezés)
Bármennyit kenek belőle az sok.
Reggelre pedig eszmeletlenül olajos töle a böröm.
Biztosan nem veszem újra.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.