L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Pipacs, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2014. február 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz és az érzékeny bőr számára. A tökéletesen tiszta és hidratált bőr puha és visszanyeri komfortérzetét, nem húzódik. Azonnali puha és bársonyos tapintás.

boglarkaaaaa

2016. január 15.

Azon kívül, hogy számomra jó illata van, más jó dolgot nem tudok elmondani erről a termékről, ablakon kidobott pénz volt. Szemfesték lemosásra tökéletes alkalmatlan, csípte a szememet, a BB krém eltávolítására se volt jó, tele lett az arcom pattanással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Dourou

2014. szeptember 20.

Sminklemosónak használom,de csak ha nincs más. Nekem túl krémes, bár kifejezetten száraz bőrűeknél lehet hogy beválik. A sminket se mosta le rendesen, csípte is a szememet,ráadásul utána nehéz érzete volt a bőrömnek. Nem nekem találták ki:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

icipiciencsilany

2014. február 23.

Nincsenek túl jó tapasztalataim a termékkel. Azért vettem eredetileg, mert gondoltam milyen jó lesz majd sminkeltávolításra, lévén érzékeny bőrre lett kitalálva. Hát nem igazán. Eléggé csípte a szememet használat közben, és nem is távolította el tökéletesen a festéket (még egy sima szempillaspirállal sem birkózott meg, csak kente össze-vissza). Kidobni nem dobtam ki, jelenleg sminkelés közben javításoknál használom, egy fültisztító pálcikára teszek belőle egy keveset. Így nem bántja a bőröm, és egészen tűrhető a teljesítménye, de messze nem tökéletes. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

annacskaa

2013. október 8.

Én nagyon utálom ezt a borzalmat. Ha a szemfestéket is le akartam vele szedni(gondoltam miért ne, hisz érzékeny bőrre is ajánlja) csípte, és órákig könnyezett tőle a szemem.. pedig tök óvatosan csináltam hogy ne nagyon menjen bele. A sminket ugyan nagyon szépen leszedi, de utána mindenképp meg kell mosnom az arcom arclemosóval vagy tusfürdővel mert annyira zsíros tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

justagirl

2013. október 2.

Nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Nem rossz. :)

Tündérvirág

2013. augusztus 30.

Próbáltam, szerettem. Sminklemosónak használtam, leszedte amit kellett az arcomról. Plusz az illata ennek is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

sszöszi

2013. augusztus 10.

Arclemosónak használom, nekem nagyon bejött! :) Előtte Garnier tonikot használtam, attól hámlott is az orrom annyira kiszárította a bőröm. Alapvetően nem vagyok pattanásos, csak néha bújnak elő. Az előző toniktól különösen előjöttek, de ettől szerencsére nem, nem hámlik az arcom sem. Hidratál is, persze nem ettől kell csodát várni hidratálás szempontjából, hanem a megfelelő arckrémtől... De arra amire kitalálták ezt a terméket, tökéletes :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

oszibarack

2013. május 22.

Csak szemfestéklemosónak használom, annak tökéletes! Puha lesz tőle nagyon a bőr, de én mindig lemosom utána vízzel, mert enélkül kicsit zsíros érzetet hagy maga után. Nem csíp és az illata is finom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

izerak

2013. március 14.

Imádom az illatát, csak arclemosónak használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Imádom az illatát, csak arclemosónak használom.

katacita

2013. március 6.

Nagyon szeretem, mert nem csak lemosó, de hidratál is, mint egy arclemosó tej, mégis átlátszó, és tök jó illata is van! A szememet csípi kicsit, de legalább nincs benne alkohol. Kicsit gyorsan fogy, szerintem legközelebb is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.